2018-11-21   08:58:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
328  Pulkkinen Suvi  1988  HäUS  88A094  50 m  32.94  31.44   
378  Ponomareva Alisa  1991  ÅSK  91A777  50 m  33.30  31.80   
553  Lehto Maria  1983  Plaani  83A030  50 m  35.76  34.26   
209  Mäkinen Elina  1993  JoUS  93A401  50 m  36.29  34.79   
30  Säntti Roosa  1983  HSS  83A051  25 m  35.94  35.94   
558  Ailanen Liisa  1978  STR  78A099  50 m  37.86  36.36   
11  Ilander Anu  1968  HSS  68A022  50 m  38.06  36.56   
157  Hokkanen Sanna  1977  Cetus  77A000  50 m  38.37  36.87   
27  Rutanen Lotta  1974  HSS  74A049  50 m  38.47  36.97   
10  225  Hiltunen Anna-Riina  1991  KuUS  91A217  50 m  39.16  37.66   
11  162  Kara Johanna  1965  Cetus  65A019  50 m  39.74  38.24   
12  299  Wennström Linda  1991  KUS-GSS  91A085  50 m  39.95  38.45   
13  448  Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  25 m  39.53  39.53   
14  15  Laakso Salla  1980  HSS  80A007  50 m  41.93  40.43   
15  223  Mäkinen Marjaana  1975  KoU  75A095  25 m  40.58  40.58   
16  260  Soininen Sanna  1973  BraUi  73A027  25 m  40.70  40.70   
17  85  Hankonen Pirkko  1963  JUK  63A049  25 m  41.26  41.26   
18  111  Kukkonen Sari  1972  SiWa  72A064  50 m  42.84  41.34   
19  124  Steffen Päivi  1971  SiWa  71A079  50 m  42.96  41.46   
20  562  Kajan-Laine Laura  1991  STR  91A152  25 m  41.47  41.47   
21  579  Kulla Kaia  1961  U-KLUBI    25 m  41.47  41.47   
22  168  Komulainen Sari  1962  Cetus  62A067  25 m  42.23  42.23   
23  259  Pyykkö Reetta  1986  BraUi  86A197  25 m  42.33  42.33   
24  418  Kujala Tiia  1968  OU  68A078  50 m  44.07  42.57   
25  441  Kestilä Maarit  1967  HAHE  67A072  25 m  42.94  42.94   
26  537  Pettersson Merja  1963  AQUILA  63A052  50 m  45.28  43.78   
27  419  Liakka Aino  1955  OU  55A024  50 m  46.13  44.63   
28  156  Harjuoja Jenni  1977  Cetus  77A072  25 m  44.77  44.77   
29  205  Höfling Imke  1970  JoUS  70A116  50 m  46.78  45.28   
30  257  Heikkinen Maria  1983  BraUi  83A136  25 m  45.40  45.40   
31  55  Svartström Niina  1969  HTU  69A080  25 m  45.69  45.69   
32  538  Rokka Krista  1977  AQUILA  77A102  25 m  45.80  45.80   
33  72  Haimakainen Laura  1979  HyUS  79A115  50 m  47.49  45.99   
34  399  Virkki Benita  1950  AUi  50A009  50 m  47.97  46.47   
35  140  Rehnström Kerstin  1957  ESS  57A008  50 m  48.10  46.60   
36  549  Sinisalo-Katajisto Petra  1969  NU  69A090  25 m  46.67  46.67   
37  61  Mattila Mona  1961  HU  61A017  25 m  47.38  47.38   
38  563  Lehti Janina  1990  STR  90A338  25 m  48.10  48.10   
39  119  Oksanen Heidi  1974  SiWa  74A069  50 m  49.67  48.17   
40  584  Sakala Anu  1963  U-KLUBI    25 m  48.21  48.21   
41  340  Salonen-Piira Merja  1958  Koovee  58A012  25 m  48.23  48.23   
42  371  Linnainmaa Pihla  1972  SomE  72A083  25 m  48.54  48.54   
43  550  Vainikka Ulla  1965  NU  65A074  50 m  50.15  48.65   
44  581  Berezevskaja Margarita  1968  U-KLUBI    25 m  48.76  48.76   
45  174  Markkula Kaarina  1952  Cetus  52A012  25 m  49.27  49.27   
46  282  Virtanen Elina  1962  SWIM  62A069  50 m  51.09  49.59   
47  420  Liakka Annikki  1954  OU  54A034  50 m  51.46  49.96   
48  315  Walsh Katja  1983  VUS-VSS  83A105  25 m  49.97  49.97   
49  480  Paalosalo Heli  1938  Nereus  38A003  50 m  52.08  50.58   
50  578  Nõu Viive  1948  U-KLUBI    25 m  51.27  51.27   
51  161  Kantakoski Minna  1964  Cetus  64A069  25 m  51.45  51.45   
52  390  Lundberg Merja  1970  AUi  70A071  50 m  53.14  51.64   
53  342  Siro Inga  1945  Koovee  45A001  25 m  51.68  51.68   
54  577  Voolmaa Sirje  1953  U-KLUBI    25 m  52.24  52.24   
55  428  Ukkola Mervi  1970  OU  70A158  50 m  54.53  53.03   
56  275  Pitkänen Pirjo-leena  1945  SWIM  45A004  25 m  53.15  53.15   
57  240  Turunen Marja  1951  KuUS  51A015  25 m  54.15  54.15   
58  564  Malmsten Johanna  1982  STR  82A124  25 m  56.89  56.89   
59  461  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  25 m  58.31  58.31   
60  481  Siikarla Pirkko  1946  Nereus  46A003  25 m  1:03.09  1:03.09   
61  56  Espo Sini  1992  HU  92A331  25 m       
62  63  Salmi Marianne  1993  HU  93A061  25 m       
63  117  Mörsky Marjo  1980  SiWa  80A132  25 m       
64  120  Rekonen Krista  1989  SiWa  89A082  25 m       
65  210  Mäkynen Jutta Merita  1990  JoUS  90A635  25 m       
66  347  Kaipainen Päivi  1965  SalU  65A053  25 m       
67  358  Koskinen Minea  1990  S.C.P.  90A632  25 m       
68  391  Muukkonen Maria  1986  AUi  86A181  25 m       
69  396  Uski-Aarnio Kirsi  1961  AUi  61A028  25 m       
70  437  Rahko Johanna  1983  KemPy  83A138  25 m       
71  482  Virkki Susanna  1964  Nereus  64A067  25 m       
72  536  Pappila Kristiina  1967  AQUILA  67A067  25 m       
73  543  Hyvönen Taina  1975  NU  75A128  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner