Program för Polisen Head to Head
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 kl 0900
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
HEAD to Head 2018 |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:28 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Försök (14) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
579 |
4 |
Tilda Carlsson |
2006 |
BQ4806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:10.37 |
759 |
5 |
Olivia Jägerskog |
2005 |
BS3605 |
SPIF SF |
|
25m |
2:00.74 |
665 |
6 |
Rebecka Rang |
2006 |
AU4806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:05.78 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
668 |
1 |
Mila Ekfeldt |
2006 |
BC2406 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:59.52 |
666 |
2 |
Felicia Engberg |
2005 |
BI7205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:58.33 |
374 |
3 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:54.92 |
559 |
4 |
Astrid Enbom |
2006 |
BL4806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:51.64 |
815 |
5 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:49.41 |
818 |
6 |
Vera Wijk |
2006 |
AY4206 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:49.88 |
322 |
7 |
Lovisa Sepp |
2006 |
BK1206 |
SKURU IK |
|
25m |
1:53.88 |
669 |
8 |
Ängla Edin |
2006 |
BE2606 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:57.25 |
497 |
9 |
Maja Andersson |
2006 |
BI9206 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:58.34 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Alexandra Berggren |
2002 |
BY5402 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:48.69 |
12 |
2 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:48.30 |
48 |
3 |
Emelie Sidén |
2005 |
AL9605 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:43.55 |
304 |
4 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.14 |
142 |
5 |
Ida Herold |
2005 |
BU8405 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:42.12 |
420 |
6 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:43.03 |
407 |
7 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:43.35 |
378 |
8 |
Liv Dahl |
2005 |
BL0805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:43.75 |
662 |
9 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:48.51 |
375 |
10 |
Carla Rollvén |
2006 |
BA4406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:48.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
533 |
1 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.37 |
798 |
2 |
Hanne-Lore Somers |
2005 |
BP3205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:38.99 |
379 |
3 |
Iris Wik |
2006 |
BC8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.14 |
494 |
4 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:37.48 |
362 |
5 |
Lisa Uddeholt |
2005 |
AX6405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.40 |
132 |
6 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:37.44 |
47 |
7 |
Mira Wallin |
2006 |
AC6406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:38.03 |
262 |
8 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.54 |
415 |
9 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:39.62 |
530 |
10 |
Emma Olsson Sande |
2005 |
AU5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
435 |
1 |
Sara Andersson |
2005 |
BQ2405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:36.82 |
427 |
2 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:36.56 |
462 |
3 |
Thelma Flink |
2006 |
BE3606 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:36.15 |
315 |
4 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:36.00 |
780 |
5 |
Olivia Lyrberg |
2005 |
BF8205 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
1:35.74 |
797 |
6 |
Laura Somers |
2003 |
BW6603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:35.95 |
52 |
7 |
Stella Finnhammar |
2005 |
AO7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:36.01 |
680 |
8 |
Tyra Marsten |
2004 |
AE9404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:36.17 |
218 |
9 |
Ebba Eneroth |
2003 |
BW2403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:36.62 |
612 |
10 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
616 |
1 |
Edith Lindhagen |
2004 |
BF3204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.25 |
112 |
2 |
Fanny Cao |
2005 |
BO8605 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:34.63 |
230 |
3 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.41 |
692 |
4 |
Moa Karlsson |
2005 |
BE8205 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:34.20 |
792 |
5 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:33.80 |
618 |
6 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.13 |
1 |
7 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:34.25 |
252 |
8 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:34.45 |
246 |
9 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.11 |
689 |
10 |
Felicia Rydsheim |
2005 |
BI5805 |
SS04 |
|
25m |
1:35.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
821 |
1 |
Meja Thunvall |
2006 |
AG9206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:33.15 |
55 |
2 |
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
AH6206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:32.87 |
130 |
3 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:32.71 |
417 |
4 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:32.42 |
7 |
5 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:31.95 |
617 |
6 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.30 |
683 |
7 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:32.52 |
622 |
8 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
50m |
1:32.78 |
678 |
9 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:32.87 |
187 |
10 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:33.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
624 |
1 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.49 |
719 |
2 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:30.89 |
311 |
3 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.52 |
200 |
4 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.02 |
44 |
5 |
Amanda Wensmark |
2005 |
AJ2405 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:29.64 |
684 |
6 |
Agnes Öhman |
2006 |
AG2406 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:29.85 |
682 |
7 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:30.48 |
454 |
8 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:30.62 |
653 |
9 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:31.05 |
41 |
10 |
Olivia Halfar |
2005 |
AJ4205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.30 |
188 |
2 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:28.95 |
601 |
3 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.63 |
3 |
4 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:28.25 |
490 |
5 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:27.41 |
720 |
6 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:27.51 |
300 |
7 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.58 |
361 |
8 |
Alina Färm |
2005 |
AV3605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.89 |
413 |
9 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.24 |
180 |
10 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:29.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
451 |
1 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.91 |
602 |
2 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.31 |
610 |
3 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.10 |
43 |
4 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.73 |
596 |
5 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.54 |
228 |
6 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.67 |
45 |
7 |
Boel Jägerskog |
2005 |
AJ7205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.92 |
332 |
8 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:26.22 |
398 |
9 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:26.50 |
46 |
10 |
Hannah Kinane |
2006 |
AC5406 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:27.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Nellie Ekman |
2006 |
AH9206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.75 |
377 |
2 |
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.23 |
416 |
3 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.83 |
837 |
4 |
Janette Setälä |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
1:23.13 |
607 |
5 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.98 |
704 |
6 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.06 |
520 |
7 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.55 |
675 |
8 |
Katherina Gkioni |
2000 |
BT0200 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.96 |
126 |
9 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:24.59 |
70 |
10 |
Jessika Watanabe |
2006 |
AW3606 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
841 |
1 |
Minea Wiren |
2003 |
|
Pyry |
|
25m |
1:22.19 |
360 |
2 |
Alma Thunberg |
2005 |
AV1605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.13 |
478 |
3 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.32 |
127 |
4 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:14.62 |
326 |
5 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.67 |
518 |
6 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.67 |
517 |
7 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.73 |
348 |
8 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.81 |
513 |
9 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.79 |
614 |
10 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
50m |
1:22.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
843 |
1 |
Östlund Felicia |
2002 |
|
SKURU IK |
|
25m |
1:22.00 |
196 |
2 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:19.32 |
176 |
3 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.21 |
519 |
4 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.10 |
389 |
5 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:11.76 |
448 |
6 |
Olivia Bäckström |
2005 |
AM0205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:13.64 |
23 |
7 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:16.45 |
447 |
8 |
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
AS7804 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.62 |
333 |
9 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.62 |
186 |
10 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
716 |
1 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.85 |
124 |
2 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:18.83 |
198 |
3 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.02 |
637 |
4 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.99 |
632 |
5 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.92 |
659 |
6 |
Michelle Wissinger |
2004 |
BN3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.80 |
401 |
7 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:14.90 |
346 |
8 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.41 |
597 |
9 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.63 |
619 |
10 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.30 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:28 |
|