2018-09-22   19:05:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

21_S
Laji 21, 200m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
485  Logvin Juri  1962  Speedo  62A026  50 m  2:09.10  2:05.10   
384  Hienonen Juho  1986  AUi  86A178  25 m  2:15.01  2:15.01   
539  Rönkä Lari  1979  AQUILA  79A074  50 m  2:19.75  2:15.75   
160  Jormanainen Aki  1977  Cetus  77A009  50 m  2:20.38  2:16.38   
97  Halonen Juha-Matti  1990  RiUS  90A636  25 m  2:17.57  2:17.57   
108  Johansson Jori  1977  SiWa  77A133  50 m  2:21.58  2:17.58   
571  Arnould Xavier  1974  CNBA  004387/74  25 m  2:20.00  2:20.00   
227  Hurula Matti  1961  KuUS  61A002  50 m  2:24.52  2:20.52   
423  Päätalo Esa  1965  OU  65A041  25 m  2:20.98  2:20.98   
10  149  Tolonen Veijo  1967  TuUS  67A025  50 m  2:26.12  2:22.12   
11  164  Kattelus Aki  1972  Cetus  72A078  25 m  2:23.35  2:23.35   
12  515  Lahtinen Lasse  1971  Vanders  71A037  25 m  2:23.82  2:23.82   
13  234  Murole Matias  1971  KuUS  71A064  50 m  2:28.97  2:24.97   
14  187  Torsti Simo-pekka  1960  Cetus  60A013  50 m  2:30.89  2:26.89   
15  152  Alopaeus Ville  1971  Cetus  71A065  25 m  2:27.24  2:27.24   
16  565  Nylund Tom  1959  STR  59A056  50 m  2:32.63  2:28.63   
17  273  Levänen Antti  1981  SWIM  81A090  50 m  2:35.19  2:31.19   
18  16  Laakso Veli-Pekka  1978  HSS  78A005  25 m  2:35.12  2:35.12   
19  505  Lehtola Jukka  1968  UI  68A008  50 m  2:39.44  2:35.44   
20  323  Kanto Mauri  1963  KaKa  63A045  25 m  2:36.73  2:36.73   
21  239  Puustinen Jorma  1969  KuUS  69A063  25 m  2:40.59  2:40.59   
22  172  Lysmä Marko  1965  Cetus  65A020  50 m  2:45.46  2:41.46   
23  421  Mattila Miikka  1977  OU  77A112  25 m  2:42.96  2:42.96   
24  593  Petkau Oleg  1947  NEVA STARS  028052  25 m  2:43.75  2:43.75   
25  23  Paatela Teemu  1976  HSS  76A106  50 m  2:52.32  2:48.32   
26  417  Koskela Heikki  1968  OU  68A085  25 m  2:48.75  2:48.75   
27  236  Paananen Kari  1970  KuUS  70A156  25 m  2:49.13  2:49.13   
28  473  Merikallio Niklas  1980  Hydra  80A107  50 m  2:56.20  2:52.20   
29  332  Vuorinen Teemu  1975  HäUS  75A105  50 m  2:56.77  2:52.77   
30  173  Malk Lauri  1937  Cetus  37A002  25 m  2:53.63  2:53.63   
31  245  Kurki Matti  1975  La-Ka  75A114  50 m  2:57.92  2:53.92   
32  86  Hiltunen Risto  1953  JUK  53A013  25 m  2:54.23  2:54.23   
33  265  Makkonen Markku  1948  SUS  48A011  50 m  2:54.43  2:54.43   
34  254  Vento Sakari  1951  LrU  51A019  50 m  2:59.69  2:55.69   
35  326  Piispanen Timo  1968  HäUS  68A072  50 m  3:00.29  2:56.29   
36  154  Elovaara Antero  1959  Cetus  59A016  25 m  3:02.60  3:02.60   
37  75  Laaksonheimo Jyrki  1970  HyUS  70A122  25 m  3:09.62  3:09.62   
38  29  Sund Ralf  1955  HSS  55A022  25 m  3:17.10  3:17.10   
39  77  Oinonen Aarni  1976  HyUS  76A103  25 m  3:27.58  3:27.58   
40  165  Keränen Pentti  1935  Cetus  35A005  25 m  4:05.61  4:05.61   
41  13  Kaukomaa Kare-Petri  1965  HSS  65A021  25 m       
42  25  Pitkänen Sami-petteri  1975  HSS  75A127  25 m       
43  66  Svartström Emil  1985  HU  85A035  25 m       
44  99  Heinonen Jorma  1958  RiUS  58A017  25 m       
45  113  Kylliäinen Mitja  1991  SiWa  91A864  25 m       
46  115  Mero Peter  1969  SiWa  69A098  25 m       
47  125  Strömsholm Tony  1982  SiWa  82A099  25 m       
48  207  Lemmetty Jari  1968  JoUS  68A053  25 m       
49  212  Torssonen Petteri  1984  JoUS  84A085  25 m       
50  214  Vaulasvirta Toni  1981  JoUS  81A098  25 m       
51  221  Arola Ilkka  1959  KoU  59A029  25 m       
52  324  Uusi-Kokko Sauli Juhani  1933  KaKa  33A005  25 m       
53  330  Sortila Pekka  1935  HäUS  35A004  25 m       
54  343  Tuomiranta Tapani  1951  Koovee  51A008  25 m       
55  346  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  25 m       
56  360  Moilanen Janne  1977  S.C.P.  77A114  25 m       
57  372  Manninen Juuso  1993  TaTU  93A766  25 m       
58  380  Malmelin Teemu  1981  Pyry  81A101  25 m       
59  381  Alanen Oskari  1990  AUi  90A226  25 m       
60  445  Koistinen Tero  1983  SCV  83A108  25 m       
61  446  Komulainen Ari  1972  SCV  72A043  25 m       
62  459  Etelävuori Raimo  1945  ORCA  45A018  25 m       
63  463  Sulkava Mika  1978  ORCA  78A059  25 m       
64  464  Ahonen Markku  1981  UPOT  81A015  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner