2018-12-17   08:26:41
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Barents Winter Games 2018

Below are all entry- and startlists shown by session.

1_S
Event 1, 800m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
25  Stavoy Aurora  2002  NORWAY    25 m  1:04.43   
64  Hiltunen Madeleine  2003  FINLAND    25 m  9:07.80   
61  Puutio Mathilda  2003  FINLAND    25 m  9:12.05   
74  Gonzales-Glanberg Alva  2002  SWEDEN    25 m  9:42.56   
38  Pankratova Aleksandra  2002  RUSSIA    25 m  9:43.00   
24  Andrine Svea  2000  NORWAY    25 m  10:13.88   
41  Kopylova Oksana  2001  RUSSIA    25 m  10:15.20   
77  Gustavsson Agnes  2003  SWEDEN    25 m  10:50.95   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
2_S
Event 2, 100m Backstroke Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
69  Vasko Miro  1993  FINLAND    25 m  54.89   
70  Nygård Tobias  2000  FINLAND    25 m  58.18   
55  Pankov Kirill  1995  RUSSIA    25 m  1:00.44   
36  Engan Simen  2001  NORWAY    25 m  1:01.68   
27  Heggland Håvard  2001  NORWAY    25 m  1:02.17   
79  Urlander Robin  2001  SWEDEN    25 m  1:04.56   
80  Sundström Peter  2002  SWEDEN    25 m  1:09.49   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
3_S
Event 3, 200m Breaststroke Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
65  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND    25 m  2:21.27   
62  Lukkari Minja  2003  FINLAND    25 m  2:38.12   
81  Henriksson Wilma  2001  SWEDEN    25 m  2:45.57   
42  Khromykh Sofia  2002  RUSSIA    25 m  2:46.00   
35  Frid Torhild  2002  NORWAY    25 m  2:49.17   
82  Luthman Nellie  2002  SWEDEN    25 m  2:50.12   
56  Filaretova Olga  2001  RUSSIA    25 m  2:52.20   
30  Holmgren Hansen Tina  2001  NORWAY    25 m  3:00.30   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
4_S
Event 4, 200m Butterfly Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
57  Moilanen Atte  2000  FINLAND    25 m  2:07.93   
47  Kramarenko Nikita  2000  RUSSIA    25 m  2:12.90   
53  Kuznecov Aleksandr  2000  RUSSIA    25 m  2:13.00   
58  Pulkkinen Lasse  2002  FINLAND    25 m  2:13.50   
26  Angell Ivar Greger  2001  NORWAY    25 m  2:15.97   
33  Thomassen Karl Andre  1999  NORWAY    25 m  2:19.41   
84  Bengs-Stattin Felix  2002  SWEDEN    25 m  2:21.13   
88  Andersson Robin  2003  SWEDEN    25 m  2:42.60   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
5_S
Event 5, 100m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
67  Kanervo Reetta  1999  FINLAND    25 m  57.23   
66  Kivirinta Veera  1995  FINLAND    25 m  58.24   
73  Alman Sabina  2003  SWEDEN    25 m  59.10   
39  Golikova Anastasia  1997  RUSSIA    25 m  1:00.40   
43  Eremina Ekaterina  2001  RUSSIA    25 m  1:01.00   
89  Jonsson Sarah  2001  SWEDEN    25 m  1:01.55   
29  Jorgensen Sofie  2000  NORWAY    25 m  1:03.42   
22  Strand Haugen Emma  2000  NORWAY    25 m  1:05.92   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
6_S
Event 6, 400m Freestyle Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
48  Bazhenov Daniil  2000  RUSSIA    25 m  4:11.50   
27  Heggland Håvard  2001  NORWAY    25 m  4:19.48   
59  Tyni Janne  2000  FINLAND    25 m  4:20.13   
28  Dahlslett Hansen Harald-Georg  2002  NORWAY    25 m  4:22.48   
72  Lukkarinen Topi  2000  FINLAND    25 m  4:23.09   
52  Volisov Kirill  2001  RUSSIA    25 m  4:25.80   
76  Eriksson Albin  2003  SWEDEN    25 m  4:37.29   
75  Wigren Gustav  1993  SWEDEN    25 m  4:39.79   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
7_S
Event 7, 100m Butterfly Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
65  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND    25 m  1:01.13   
66  Kivirinta Veera  1995  FINLAND    25 m  1:02.79   
40  Osinina Polina  2000  RUSSIA    25 m  1:07.00   
25  Stavoy Aurora  2002  NORWAY    25 m  1:07.52   
46  Kriukova Alexksandra  2002  RUSSIA    25 m  1:08.00   
35  Frid Torhild  2002  NORWAY    25 m  1:09.21   
86  Öhlund Linnea  2001  SWEDEN    25 m  1:10.85   
85  Sälg Ingrid  2002  SWEDEN    25 m  1:12.68   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
8_S
Event 8, 100m Breaststroke Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
69  Vasko Miro  1993  FINLAND    25 m  1:03.61   
57  Moilanen Atte  2000  FINLAND    25 m  1:05.88   
49  Durnev Alesandr  2001  RUSSIA    25 m  1:07.02   
84  Bengs-Stattin Felix  2002  SWEDEN    25 m  1:08.35   
37  Andersson Ovrevoll Loke Rene  2003  NORWAY    25 m  1:08.59   
31  Bygdnes Halvard  2000  NORWAY    25 m  1:10.97   
83  An Wang Ji  2003  SWEDEN    25 m  1:15.67   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
9_S
Event 9, 200m Backstroke Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
63  Laine Iida-Maria  2001  FINLAND    25 m  2:15.49   
60  Nygård Martta  2003  FINLAND    25 m  2:19.30   
24  Andrine Svea  2000  NORWAY    25 m  2:28.82   
77  Gustavsson Agnes  2003  SWEDEN    25 m  2:33.47   
32  Jessen Sabrina Alexandra  2003  NORWAY    25 m  2:36.46   
78  Ballnus Marie  2002  SWEDEN    25 m  2:37.03   
45  Silinskaia Darina  2001  RUSSIA    25 m  2:38.00   
44  Kazachkova Kseniia  2002  RUSSIA    25 m  2:45.00   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
10_S
Event 10, 200m Medley Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
57  Moilanen Atte  2000  FINLAND    25 m  2:08.40   
58  Pulkkinen Lasse  2002  FINLAND    25 m  2:10.87   
47  Kramarenko Nikita  2000  RUSSIA    25 m  2:12.20   
54  Anikeev Daniil  2001  RUSSIA    25 m  2:13.80   
27  Heggland Håvard  2001  NORWAY    25 m  2:15.78   
31  Bygdnes Halvard  2000  NORWAY    25 m  2:25.06   
79  Urlander Robin  2001  SWEDEN    25 m  2:26.21   
92  Strömbro Arvid  2002  SWEDEN    25 m  2:29.89   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
11_S
Event 11, 4X100m Medley Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
93  Team Sweden  SWEDEN    25 m     
94  Team Norway  NORWAY    25 m     
95  Team Finland  FINLAND    25 m     
96  Team Russia  RUSSIA    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
12_S
Event 12, 4X200m Freestyle Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
93  Team Sweden  SWEDEN    25 m     
94  Team Norway  NORWAY    25 m     
95  Team Finland  FINLAND    25 m     
96  Team Russia  RUSSIA    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
13_S
Event 13, 800m Freestyle Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
48  Bazhenov Daniil  2000  RUSSIA    25 m  8:46.70   
59  Tyni Janne  2000  FINLAND    25 m  9:03.45   
26  Angell Ivar Greger  2001  NORWAY    25 m  9:21.37   
72  Lukkarinen Topi  2000  FINLAND    25 m  9:26.23   
34  Ordremann Olsen Oskar Andre  1999  NORWAY    25 m  9:40.59   
75  Wigren Gustav  1993  SWEDEN    25 m  9:42.73   
91  Lidström Henrik  2003  SWEDEN    25 m  10:05.47   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
14_S
Event 14, 100m Backstroke Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
65  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND    25 m  59.79   
67  Kanervo Reetta  1999  FINLAND    25 m  1:04.46   
78  Ballnus Marie  2002  SWEDEN    25 m  1:09.17   
24  Andrine Svea  2000  NORWAY    25 m  1:09.47   
32  Jessen Sabrina Alexandra  2003  NORWAY    25 m  1:10.07   
39  Golikova Anastasia  1997  RUSSIA    25 m  1:11.50   
44  Kazachkova Kseniia  2002  RUSSIA    25 m  1:13.00   
90  Norling Tindra  2003  SWEDEN    25 m  1:14.37   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
15_S
Event 15, 200m Breaststroke Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
57  Moilanen Atte  2000  FINLAND    25 m  2:19.40   
58  Pulkkinen Lasse  2002  FINLAND    25 m  2:23.12   
54  Anikeev Daniil  2001  RUSSIA    25 m  2:26.00   
27  Heggland Håvard  2001  NORWAY    25 m  2:28.08   
37  Andersson Ovrevoll Loke Rene  2003  NORWAY    25 m  2:32.13   
84  Bengs-Stattin Felix  2002  SWEDEN    25 m  2:35.35   
49  Durnev Alesandr  2001  RUSSIA    25 m  2:37.00   
87  Sundström David  2003  SWEDEN    25 m  2:53.70   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
16_S
Event 16, 200m Butterfly Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
46  Kriukova Alexksandra  2002  RUSSIA    25 m  2:12.20   
64  Hiltunen Madeleine  2003  FINLAND    25 m  2:26.90   
99  Vakkuri Elsa  1993  FINLAND    25 m  2:30.19   
35  Frid Torhild  2002  NORWAY    25 m  2:32.46   
45  Silinskaia Darina  2001  RUSSIA    25 m  2:35.00   
25  Stavoy Aurora  2002  NORWAY    25 m  2:37.15   
86  Öhlund Linnea  2001  SWEDEN    25 m  2:42.79   
85  Sälg Ingrid  2002  SWEDEN    25 m  2:43.43   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
17_S
Event 17, 100m Freestyle Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
69  Vasko Miro  1993  FINLAND    25 m  51.24   
72  Lukkarinen Topi  2000  FINLAND    25 m  54.11   
83  An Wang Ji  2003  SWEDEN    25 m  55.69   
51  Denisenko Andrei  2002  RUSSIA    25 m  56.00   
23  Halbertsma Sietse  1999  NORWAY    25 m  56.10   
76  Eriksson Albin  2003  SWEDEN    25 m  56.30   
28  Dahlslett Hansen Harald-Georg  2002  NORWAY    25 m  56.37   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
18_S
Event 18, 400m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
61  Puutio Mathilda  2003  FINLAND    25 m  4:28.05   
73  Alman Sabina  2003  SWEDEN    25 m  4:30.64   
64  Hiltunen Madeleine  2003  FINLAND    25 m  4:31.61   
74  Gonzales-Glanberg Alva  2002  SWEDEN    25 m  4:37.38   
38  Pankratova Aleksandra  2002  RUSSIA    25 m  4:43.00   
24  Andrine Svea  2000  NORWAY    25 m  4:55.91   
41  Kopylova Oksana  2001  RUSSIA    25 m  4:58.10   
35  Frid Torhild  2002  NORWAY    25 m  5:02.18   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
19_S
Event 19, 100m Butterfly Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
55  Pankov Kirill  1995  RUSSIA    25 m  57.00   
84  Bengs-Stattin Felix  2002  SWEDEN    25 m  57.90   
72  Lukkarinen Topi  2000  FINLAND    25 m  59.30   
53  Kuznecov Aleksandr  2000  RUSSIA    25 m  1:00.00   
57  Moilanen Atte  2000  FINLAND    25 m  1:00.76   
33  Thomassen Karl Andre  1999  NORWAY    25 m  1:02.84   
34  Ordremann Olsen Oskar Andre  1999  NORWAY    25 m  1:02.97   
88  Andersson Robin  2003  SWEDEN    25 m  1:06.95   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
20_S
Event 20, 100m Breaststroke Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
65  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND    25 m  1:04.56   
66  Kivirinta Veera  1995  FINLAND    25 m  1:05.99   
81  Henriksson Wilma  2001  SWEDEN    25 m  1:16.60   
30  Holmgren Hansen Tina  2001  NORWAY    25 m  1:17.17   
42  Khromykh Sofia  2002  RUSSIA    25 m  1:17.35   
56  Filaretova Olga  2001  RUSSIA    25 m  1:18.00   
82  Luthman Nellie  2002  SWEDEN    25 m  1:18.51   
21  Martnes Andrea  2001  NORWAY    25 m  1:20.47   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
21_S
Event 21, 200m Backstroke Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
70  Nygård Tobias  2000  FINLAND    25 m  2:08.14   
58  Pulkkinen Lasse  2002  FINLAND    25 m  2:08.99   
36  Engan Simen  2001  NORWAY    25 m  2:14.14   
27  Heggland Håvard  2001  NORWAY    25 m  2:14.22   
52  Volisov Kirill  2001  RUSSIA    25 m  2:15.50   
79  Urlander Robin  2001  SWEDEN    25 m  2:25.00   
51  Denisenko Andrei  2002  RUSSIA    25 m  2:30.00   
80  Sundström Peter  2002  SWEDEN    25 m  2:30.84   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
22_S
Event 22, 200m Medley Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
65  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND    25 m  2:09.70   
64  Hiltunen Madeleine  2003  FINLAND    25 m  2:20.70   
43  Eremina Ekaterina  2001  RUSSIA    25 m  2:28.00   
40  Osinina Polina  2000  RUSSIA    25 m  2:28.67   
25  Stavoy Aurora  2002  NORWAY    25 m  2:30.91   
29  Jorgensen Sofie  2000  NORWAY    25 m  2:35.00   
90  Norling Tindra  2003  SWEDEN    25 m  2:41.96   
77  Gustavsson Agnes  2003  SWEDEN    25 m  2:42.21   
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
23_S
Event 23, 4X100m Medley Men 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
93  Team Sweden  SWEDEN    25 m     
94  Team Norway  NORWAY    25 m     
95  Team Finland  FINLAND    25 m     
96  Team Russia  RUSSIA    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
24_S
Event 24, 4X200m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
93  Team Sweden  SWEDEN    25 m     
94  Team Norway  NORWAY    25 m     
95  Team Finland  FINLAND    25 m     
96  Team Russia  RUSSIA    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
31_S
Event 31, 100m Backstroke Men S1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Kinash Misha  2000  RUSSIA  S13  25 m     
17  Latikka Antti  1990  FINLAND  S13  25 m     
97  Rönnbäck Ludwig  1999  SWEDEN  S10  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
32_S
Event 32, 100m Backstroke Men S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Dunaev Evgeniy  2001  RUSSIA  S14  25 m     
14  Lindmark Kevin  1998  SWEDEN  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
33_S
Event 33, 100m Freestyle WomenS1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Gelina Yulia  2001  RUSSIA  S13  25 m     
11  Bergbom Elsa  1990  SWEDEN  S6  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
34_S
Event 34, 100m Freestyle Women S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Ilik Dariy  1999  RUSSIA  S14  25 m     
12  Viklund Nelly  1997  SWEDEN  S14  25 m     
18  Lohilahti Anna-Reetta  1985  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
35_S
Event 35, 50m Freestyle Men S1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Kinash Misha  2000  RUSSIA  S13  25 m     
Shumilov Nikita  2000  RUSSIA  S13  25 m     
13  Alm Elias  2003  SWEDEN  S9  25 m     
17  Latikka Antti  1990  FINLAND  S13  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
36_S
Event 36, 50m Freestyle Men S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Belokon Georgiy  1992  RUSSIA    25 m     
10  Isaksson Axel  1993  SWEDEN  S14  25 m     
19  Törmänen Ukko  1994  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
37_S
Event 37, 50m Backstroke WomenS1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Tsyganlova Sofia  2002  RUSSIA  S13  25 m     
15  Larsson Eva  1968  SWEDEN  S6  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
38_S
Event 38, 50m Backstroke Women S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Goncharova Alla  2001  RUSSIA  S14  25 m     
12  Viklund Nelly  1997  SWEDEN  S14  25 m     
18  Lohilahti Anna-Reetta  1985  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
39_S
Event 39, 4X50m Freestyle Mix Para 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Team Russia Para  RUSSIA    25 m     
16  Team Sweden Para  SWEDEN    25 m     
20  Team Finland Para  FINLAND    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
40_S
Event 40, 100m Backstroke Wom.S1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Gelina Yulia  2001  RUSSIA  S13  25 m     
11  Bergbom Elsa  1990  SWEDEN  S6  25 m     
12  Viklund Nelly  1997  SWEDEN  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
41_S
Event 41, 100m Backstroke Women S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Ilik Dariy  1999  RUSSIA  S14  25 m     
12  Viklund Nelly  1997  SWEDEN    25 m     
18  Lohilahti Anna-Reetta  1985  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
42_S
Event 42, 100m Freestyle Men S1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Kinash Misha  2000  RUSSIA  S13  25 m     
Shumilov Nikita  2000  RUSSIA  S13  25 m     
17  Latikka Antti  1990  FINLAND  S13  25 m     
97  Rönnbäck Ludwig  1999  SWEDEN  S10  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
43_S
Event 43, 100m Freestyle Men S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Belokon Georgiy  1992  RUSSIA    25 m     
14  Lindmark Kevin  1998  SWEDEN  S14  25 m     
19  Törmänen Ukko  1994  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
44_S
Event 44, 50m Freestyle WomenS1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Tsyganlova Sofia  2002  RUSSIA  S13  25 m     
15  Larsson Eva  1968  SWEDEN  S6  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
45_S
Event 45, 50m Freestyle Women S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Goncharova Alla  2001  RUSSIA  S14  25 m     
12  Viklund Nelly  1997  SWEDEN  S14  25 m     
18  Lohilahti Anna-Reetta  1985  FINLAND  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
46_S
Event 46, 50m Backstroke Men S1-13 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Kinash Misha  2000  RUSSIA  S13  25 m     
13  Alm Elias  2003  SWEDEN  S9  25 m     
17  Latikka Antti  1990  FINLAND  S13  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
47_S
Event 47, 50m Backstroke Men S14 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Dunaev Evgeniy  2001  RUSSIA  S14  25 m     
10  Isaksson Axel  1993  SWEDEN  S14  25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 
48_S
Event 48, 4X50m Medley Mix Para 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Disabled  Pool  EntryTime  Status 









 
Team Russia Para  RUSSIA    25 m     
16  Team Sweden Para  SWEDEN    25 m     
20  Team Finland Para  FINLAND    25 m     
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  06 March 2018 
Licensed to: Luleå Simsällskap  Print Time  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner