2018-09-20   10:54:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
280  Teräväinen Jonna  1991  SWIM  91A252  50 m  10:12.89  9:56.89   
179  Purra Suvi  1979  Cetus  79A078  25 m  10:38.25  10:38.25   
126  Strömsholm Vera  1983  SiWa  83A038  50 m  11:18.16  11:02.16   
447  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  11:04.24  11:04.24   
121  Salmi Sari  1990  SiWa  90A353  25 m  11:15.00  11:15.00   
17  Latva-Pukkila Anna  1986  HSS  86A203  25 m  11:30.00  11:30.00   
448  Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  25 m  11:30.51  11:30.51   
Nummi Anna  1978  POLISEN  AA1678  25 m  12:00.00  12:00.00   
444  Koistinen Pauliina  1985  SCV  85A175  25 m  12:00.00  12:00.00   
10  474  Viljanen Meri  1980  Hydra  80A041  25 m  12:00.59  12:00.59   
11  205  Höfling Imke  1970  JoUS  70A116  25 m  12:10.70  12:10.70   
12  33  Turunen Carrie  1973  HSS  73A072  50 m  12:31.95  12:15.95   
13  339  Puurtinen Hanna-greta  1970  Koovee  70A072  25 m  12:20.66  12:20.66   
14  78  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m  12:33.24  12:33.24   
15  143  Hyvönen Marjut  1966  TuUS  66A045  50 m  12:52.85  12:36.85   
16  335  Lilja Sari  1971  KU  71A081  50 m  12:58.15  12:42.15   
17  548  Rantala Päivi  1967  NU  67A050  50 m  12:58.59  12:42.59   
18  153  Cankar Laura  1973  Cetus  73A010  50 m  13:08.26  12:52.26   
19  95  Alanko Tuija  1963  RiUS  63A054  50 m  13:15.13  12:59.13   
20  244  Kurki Maritta  1952  La-Ka  52A020  50 m  13:17.36  13:01.36   
21  331  Virtanen Anna-liisa  1985  HäUS  85A152  50 m  13:59.03  13:43.03   
22  556  Tirkkonen Kaisa  1976  Plaani  76A091  25 m  13:52.59  13:52.59   
23  507  Gadding Anja  1981  Vanders  81A103  25 m  14:00.00  14:00.00   
24  371  Linnainmaa Pihla  1972  SomE  72A083  25 m  14:04.00  14:04.00   
25  55  Svartström Niina  1969  HTU  69A080  50 m  14:37.87  14:21.87   
26  61  Mattila Mona  1961  HU  61A017  25 m  14:24.59  14:24.59   
27  315  Walsh Katja  1983  VUS-VSS  83A105  25 m  14:26.56  14:26.56   
28  64  Salminen Outi  1961  HU  61A051  50 m  14:50.78  14:34.78   
29  482  Virkki Susanna  1964  Nereus  64A067  25 m  15:31.00  15:31.00   
30  146  Liehunen Mirja  1966  TuUS  66A016  25 m  16:36.52  16:36.52   
31  481  Siikarla Pirkko  1946  Nereus  46A003  50 m  17:05.81  16:49.81   
32  480  Paalosalo Heli  1938  Nereus  38A003  25 m  17:30.00  17:30.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner