2018-09-22   19:36:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:05   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 25, 100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (20) 
Erä 1 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Mauri Ekholm  1943  75-79  RiUS    25m     
Juha Koski  1942  75-79  Cetus    25m  1:46.19  1:46.19 
Jaakko Virkajärvi  1939  75-79  LaUS    25m  2:02.71  2:02.71 
Lauri Malk  1937  80-84  Cetus    25m  1:35.64  1:35.64 
               

 
Erä 2 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heikki Asell  1947  70-74  S.C.P.    25m     
Markku Ikkala  1947  70-74  SWIM    25m  1:55.43  1:55.43 
Hannu Kuokkanen  1948  70-74  VUS-VSS    25m  1:18.26  1:18.26 
Alexander Kharchenko  1947  70-74  NEVA STARS    25m  1:23.52  1:23.52 
Matti Väätänen  1947  70-74  Cetus    25m  2:19.25  2:19.25 
Arto Mynttinen  1948  70-74  Cetus    25m     

 
Erä 3 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pekka Siltanen  1949  65-69  OU    25m  1:48.83  1:48.83 
Ilkka Keskinen  1952  65-69  SWIM    25m  1:23.52  1:23.52 
Lembit Laht  1949  65-69  U-KLUBI    25m  1:24.47  1:24.47 
               
               

 
Erä 4 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kari Hiltunen  1958  60-64  BS-PU    25m     
Juha Lairola  1955  60-64  AUi    25m     
Pekka Iltola  1957  60-64  HSS    25m     
               
               

 
Erä 5 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ralf Sund  1955  60-64  HSS    25m  1:40.08  1:40.08 
Timo Teponoja  1955  60-64  Cetus    25m  1:27.05  1:27.05 
Peep Kesküla  1954  60-64  U-KLUBI    25m  1:14.72  1:14.72 
Harri Koski  1957  60-64  HyUS    25m  1:25.66  1:25.66 
Esa Ihalainen  1954  60-64  UI    25m  1:39.30  1:39.30 
Olavi Karhu  1958  60-64  KU-68    25m     

 
Erä 6 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Arvo Musikka  1959  55-59  Vanders    25m  1:32.03  1:32.03 
Jaakko Erkinaro  1963  55-59  OU    25m  1:21.51  1:21.51 
Leif Blomfelt  1960  55-59  HSS    25m  1:26.25  1:26.25 
               
               

 
Erä 7 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ilkka Arola  1959  55-59  KoU    25m  1:16.12  1:16.12 
Juha Iivonen  1959  55-59  LrU    25m  1:09.74  1:09.74 
Mikko Viitala  1962  55-59  S.C.P.    25m  1:15.37  1:15.37 
Matti Hurula  1961  55-59  KuUS    25m  1:18.75  1:18.75 
               

 
Erä 8 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kare-Petri Kaukomaa  1965  50-54  HSS    25m     
Kai Mustonen  1966  50-54  VUS-VSS    25m     
Jyrki Ikonen  1964  50-54  TuUS    25m     
               
               

 
Erä 9 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vesa Keränen  1967  50-54  OU    25m  1:32.79  1:32.79 
Vesa Kälviäinen  1968  50-54  SUH    25m  1:26.53  1:26.53 
Juha Karttunen  1964  50-54  SiWa    25m  1:29.21  1:29.21 
Esa Mangeloja  1968  50-54  SWIM    25m  1:37.64  1:37.64 
               

 
Erä 10 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kalevi Kostiainen  1967  50-54  HSS    25m  1:17.41  1:17.41 
Christer Burman  1968  50-54  VUS-VSS    25m  1:15.16  1:15.16 
Veijo Tolonen  1967  50-54  TuUS    25m  1:13.44  1:13.44 
Esa Vatanen  1967  50-54  BraUi    25m  1:14.06  1:14.06 
Tapani Kostiainen  1966  50-54  BraUi    25m  1:15.89  1:15.89 
Ismo Voutilainen  1965  50-54  RiUS    25m  1:23.23  1:23.23 

 
Erä 11 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sami Kähkönen  1969  45-49  Hydra    25m     
Michael Szücs  1972  45-49  OU    25m  1:56.16  1:56.16 
Juha Tolvanen  1971  45-49  SWIM    25m     
Markku Mäki-Hokkonen  1970  45-49  LrU    25m     
               

 
Erä 12 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Forsell  1970  45-49  KuUS    25m  1:37.79  1:37.79 
Jarkko Mikkola  1969  45-49  HyUS    25m  1:28.04  1:28.04 
Jorma Puustinen  1969  45-49  KuUS    25m  1:26.09  1:26.09 
Tommi Halima  1973  45-49  S.C.P.    25m  1:26.48  1:26.48 
Risto Helle  1973  45-49  HU    25m  1:28.18  1:28.18 
Kimmo Kylmämetsä  1969  45-49  S.C.P.    25m  1:39.50  1:39.50 

 
Erä 13 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Timo Narumo  1969  45-49  Vanders    25m  1:15.39  1:15.39 
Ville Alopaeus  1971  45-49  Cetus    25m  1:10.15  1:10.15 
Pasi Rönkkö  1970  45-49  S.C.P.    25m  1:05.54  1:05.54 
Tero Pyrhönen  1972  45-49  Cetus    25m  1:06.49  1:06.49 
Mika Ruusunen  1970  45-49  HSS    25m  1:12.91  1:12.91 
Jussi Luokkakallio  1971  45-49  Octopus    25m  1:21.20  1:21.20 

 
Erä 14 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Teemu Paatela  1976  40-44  HSS    25m     
Petri Mäkinen  1977  40-44  JIlves    25m     
Jori Johansson  1977  40-44  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 15 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Teemu Rintala  1974  40-44  HäUS    25m     
Ilkka Vaahtoranta  1977  40-44  Vanders    25m     
Petri Karjalainen  1976  40-44  OuLo    25m     
Dimitri Pogodin-Hannolainen  1976  40-44  HäUS    25m     
               

 
Erä 16 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janne Moilanen  1977  40-44  S.C.P.    25m  1:20.79  1:20.79 
Teemu Torvikoski  1976  40-44  OU    25m  1:19.07  1:19.07 
Ville Lindfors  1976  40-44  Vanders    25m  1:04.63  1:04.63 
Kalle Heijari  1975  40-44  AQUILA    25m  1:11.57  1:11.57 
Markku Rautiainen  1977  40-44  SWIM    25m  1:20.72  1:20.72 
Miikka Mattila  1977  40-44  OU    25m  1:26.24  1:26.24 

 
Erä 17 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Saxén  1981  35-39  Vanders    25m     
Lari Rönkä  1979  35-39  AQUILA    25m  1:09.15  1:09.15 
Markus Salmela  1983  35-39  GP    25m  1:08.36  1:08.36 
Jussi Kujala  1980  35-39  Vanders    25m  1:08.83  1:08.83 
Antti Koskela  1982  35-39  UPOT    25m  1:10.52  1:10.52 
Lari Sirnelä  1982  35-39  Speedo    25m     

 
Erä 18 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Petteri Torssonen  1984  30-34  JoUS    25m     
Timo Schwarte  1988  30-34  Cetus    25m  1:10.71  1:10.71 
Tuukka Aalto  1988  30-34  KemUS    25m     
               
               

 
Erä 19 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Pohjolainen  1987  30-34  HyUS    25m  1:08.82  1:08.82 
Kaleva Latvala  1984  30-34  KUS-GSS    25m  1:03.95  1:03.95 
Roope Wahlström  1987  30-34  OU    25m  1:03.31  1:03.31 
Juho Hienonen  1986  30-34  AUi    25m  1:03.40  1:03.40 
Tomi Miettinen  1986  30-34  KuUS    25m  1:08.58  1:08.58 
               

 
Erä 20 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Harmaala  1991  25-29  KUS-GSS    25m     
Rene Rokka  1992  25-29  AUi    25m     
Juho Allonen  1989  25-29  SWIM    25m  59.78  59.78 
Antti Korri  1992  25-29  VUS-VSS    25m  1:05.68  1:05.68 
Joni Lairola  1992  25-29  AUi    25m     
Aki Hurula  1992  25-29  KuUS    25m     

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner