Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:24 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (18) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
Hedvig Duit |
2008 |
AM4608 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
284 |
3 |
Ofelia Öström |
2008 |
AO6808 |
SKK |
|
50m |
|
275 |
4 |
Alma Brorson |
2008 |
AT8208 |
SKK |
|
50m |
|
34 |
5 |
Carolin Zetterberg |
2006 |
BL0806 |
FALUN |
|
50m |
|
112 |
6 |
Louise Löfström |
2008 |
AM0808 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
524 |
0 |
Saga Johansson |
2008 |
AH7208 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
279 |
1 |
Mildred Holmberg |
2007 |
AY5207 |
SKK |
|
25m |
1:53.62 |
382 |
2 |
Ella Pahlén |
2007 |
AZ0407 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:50.39 |
273 |
3 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
1:50.05 |
159 |
4 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
25m |
1:49.71 |
244 |
5 |
Julia Hellberg |
2007 |
AR8607 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:49.72 |
258 |
6 |
Ida Sundbom |
2007 |
BF4607 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:50.35 |
518 |
7 |
Ängla Edin |
2006 |
BE2606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:51.73 |
413 |
8 |
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
AN1807 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:56.94 |
21 |
9 |
Carla Karsberg |
2007 |
AJ1407 |
FALUN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
373 |
0 |
Fidelie Börnesson |
2007 |
AZ8207 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:48.21 |
475 |
1 |
Lucia Lindqvist |
2004 |
BM5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.73 |
66 |
2 |
Felicia Berg |
2007 |
AZ1407 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.21 |
588 |
3 |
Sandra Ignatjovic |
2007 |
BA4207 |
SPIF SF |
|
25m |
1:43.95 |
32 |
4 |
Doris von Hofsten |
2008 |
AE9808 |
FALUN |
|
25m |
1:43.72 |
240 |
5 |
Agnes Gustafson |
2008 |
AT3608 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:43.73 |
701 |
6 |
Josefine Lossius |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:44.07 |
319 |
7 |
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
BS7604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:45.38 |
538 |
8 |
Leona Arganti |
2004 |
BY8404 |
SS04 |
|
50m |
1:46.65 |
595 |
9 |
Andrea Markowicz Lindén |
2004 |
BS7804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:48.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
458 |
0 |
Linnea Ekman |
2004 |
BM0804 |
UPSALA S |
|
50m |
1:43.37 |
26 |
1 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
1:40.43 |
526 |
2 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.29 |
422 |
3 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:38.39 |
365 |
4 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:38.06 |
9 |
5 |
Agnes Allvin |
2006 |
AV0406 |
FALUN |
|
25m |
1:38.21 |
25 |
6 |
Karin Sadeghi |
2005 |
BU9805 |
FALUN |
|
25m |
1:38.41 |
280 |
7 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
25m |
1:40.20 |
14 |
8 |
Cornelia Castillo |
2005 |
BG5605 |
FALUN |
|
25m |
1:41.57 |
276 |
9 |
Ellen Bystedt |
2007 |
AY2207 |
SKK |
|
25m |
1:43.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
576 |
0 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
1:37.48 |
492 |
1 |
Märta Säfsten |
2006 |
BD4806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.59 |
15 |
2 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:36.21 |
472 |
3 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.23 |
695 |
4 |
Minna Grove-Knutsen |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:34.82 |
548 |
5 |
Maja Dunder |
2005 |
BS5805 |
SS04 |
|
50m |
1:34.90 |
750 |
6 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:35.61 |
16 |
7 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
1:36.35 |
412 |
8 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:36.80 |
278 |
9 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
1:37.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
430 |
0 |
Emma Olsson Sande |
2005 |
AU5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.76 |
49 |
1 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:33.99 |
696 |
2 |
Anna Elise Hegstad |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:33.86 |
493 |
3 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.92 |
45 |
4 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:32.69 |
711 |
5 |
Linette Frida Hammerling |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:32.72 |
586 |
6 |
Penelope Gomez Rojas |
2003 |
BQ2603 |
SPIF SF |
|
25m |
1:33.18 |
699 |
7 |
Milla Saus Johansen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:33.88 |
454 |
8 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.15 |
734 |
9 |
Lin-Na Vu |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:34.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
361 |
0 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:32.49 |
151 |
1 |
Lina Back |
2005 |
AJ7805 |
S 77 |
|
25m |
1:31.49 |
480 |
2 |
Alva Marhold |
2007 |
AL5407 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.18 |
315 |
3 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:30.91 |
432 |
4 |
Stina Pedersen |
2007 |
AN5807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.50 |
546 |
5 |
Elina Darvish |
2005 |
BM9405 |
SS04 |
|
25m |
1:29.89 |
351 |
6 |
Malva Lundberg |
2007 |
AM6207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:31.16 |
368 |
7 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:31.33 |
564 |
8 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
25m |
1:31.49 |
150 |
9 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
1:32.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
350 |
0 |
Lovisa Lindberg |
2007 |
AK0407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:29.39 |
156 |
1 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
25m |
1:28.82 |
163 |
2 |
Alice Olsson |
2006 |
AX1406 |
S 77 |
|
50m |
1:28.39 |
4 |
3 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:28.11 |
235 |
4 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.00 |
391 |
5 |
Emma Alsén |
2007 |
AJ5207 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.10 |
64 |
6 |
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.32 |
477 |
7 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.77 |
46 |
8 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:29.28 |
5 |
9 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:29.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
0 |
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.08 |
431 |
1 |
Ida Osund-Ireland |
2007 |
BH0607 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:27.01 |
697 |
2 |
Sofia Heim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:26.45 |
316 |
3 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:26.29 |
698 |
4 |
Nela Aavitsland Hem |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:26.19 |
527 |
5 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.27 |
478 |
6 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.40 |
632 |
7 |
Andrea Wold |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
1:26.67 |
694 |
8 |
Selma Flage Dragsund |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:27.05 |
730 |
9 |
Victoria Kristengård |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:27.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
0 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.76 |
626 |
1 |
Maja Andersen Nordli |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
1:25.40 |
402 |
2 |
Filippa Emtemo |
2005 |
BB5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.23 |
400 |
3 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.19 |
469 |
4 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.04 |
547 |
5 |
Tove Dicander |
2005 |
BI0805 |
SS04 |
|
50m |
1:24.11 |
158 |
6 |
Emma Knauer |
2006 |
BD8806 |
S 77 |
|
25m |
1:24.46 |
620 |
7 |
Madelen Antonsen |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
1:25.28 |
689 |
8 |
Amelia Tamburplass |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:25.72 |
567 |
9 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
1:26.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
0 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.55 |
685 |
1 |
Ingrid Norheim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:23.41 |
147 |
2 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.16 |
683 |
3 |
Agnes Bjørnlund |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:23.02 |
495 |
4 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.55 |
355 |
5 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.82 |
306 |
6 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.12 |
451 |
7 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.37 |
729 |
8 |
Erika Storo Dahl |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:23.42 |
308 |
9 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
0 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:22.08 |
715 |
1 |
Hedda Mørne-Thomassen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.82 |
652 |
2 |
Nina Skarø |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:21.75 |
421 |
3 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.61 |
581 |
4 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.56 |
464 |
5 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.59 |
687 |
6 |
Malin Rike Holmann |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.62 |
337 |
7 |
Maria Flink |
2005 |
AP8205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.79 |
164 |
8 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
1:22.02 |
645 |
9 |
Inga Nestgaard |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:22.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
686 |
0 |
Nadja Vlaisavljevic |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.31 |
141 |
1 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.22 |
688 |
2 |
Malin Elisabeth Olsen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.01 |
707 |
3 |
Clara Björkengren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:20.61 |
677 |
4 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
1:20.49 |
146 |
5 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.51 |
439 |
6 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.85 |
152 |
7 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
1:21.06 |
334 |
8 |
Ellinor Eldh |
2006 |
BA0206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:21.28 |
23 |
9 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:21.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
481 |
0 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.10 |
649 |
1 |
Lisa Liasjø |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:19.38 |
92 |
2 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:19.15 |
642 |
3 |
Embla Baarholm |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:18.99 |
728 |
4 |
Benedikte Løkken Bendiksen |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:18.17 |
720 |
5 |
Marina Walker |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
1:18.24 |
710 |
6 |
Anna Grape |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
1:19.02 |
211 |
7 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.33 |
624 |
8 |
Wilhemina Knutsen |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
1:19.90 |
366 |
9 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:20.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
482 |
0 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.07 |
127 |
1 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.96 |
709 |
2 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:17.82 |
684 |
3 |
Carina Kvadsheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:17.55 |
186 |
4 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.37 |
718 |
5 |
Nora Tjugum |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:17.44 |
358 |
6 |
Alice Persson |
2003 |
BP2403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.67 |
717 |
7 |
Tia Sauthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:17.82 |
396 |
8 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.96 |
410 |
9 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
675 |
0 |
Stine Lise Nordsletta Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
50m |
1:17.32 |
343 |
1 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.18 |
262 |
2 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.99 |
740 |
3 |
Aurora Kjensli |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
1:16.73 |
405 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.49 |
650 |
5 |
Maja Graczyk |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:16.59 |
260 |
6 |
Alma Thunberg |
2005 |
AV1605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.91 |
153 |
7 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
1:17.08 |
654 |
8 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.32 |
37 |
9 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:17.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
0 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:16.45 |
407 |
1 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:15.36 |
599 |
2 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:15.14 |
20 |
3 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:14.56 |
573 |
4 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
25m |
1:13.65 |
623 |
5 |
Kristina Ingvaldsen Karls |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
1:13.75 |
712 |
6 |
Lisa Holberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:15.06 |
607 |
7 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:15.33 |
456 |
8 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.18 |
386 |
9 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
0 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.40 |
2 |
1 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:11.95 |
296 |
2 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:10.69 |
442 |
3 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.36 |
91 |
4 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.49 |
99 |
5 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.52 |
168 |
6 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.49 |
460 |
7 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.08 |
708 |
8 |
Una Borchgrenvik |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:12.66 |
12 |
9 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:13.54 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:24 |
|