Startliste for Nykredit Gentofte Open 2018 - Langbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Nykredit Gentofte Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
13 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
16:45 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 2, 200m Medley Herrer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 17:45 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
833 |
1 |
Nikolaj Kragh Simonsen |
2006 |
0683AM |
HERLEV |
|
50m |
|
819 |
2 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
50m |
3:31.24 |
689 |
3 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
50m |
3:19.78 |
747 |
4 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
50m |
3:21.88 |
817 |
5 |
Linus Norby Larsson |
2006 |
0603AM |
HERLEV |
|
50m |
3:50.84 |
755 |
6 |
Scott Foged |
2005 |
0575AI |
HELSINGE |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
745 |
1 |
Victor Henrik Ritnagel |
2005 |
0545AC |
GLADSAXE |
|
50m |
3:14.87 |
887 |
2 |
Tobias Chr. Stæcker |
2005 |
0575AH |
NÆSTVED |
|
50m |
3:11.45 |
700 |
3 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.71 |
608 |
4 |
Loui Krag |
2007 |
0793AD |
FR.SUND |
|
50m |
3:09.85 |
795 |
5 |
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
0585AI |
HERLEV |
|
50m |
3:13.65 |
611 |
6 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
50m |
3:18.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
730 |
1 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
50m |
3:04.17 |
767 |
2 |
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
0691AE |
HELSINGE |
|
50m |
2:54.97 |
617 |
3 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
50m |
2:52.17 |
851 |
4 |
Sebastian N. Bentsen |
2004 |
0437AL |
NÆSTVED |
|
50m |
2:53.54 |
1046 |
5 |
Mikkel Ringer |
2001 |
0175AR |
VORDINGB |
|
50m |
3:04.13 |
736 |
6 |
Vilhelm Thieden Maarbjerg |
2004 |
0407AE |
GLADSAXE |
|
50m |
3:04.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
739 |
1 |
Søren Wandall Ohlsen |
2004 |
0469AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:50.08 |
672 |
2 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:49.90 |
593 |
3 |
Emil Schmidt |
2006 |
0695AA |
A6 |
|
50m |
2:49.19 |
737 |
4 |
Vincent Matras |
2005 |
0591AF |
GLADSAXE |
|
50m |
2:49.89 |
727 |
5 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
50m |
2:50.07 |
774 |
6 |
Emil Gram Peters |
2005 |
0529AD |
HELSINGE |
|
50m |
2:51.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
888 |
1 |
Petar Trkulja |
2006 |
0645AB |
NÆSTVED |
|
50m |
2:47.40 |
805 |
2 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
2:45.88 |
874 |
3 |
Kristian Mouridsen |
2002 |
0261AR |
NÆSTVED |
|
50m |
2:45.14 |
681 |
4 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
50m |
2:45.70 |
759 |
5 |
Lukas Frederiksen |
2004 |
0473AL |
HELSINGE |
|
50m |
2:46.61 |
1041 |
6 |
Lucas Linnebjerg |
2003 |
0305AR |
VORDINGB |
|
50m |
2:48.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
886 |
1 |
Nicklas Stæcker |
2003 |
0395AP |
NÆSTVED |
|
50m |
2:42.68 |
597 |
2 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
A6 |
|
50m |
2:42.54 |
723 |
3 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
50m |
2:40.46 |
603 |
4 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
50m |
2:40.49 |
872 |
5 |
Rasmus Lorentzen |
2001 |
0125AC |
NÆSTVED |
|
50m |
2:42.64 |
860 |
6 |
Malthe Foged |
2005 |
0587AF |
NÆSTVED |
|
50m |
2:42.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
732 |
1 |
Niels Krogh-Olsen |
2004 |
0449AK |
GLADSAXE |
|
50m |
2:35.70 |
728 |
2 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
50m |
2:33.65 |
716 |
3 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:29.48 |
881 |
4 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
2:31.76 |
799 |
5 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
50m |
2:35.51 |
920 |
6 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:36.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
963 |
1 |
August Schade Cantby |
2002 |
0211AG |
SLAGELSE |
|
50m |
2:26.63 |
729 |
2 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
50m |
2:25.92 |
970 |
3 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
50m |
2:23.81 |
643 |
4 |
Marcus Dessau |
2002 |
0229AB |
GENTOFTE |
|
50m |
2:24.67 |
934 |
5 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:26.43 |
667 |
6 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:28.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
13 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
16:45 |
|