2018-11-19   23:30:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
375  Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  1:03.67  1:03.67   
402  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  1:07.71  1:07.71   
24  Pakkala-Torkki Erica  1986  HSS  86A119  50 m  1:10.97  1:08.97   
280  Teräväinen Jonna  1991  SWIM  91A252  25 m  1:12.22  1:12.22   
325  Kiuru Mari  1984  HäUS  84A002  25 m  1:13.42  1:13.42   
229  Hurula Ulla  1965  KuUS  65A006  50 m  1:15.85  1:13.85   
156  Harjuoja Jenni  1977  Cetus  77A072  25 m  1:14.14  1:14.14   
162  Kara Johanna  1965  Cetus  65A019  25 m  1:16.43  1:16.43   
11  Ilander Anu  1968  HSS  68A022  50 m  1:19.94  1:17.94   
10  309  Niinimäki Paula  1981  VUS-VSS  81A041  25 m  1:19.42  1:19.42   
11  260  Soininen Sanna  1973  BraUi  73A027  25 m  1:21.20  1:21.20   
12  78  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m  1:22.45  1:22.45   
13  523  Tammilehto Pauliina  1981  Vanders  81A070  50 m  1:25.15  1:23.15   
14  87  Lehtonen Tiina  1983  JUK  83A137  25 m  1:23.96  1:23.96   
15  447  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  1:24.28  1:24.28   
16  339  Puurtinen Hanna-greta  1970  Koovee  70A072  25 m  1:26.89  1:26.89   
17  389  Lairola Päivi  1958  AUi  58A035  25 m  1:32.15  1:32.15   
18  581  Berezevskaja Margarita  1968  U-KLUBI    25 m  1:36.69  1:36.69   
19  272  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  50 m  1:41.79  1:39.79   
20  114  Löija Mia  1972  SiWa  72A079  50 m  1:42.59  1:40.59   
21  547  Kämäräinen Tiina  1978  NU  78A130  25 m  1:47.43  1:47.43   
22  401  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  1:49.25  1:49.25   
23  577  Voolmaa Sirje  1953  U-KLUBI    25 m  1:49.87  1:49.87   
24  338  Palos Virve  1942  Koovee  42A006  50 m  2:43.49  2:41.49   
25  Nummi Anna  1978  POLISEN  AA1678  25 m       
26  121  Salmi Sari  1990  SiWa  90A353  25 m       
27  225  Hiltunen Anna-Riina  1991  KuUS  91A217  25 m       
28  313  Sillanpää Sara  1986  VUS-VSS  86A061  25 m       
29  363  Rasinaho Leena  1965  S.C.P.  65A073  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner