2018-07-20   01:00:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:05   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 23, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petri Heikkilä  1960  55-59  Speedo    50m  1:11.03  1:09.03 
Maksim Lokhonia  1961  55-59  NEVA STARS    25m  1:15.90  1:15.90 
Eero Elovaara  1956  60-64  Cetus    25m  1:27.12  1:27.12 
Pekka Siltanen  1949  65-69  OU    25m  1:45.89  1:45.89 
Hannu Kuokkanen  1948  70-74  VUS-VSS    25m  1:29.75  1:29.75 
Olav Lukin  1944  70-74  U-KLUBI    25m  1:44.10  1:44.10 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tapani Kostiainen  1966  50-54  BraUi    25m  1:25.57  1:25.57 
Jussi Kanste  1966  50-54  HAHE    25m  1:18.32  1:18.32 
Mika Meller  1967  50-54  HSS    25m  1:16.76  1:16.76 
Igor Galkin  1965  50-54  NEVA STARS    25m  1:17.90  1:17.90 
Juha Viitanen  1967  50-54  SiWa    50m  1:23.22  1:21.22 
Ville Kulmakorpi  1966  50-54  Koovee    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jari Niskanen  1969  45-49  TuUS    50m  1:19.08  1:17.08 
Arto Katajamäki  1972  45-49  HAHE    50m  1:14.24  1:12.24 
Timo Narumo  1969  45-49  Vanders    50m  1:16.91  1:14.91 
Jun Kojima  1971  45-49  Vanders    25m  1:20.10  1:20.10 
               

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jani Myllymäki  1976  40-44  Cetus    25m  1:13.06  1:13.06 
Paavo Miettinen  1977  40-44  Cetus    50m  1:11.20  1:09.20 
Ville Lindfors  1976  40-44  Vanders    25m  1:03.64  1:03.64 
Aki Inkilä  1977  40-44  Cetus    25m  1:06.44  1:06.44 
Pekka Koskinen  1978  40-44  HyUS    25m  1:11.08  1:11.08 
               

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tero Koistinen  1983  35-39  SCV    25m     
Antti Levänen  1981  35-39  SWIM    25m  1:15.85  1:15.85 
Jussi Kyröhonka  1979  35-39  ORCA    25m     
               
               

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Markus Salmela  1983  35-39  GP    25m  1:09.05  1:09.05 
Jouni Leimukoski  1979  35-39  Octopus    25m  1:07.78  1:07.78 
Jani-Petteri Puustinen  1979  35-39  AUi    25m  1:08.64  1:08.64 
Arttu Ohtonen  1983  35-39  UPOT    50m  1:13.83  1:11.83 
               

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Petter Karjaluoto  1984  30-34  VUS-VSS    25m  1:10.64  1:10.64 
Mika Rautiainen  1985  30-34  OuLo    25m     
               
               

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Manninen  1993  25-29  TaTU    25m     
Antti Korri  1992  25-29  VUS-VSS    50m  1:08.06  1:06.06 
Juho Allonen  1989  25-29  SWIM    50m  56.86  54.86 
Nico Palotie  1992  25-29  VUS-VSS    50m  58.63  56.63 
Tuomas Virtanen  1992  25-29  SWIM    50m  1:35.45  1:33.45 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner