2018-09-19   01:36:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 22
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:05   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anu Ilander  1968  50-54  HSS    25m     
Yuhong Qiu-Kaikkonen  1968  50-54  OU    50m  1:43.19  1:41.19 
Petra Thodin  1968  50-54  VUS-VSS    50m  1:09.43  1:07.43 
Päivi Rantala  1967  50-54  NU    25m  1:40.05  1:40.05 
Anu Lajunen  1966  50-54  SWIM    50m  1:51.25  1:49.25 
Inga Siro  1945  70-74  Koovee    50m  2:16.66  2:14.66 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mervi Hillukkala  1978  40-44  HAHE    50m  1:28.33  1:26.33 
Satu Rahkonen  1977  40-44  Cetus    25m  1:08.98  1:08.98 
Johanna Gröhn  1978  40-44  JUK    25m  1:23.36  1:23.36 
Raakel Luoto  1975  40-44  ÅSK    25m     
Outi Kaarnamo  1969  45-49  TuUS    50m  1:21.74  1:19.74 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Kristiina Arusoo  1979  35-39  U-KLUBI    25m  1:19.02  1:19.02 
Mari Ääri  1980  35-39  AUi    50m  1:07.86  1:05.86 
Maarit Vainio  1980  35-39  AUi    25m  1:16.97  1:16.97 
Jenna Johansson  1980  35-39  HU    25m     
               

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Latva-Pukkila  1986  30-34  HSS    25m     
Eeva Järvenpää  1984  30-34  Octopus    25m  1:22.06  1:22.06 
Ninni From  1988  30-34  SiWa    25m  1:07.00  1:07.00 
Karine Gagnon  1985  30-34  AUi    25m  1:08.65  1:08.65 
Niina Säteri  1984  30-34  Plaani    50m  1:32.52  1:30.52 
               

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marja Nurkkala  1993  25-29  OU    25m  1:15.56  1:15.56 
Miia Hurskainen  1992  25-29  ÅSK    50m  1:07.23  1:05.23 
Noora Sartela  1991  25-29  SWIM    25m  1:02.61  1:02.61 
Alisa Ponomareva  1991  25-29  ÅSK    50m  1:05.72  1:03.72 
Elina Mäkinen  1993  25-29  JoUS    25m  1:09.48  1:09.48 
Janina Lehti  1990  25-29  STR    50m  1:51.03  1:49.03 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner