Program for DANSKE JUNIORMESTERSKABER LANGBANE (DMJ-L)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 24
|
Stvne navn |
DMJ-L |
|
Udskriftsdato |
07 juli 2018 |
|
|
Stvne by |
Nrresundby |
|
Udskriftstidspunkt |
15:39 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Aalborg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
05 juli 2018 |
|
|
|
|
Lb 24, 50m Frisvmning Herrer |
Finaler (3) |
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjr (1985) 22.36 2009-04-11 |
Dansk Rekord Junior: Magnus Westermann (1995) 23.07 2013-03-29 |
|
C-finale |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
August Ryom |
2002 |
0253AJ |
KGE |
|
50m |
25.27 |
36 |
2 |
Martin H. Abel |
2001 |
0197AF |
ESBJERG |
|
50m |
25.22 |
60 |
3 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
50m |
25.16 |
282 |
4 |
August Schade Cantby |
2002 |
0211AG |
SLAGELSE |
|
50m |
25.08 |
11 |
5 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
25.12 |
171 |
6 |
Patrick Zakaryan Olsen |
2002 |
0227AM |
HORSENS |
|
50m |
25.17 |
102 |
7 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGR |
|
50m |
25.25 |
59 |
8 |
Nicolai Andersen |
2001 |
0157AT |
GLADSAXE |
|
50m |
25.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
269 |
1 |
Oliver Frlund |
2001 |
0133AL |
SILKEBORG |
|
50m |
25.07 |
206 |
2 |
Matthias Bach Mikkelsen |
2000 |
0029AM |
KOLDING |
|
50m |
24.84 |
550 |
3 |
Malthe Burgaard |
2000 |
0071AA |
H2Odense |
|
50m |
24.71 |
119 |
4 |
Nicklas stman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HERLEV |
|
50m |
24.61 |
237 |
5 |
Frederik Mller |
2002 |
0263AL |
RINGSTED |
|
50m |
24.66 |
116 |
6 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
50m |
24.75 |
139 |
7 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBK |
|
50m |
24.96 |
386 |
8 |
Chris Lund Rasmussen |
2001 |
0177AO |
VIBORG |
|
50m |
25.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
50m |
24.37 |
174 |
2 |
Rasmus Udbye |
2000 |
0007AM |
HORSENS |
|
50m |
24.24 |
548 |
3 |
Andreas Bui |
2000 |
0031AJ |
H2Odense |
|
50m |
24.12 |
63 |
4 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
GLADSAXE |
|
50m |
23.86 |
113 |
5 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
HERLEV |
|
50m |
24.03 |
24 |
6 |
Malthe Lindeblad |
2001 |
0125AS |
DELTA |
|
50m |
24.18 |
476 |
7 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
50m |
24.31 |
117 |
8 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
50m |
24.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
07 juli 2018 |
Licens til Aalborg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:39 |
|