Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:28 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Damer |
Finaler (29) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
Moa Öhlund |
2005 |
AU0805 |
FALUN |
|
50m |
|
223 |
3 |
Mila Almström |
2008 |
AT2608 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.37 |
258 |
4 |
Ida Sundbom |
2007 |
BF4607 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
49.52 |
395 |
5 |
Alva Björk |
2008 |
AS9408 |
TÄBY SIM |
|
25m |
51.36 |
360 |
6 |
Emelie Stasiak |
2009 |
AH0209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
53.68 |
759 |
7 |
Felicia Tiipana-Henriksson |
2008 |
AN4208 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
417 |
0 |
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
AS7608 |
TÄBY SIM |
|
25m |
48.82 |
317 |
1 |
Lova Wahlstedt |
2010 |
AC0610 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
48.28 |
554 |
2 |
Martha Hammes |
2008 |
AO1608 |
SS04 |
|
25m |
47.60 |
523 |
3 |
Junie Jansson Östlund |
2006 |
BF9806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.14 |
112 |
4 |
Louise Löfström |
2008 |
AM0808 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.93 |
284 |
5 |
Ofelia Öström |
2008 |
AO6808 |
SKK |
|
25m |
46.48 |
290 |
6 |
Julia Boman |
2008 |
AT3408 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.38 |
331 |
7 |
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
AG0609 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
48.12 |
562 |
8 |
Isabelle Kashani |
2009 |
AE9809 |
SS04 |
|
25m |
48.75 |
744 |
9 |
Noa Ek |
2008 |
AA8108 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
49.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
0 |
Maja Andersson |
2006 |
BI9206 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
45.65 |
275 |
1 |
Alma Brorson |
2008 |
AT8208 |
SKK |
|
25m |
44.35 |
34 |
2 |
Carolin Zetterberg |
2006 |
BL0806 |
FALUN |
|
25m |
44.07 |
336 |
3 |
Liv Eriksson |
2010 |
AB7410 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.74 |
140 |
4 |
Amy Sterby |
2008 |
AM5608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.39 |
273 |
5 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
43.71 |
244 |
6 |
Julia Hellberg |
2007 |
AR8607 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.04 |
35 |
7 |
Josefin Zetterberg |
2008 |
AN0208 |
FALUN |
|
25m |
44.20 |
119 |
8 |
Signe Mueller |
2007 |
AZ5207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.16 |
18 |
9 |
Meja Hansson |
2007 |
BD9407 |
FALUN |
|
25m |
45.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
0 |
Ellen Bystedt |
2007 |
AY2207 |
SKK |
|
25m |
43.19 |
390 |
1 |
Olivia Allert |
2007 |
AZ3407 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.76 |
175 |
2 |
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
BA5607 |
SALA SS |
|
25m |
42.66 |
521 |
3 |
Kristina Eriksson |
2006 |
BF9606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.49 |
549 |
4 |
Nellie Edström |
2008 |
AO9608 |
SS04 |
|
25m |
42.24 |
551 |
5 |
Anna Gomez |
2007 |
AW0807 |
SS04 |
|
25m |
42.36 |
434 |
6 |
Emilia Rylander |
2008 |
AS7408 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.61 |
109 |
7 |
Julia Lundgren |
2007 |
AZ2207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
42.74 |
179 |
8 |
Moa Lindblom |
2008 |
AM8208 |
SALA SS |
|
25m |
43.16 |
553 |
9 |
Esther Hammes |
2006 |
BN4206 |
SS04 |
|
25m |
43.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
0 |
Rebecca Friberg |
2006 |
AQ8806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.00 |
280 |
1 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
25m |
41.56 |
237 |
2 |
Emma Goulet |
2006 |
BB5806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.53 |
240 |
3 |
Agnes Gustafson |
2008 |
AT3608 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.18 |
264 |
4 |
Elin Yavuz |
2007 |
AW9807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.03 |
335 |
5 |
Annie Eriksson |
2009 |
AE7209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.13 |
165 |
6 |
Saga Wallin |
2007 |
AW7207 |
S 77 |
|
25m |
41.45 |
277 |
7 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
25m |
41.54 |
427 |
8 |
Nora Mikalsen |
2008 |
AS6808 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.89 |
518 |
9 |
Ängla Edin |
2006 |
BE2606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
440 |
0 |
Hannah Sommar |
2007 |
AV9407 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.95 |
150 |
1 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
40.92 |
458 |
2 |
Linnea Ekman |
2004 |
BM0804 |
UPSALA S |
|
25m |
40.79 |
263 |
3 |
Iris Wik |
2006 |
BC8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.10 |
184 |
4 |
Moa Nordström |
2007 |
AY4607 |
SALA SS |
|
25m |
39.85 |
66 |
5 |
Felicia Berg |
2007 |
AZ1407 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.99 |
550 |
6 |
Stella Gammel |
2006 |
BN4606 |
SS04 |
|
50m |
40.60 |
526 |
7 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.82 |
448 |
8 |
Emma Wahlqvist |
2007 |
AZ3807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.94 |
24 |
9 |
Maja Nyström |
2007 |
AR7407 |
FALUN |
|
25m |
41.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
701 |
0 |
Josefine Lossius |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
39.46 |
32 |
1 |
Doris von Hofsten |
2008 |
AE9808 |
FALUN |
|
25m |
39.14 |
750 |
2 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
38.80 |
163 |
3 |
Alice Olsson |
2006 |
AX1406 |
S 77 |
|
25m |
38.64 |
524 |
4 |
Saga Johansson |
2008 |
AH7208 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.52 |
548 |
5 |
Maja Dunder |
2005 |
BS5805 |
SS04 |
|
50m |
38.63 |
413 |
6 |
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
AN1807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.73 |
493 |
7 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
50m |
38.96 |
422 |
8 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.44 |
338 |
9 |
Moa Forsgren |
2008 |
AL0808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
560 |
0 |
Alice Jeansson |
2008 |
AI7408 |
SS04 |
|
25m |
38.33 |
453 |
1 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
38.29 |
278 |
2 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
38.24 |
9 |
3 |
Agnes Allvin |
2006 |
AV0406 |
FALUN |
|
25m |
38.03 |
27 |
4 |
Ida Tengvall Williams |
2005 |
BM6405 |
FALUN |
|
25m |
38.00 |
6 |
5 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
38.01 |
16 |
6 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
38.10 |
97 |
7 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.26 |
21 |
8 |
Carla Karsberg |
2007 |
AJ1407 |
FALUN |
|
25m |
38.31 |
25 |
9 |
Karin Sadeghi |
2005 |
BU9805 |
FALUN |
|
25m |
38.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
432 |
0 |
Stina Pedersen |
2007 |
AN5807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.81 |
134 |
1 |
Delara Ronquist |
2007 |
AN7807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.74 |
579 |
2 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
25m |
37.68 |
576 |
3 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
37.56 |
49 |
4 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
37.49 |
351 |
5 |
Malva Lundberg |
2007 |
AM6207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.54 |
378 |
6 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
37.56 |
475 |
7 |
Lucia Lindqvist |
2004 |
BM5604 |
UPSALA S |
|
50m |
37.69 |
347 |
8 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.81 |
147 |
9 |
Ines Wijk |
2006 |
AH2406 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
0 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
37.40 |
541 |
1 |
Sofia Bäckström |
2004 |
CA7404 |
SS04 |
|
50m |
37.29 |
365 |
2 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
37.21 |
340 |
3 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.91 |
259 |
4 |
Agnes Thunberg |
2007 |
AD8807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.77 |
246 |
5 |
Matilda Karlsson |
2007 |
AD4807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.79 |
74 |
6 |
Hedvig Duit |
2008 |
AM4608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.96 |
734 |
7 |
Lin-Na Vu |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
37.29 |
14 |
8 |
Cornelia Castillo |
2005 |
BG5605 |
FALUN |
|
25m |
37.31 |
586 |
9 |
Penelope Gomez Rojas |
2003 |
BQ2603 |
SPIF SF |
|
50m |
37.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
0 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
25m |
36.57 |
15 |
1 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
36.49 |
431 |
2 |
Ida Osund-Ireland |
2007 |
BH0607 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.42 |
111 |
3 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.25 |
144 |
4 |
Clara Ullenhag |
2004 |
|
SK NEPTUN |
|
50m |
36.17 |
5 |
5 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
36.18 |
454 |
6 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
50m |
36.36 |
43 |
7 |
Elsa Harnesk |
2007 |
AX4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
36.46 |
114 |
8 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
50m |
36.55 |
534 |
9 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
0 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
25m |
35.95 |
593 |
1 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
25m |
35.82 |
151 |
2 |
Lina Back |
2005 |
AJ7805 |
S 77 |
|
25m |
35.58 |
477 |
3 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
35.49 |
478 |
4 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
50m |
35.35 |
285 |
5 |
Cecilia Adielsson |
2006 |
BC6406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
35.41 |
83 |
6 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
35.57 |
491 |
7 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
35.65 |
472 |
8 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
50m |
35.85 |
469 |
9 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
50m |
35.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
0 |
Emma Knauer |
2006 |
BD8806 |
S 77 |
|
25m |
34.95 |
545 |
1 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
34.87 |
558 |
2 |
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
SS04 |
|
25m |
34.68 |
402 |
3 |
Filippa Emtemo |
2005 |
BB5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.65 |
696 |
4 |
Anna Elise Hegstad |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
34.50 |
76 |
5 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.60 |
421 |
6 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.66 |
667 |
7 |
Elisabeth Aloe |
2006 |
|
KEILA |
|
50m |
34.68 |
695 |
8 |
Minna Grove-Knutsen |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
34.91 |
527 |
9 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
0 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.43 |
45 |
1 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
34.33 |
444 |
2 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.15 |
46 |
3 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
33.98 |
391 |
4 |
Emma Alsén |
2007 |
AJ5207 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.88 |
361 |
5 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.91 |
567 |
6 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
34.07 |
668 |
7 |
Aila Ly Rogatkin |
2007 |
|
KEILA |
|
50m |
34.33 |
384 |
8 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
34.37 |
355 |
9 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
0 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
33.83 |
292 |
1 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
33.76 |
561 |
2 |
Amelie Jäntti |
2005 |
BS8605 |
SS04 |
|
50m |
33.75 |
40 |
3 |
Alva Eriksson |
2005 |
BN3405 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
33.71 |
412 |
4 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.57 |
439 |
5 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.63 |
464 |
6 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
UPSALA S |
|
25m |
33.72 |
601 |
7 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
25m |
33.76 |
622 |
8 |
Cora Helene Hildrum |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
33.82 |
730 |
9 |
Victoria Kristengård |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
33.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
0 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
33.55 |
248 |
1 |
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.49 |
612 |
2 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
50m |
33.42 |
64 |
3 |
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.40 |
689 |
4 |
Amelia Tamburplass |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
33.34 |
715 |
5 |
Hedda Mørne-Thomassen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
33.39 |
95 |
6 |
Amelia Gustafsson |
2006 |
BB0606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
33.41 |
396 |
7 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.42 |
697 |
8 |
Sofia Heim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
33.52 |
23 |
9 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
33.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
359 |
0 |
Tara Srikkanth |
2005 |
AP6405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.26 |
69 |
1 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.25 |
699 |
2 |
Milla Saus Johansen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
33.08 |
55 |
3 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
32.92 |
47 |
4 |
Tyra Olsson |
2003 |
BZ6803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
32.90 |
374 |
5 |
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
BB3805 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
32.91 |
329 |
6 |
Felicia Camacho |
2004 |
BL9404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
33.07 |
172 |
7 |
Leia Eriksson |
2004 |
BB6804 |
SALA SS |
|
25m |
33.17 |
589 |
8 |
Meja Johansson |
2006 |
BF8806 |
SPIF SF |
|
25m |
33.25 |
26 |
9 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
33.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
0 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
32.81 |
559 |
1 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
32.72 |
152 |
2 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
32.64 |
301 |
3 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.62 |
452 |
4 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
32.50 |
38 |
5 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
32.52 |
306 |
6 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.63 |
690 |
7 |
Anika Jocelyne Svenning |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
32.64 |
683 |
8 |
Agnes Bjørnlund |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
32.74 |
649 |
9 |
Lisa Liasjø |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
32.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
481 |
0 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
32.37 |
332 |
1 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.36 |
451 |
2 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.34 |
405 |
3 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.24 |
416 |
4 |
Emmy Hällkvist |
2008 |
AF0208 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.20 |
620 |
5 |
Madelen Antonsen |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
32.23 |
343 |
6 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.34 |
686 |
7 |
Nadja Vlaisavljevic |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
32.36 |
211 |
8 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
32.36 |
457 |
9 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
32.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
594 |
0 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
32.13 |
407 |
1 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.07 |
623 |
2 |
Kristina Ingvaldsen Karls |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
31.99 |
694 |
3 |
Selma Flage Dragsund |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
31.95 |
755 |
4 |
Vinona Bothe |
1999 |
bn6899 |
SPIF SF |
|
50m |
31.88 |
718 |
5 |
Nora Tjugum |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
31.89 |
130 |
6 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
31.97 |
685 |
7 |
Ingrid Norheim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
32.03 |
128 |
8 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.11 |
208 |
9 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
32.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
731 |
0 |
Victoria Fremstad Prøven |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.82 |
106 |
1 |
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.76 |
725 |
2 |
Ingeborg Pinyada Wist |
2006 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.69 |
154 |
3 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
50m |
31.68 |
127 |
4 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.61 |
669 |
5 |
Kirke Madar |
2007 |
|
KEILA |
|
50m |
31.61 |
400 |
6 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.69 |
698 |
7 |
Nela Aavitsland Hem |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
31.70 |
624 |
8 |
Wilhemina Knutsen |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
31.79 |
398 |
9 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
535 |
0 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.55 |
180 |
1 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
31.50 |
739 |
2 |
Silje Kristengård |
2000 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.41 |
722 |
3 |
Tuva Wilberg |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.39 |
210 |
4 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
31.35 |
658 |
5 |
Vårin Jensås |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.38 |
410 |
6 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.39 |
605 |
7 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
31.47 |
218 |
8 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
50m |
31.51 |
367 |
9 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
31.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
677 |
0 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
31.32 |
7 |
1 |
Lollobelle Nordström-Rehnlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
31.31 |
707 |
2 |
Clara Björkengren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
31.25 |
728 |
3 |
Benedikte Løkken Bendiksen |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.22 |
20 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
31.12 |
339 |
5 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
31.19 |
687 |
6 |
Malin Rike Holmann |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
31.24 |
650 |
7 |
Maja Graczyk |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.26 |
394 |
8 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.32 |
688 |
9 |
Malin Elisabeth Olsen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
31.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
673 |
0 |
Lone Charlotte Eikjok |
2004 |
|
Karasjok |
|
50m |
31.10 |
717 |
1 |
Tia Sauthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
31.09 |
146 |
2 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.02 |
642 |
3 |
Embla Baarholm |
2004 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.89 |
116 |
4 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
50m |
30.88 |
141 |
5 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.88 |
709 |
6 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
30.94 |
78 |
7 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.06 |
153 |
8 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
31.10 |
724 |
9 |
Vivian Hagymasi |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
31.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
0 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.80 |
645 |
1 |
Inga Nestgaard |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.76 |
397 |
2 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.75 |
581 |
3 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
25m |
30.73 |
674 |
4 |
Julia Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
25m |
30.69 |
710 |
5 |
Anna Grape |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
30.69 |
740 |
6 |
Aurora Kjensli |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
30.74 |
657 |
7 |
Vilde Austmo |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.76 |
654 |
8 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.79 |
490 |
9 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
30.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
0 |
Sofie Back |
1999 |
AU0699 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
30.64 |
204 |
1 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
30.61 |
169 |
2 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
30.55 |
1 |
3 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
30.47 |
652 |
4 |
Nina Skarø |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
30.43 |
466 |
5 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
30.44 |
676 |
6 |
Mariela Nordsletta Somby |
2005 |
|
Karasjok |
|
25m |
30.49 |
719 |
7 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
30.56 |
666 |
8 |
Aliise Sikk |
2003 |
|
KEILA |
|
50m |
30.61 |
639 |
9 |
Siiri Sipliae Naess |
2001 |
|
NORDLYS |
|
50m |
30.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
366 |
0 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
30.37 |
37 |
1 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
30.29 |
104 |
2 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.05 |
636 |
3 |
Stine Lise Johansen |
2000 |
|
NORDLYS |
|
50m |
29.98 |
684 |
4 |
Carina Kvadsheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
29.82 |
460 |
5 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
29.88 |
94 |
6 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.01 |
209 |
7 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
30.19 |
720 |
8 |
Marina Walker |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
30.31 |
638 |
9 |
Emma Strand Haugen |
2000 |
|
NORDLYS |
|
50m |
30.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
0 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
29.45 |
644 |
1 |
Hege Solberg Jørgensen |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
29.31 |
12 |
2 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
29.17 |
665 |
3 |
Anette Mooro |
2003 |
|
KEILA |
|
50m |
29.05 |
327 |
4 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
29.00 |
619 |
5 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
50m |
29.01 |
708 |
6 |
Una Borchgrenvik |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
29.15 |
618 |
7 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
29.26 |
168 |
8 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
29.36 |
61 |
9 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
0 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.55 |
643 |
1 |
Frødis Vatn Andersen |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
28.10 |
714 |
2 |
Ella Kristine W. Johannessen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
27.68 |
637 |
3 |
Kaia Viktoria Norbye |
1996 |
|
NORDLYS |
|
50m |
27.35 |
380 |
4 |
Sara Olsson |
1999 |
AR6899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
27.11 |
749 |
5 |
Linda Härmat |
1996 |
AR6296 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
27.21 |
381 |
6 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
27.46 |
296 |
7 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
28.01 |
712 |
8 |
Lisa Holberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
28.44 |
675 |
9 |
Stine Lise Nordsletta Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
25m |
28.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:28 |
|