2018-11-21   09:00:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 24
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:05   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 24, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Inga Siro  1945  70-74  Koovee    25m  1:49.26  1:49.26 
Viive Nõu  1948  70-74  U-KLUBI    25m  1:49.33  1:49.33 
Virve Palos  1942  75-79  Koovee    25m     
Heli Paalosalo  1938  80-84  Nereus    25m  1:53.01  1:53.01 
               

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Liakka  1955  60-64  OU    25m  1:40.32  1:40.32 
Marja Turunen  1951  65-69  KuUS    25m  1:48.12  1:48.12 
Kaarina Markkula  1952  65-69  Cetus    25m  1:40.08  1:40.08 
Sirpa Visakoski  1952  65-69  AUi    25m  1:41.87  1:41.87 
Sirje Voolmaa  1953  65-69  U-KLUBI    25m  1:48.68  1:48.68 
               

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kirsi Uski-Aarnio  1961  55-59  AUi    25m     
Sari Komulainen  1962  55-59  Cetus    25m  1:28.15  1:28.15 
Merja Pettersson  1963  55-59  AQUILA    25m  1:34.17  1:34.17 
Tuija Alanko  1963  55-59  RiUS    25m     
               

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Christa Silvennoinen  1964  50-54  AQUILA    25m     
Minna Kantakoski  1964  50-54  Cetus    25m  1:41.44  1:41.44 
Minna Karhama  1966  50-54  Vanders    25m  1:41.76  1:41.76 
               
               

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Päivi Kaipainen  1965  50-54  SalU    25m  1:33.34  1:33.34 
Tiia Kujala  1968  50-54  OU    25m  1:26.77  1:26.77 
Johanna Kara  1965  50-54  Cetus    25m  1:18.44  1:18.44 
Satu Hyvärinen  1967  50-54  STR    25m  1:23.30  1:23.30 
Maarit Kestilä  1967  50-54  HAHE    25m  1:29.27  1:29.27 
Minna Rantanen  1968  50-54  S.C.P.    25m  1:40.32  1:40.32 

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Mia Löija  1972  45-49  SiWa    25m     
Petra Sinisalo-Katajisto  1969  45-49  NU    25m     
Päivi Steffen  1971  45-49  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Merja Lundberg  1970  45-49  AUi    25m  1:47.28  1:47.28 
Imke Höfling  1970  45-49  JoUS    25m  1:40.05  1:40.05 
Sanna Soininen  1973  45-49  BraUi    25m  1:21.42  1:21.42 
Hanna-Greta Puurtinen  1970  45-49  Koovee    25m  1:24.13  1:24.13 
Laura Cankar  1973  45-49  Cetus    25m  1:40.59  1:40.59 
Mervi Ukkola  1970  45-49  OU    25m  2:00.69  2:00.69 

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Katja Koivu-Pirhonen  1975  40-44  HU    25m     
Sarri Sipilä  1977  40-44  SWIM    25m  1:40.01  1:40.01 
Minna Heijari  1975  40-44  AQUILA    25m     
               
               

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Hokkanen  1977  40-44  Cetus    25m  1:19.69  1:19.69 
Liisa Ailanen  1978  40-44  STR    25m  1:16.23  1:16.23 
Raakel Luoto  1975  40-44  ÅSK    25m  1:04.32  1:04.32 
Kaisa Männistö  1978  40-44  KU    25m  1:15.46  1:15.46 
Marjaana Mäkinen  1975  40-44  KoU    25m  1:19.45  1:19.45 
               

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Maria Heikkinen  1983  35-39  BraUi    25m     
Johanna Malmsten  1982  35-39  STR    25m     
Johanna Rahko  1983  35-39  KemPy    25m     
               
               

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Paula Niinimäki  1981  35-39  VUS-VSS    25m  1:20.33  1:20.33 
Mari Ääri  1980  35-39  AUi    25m  1:07.07  1:07.07 
Pauliina Tammilehto  1981  35-39  Vanders    25m  1:16.38  1:16.38 
Laura Haimakainen  1979  35-39  HyUS    25m  1:31.32  1:31.32 
               

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vladimira Therman  1985  30-34  HSS    25m     
Sara Sillanpää  1986  30-34  VUS-VSS    25m     
Ninni From  1988  30-34  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niina Säteri  1984  30-34  Plaani    25m  1:29.63  1:29.63 
Riikka Kovanen  1986  30-34  Octopus    25m  1:18.37  1:18.37 
Mari Kiuru  1984  30-34  HäUS    25m  1:11.47  1:11.47 
Maria Ripatti  1987  30-34  JUK    25m  1:11.94  1:11.94 
Reetta Pyykkö  1986  30-34  BraUi    25m  1:24.87  1:24.87 
Pauliina Koistinen  1985  30-34  SCV    25m     

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anna-Riina Hiltunen  1991  25-29  KuUS    25m     
Noora Kollanus  1991  25-29  Cetus    25m  1:09.18  1:09.18 
Linda Wennström  1991  25-29  KUS-GSS    25m  1:17.42  1:17.42 
Krista Rekonen  1989  25-29  SiWa    25m     
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner