Program for UGP 3 2017-2018, Malmö
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 22
|
Tvling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Malm |
|
Utskriftstid |
13:57 |
|
|
Arrangr |
Malm Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2 |
Alice Devinder |
2004 |
BG8604 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
207 |
3 |
Emilia Sandstrm |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:51.43 |
197 |
4 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:42.16 |
163 |
5 |
Emma Pjanic |
2005 |
BH3605 |
POSEIDON |
|
25m |
3:44.58 |
148 |
6 |
Louise Hrup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
202 |
1 |
Jennifer Norln |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:22.80 |
172 |
2 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
3:16.55 |
245 |
3 |
Matilda Schmidt |
2002 |
AO4402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:14.20 |
209 |
4 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:12.09 |
71 |
5 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LDDE |
|
25m |
3:12.76 |
254 |
6 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:15.07 |
168 |
7 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
25m |
3:20.26 |
80 |
8 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
25m |
3:38.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
151 |
1 |
Alice Klasholm |
2004 |
BS5204 |
POSEIDON |
|
25m |
3:09.86 |
96 |
2 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
3:07.59 |
249 |
3 |
Emilia Stlhammar |
2001 |
BD7601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:06.60 |
70 |
4 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LDDE |
|
25m |
3:04.20 |
321 |
5 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
NGELHOLM |
|
25m |
3:04.78 |
184 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJBO SS |
|
25m |
3:07.45 |
190 |
7 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:09.70 |
306 |
8 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
NGELHOLM |
|
25m |
3:10.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
242 |
1 |
Emma Ramic |
2004 |
AJ2804 |
SK TRITON |
|
25m |
2:57.04 |
136 |
2 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
2:56.15 |
282 |
3 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:52.86 |
134 |
4 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
2:47.86 |
253 |
5 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:49.26 |
160 |
6 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
2:55.35 |
53 |
7 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:56.33 |
243 |
8 |
Ebba Ringstrm |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
25m |
2:58.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
61 |
1 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:47.15 |
301 |
2 |
Maja kesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:45.77 |
289 |
3 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:45.60 |
52 |
4 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:45.43 |
312 |
5 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
NGELHOLM |
|
25m |
2:45.50 |
94 |
6 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
2:45.73 |
109 |
7 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
2:46.91 |
36 |
8 |
Alma Mrtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:47.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
244 |
1 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
2:43.44 |
276 |
2 |
Kajsa Sderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:42.08 |
26 |
3 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:40.10 |
55 |
4 |
Linna Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.96 |
305 |
5 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
NGELHOLM |
|
25m |
2:39.97 |
239 |
6 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
2:40.69 |
310 |
7 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
NGELHOLM |
|
25m |
2:42.43 |
192 |
8 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:43.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
325 |
1 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIK |
|
25m |
2:36.78 |
11 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:36.25 |
215 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:34.28 |
9 |
4 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:33.73 |
315 |
5 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
NGELHOLM |
|
25m |
2:33.85 |
8 |
6 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:35.30 |
24 |
7 |
Elsa Bitzn |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:36.51 |
278 |
8 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:37.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
116 |
1 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
2:31.54 |
54 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:30.59 |
317 |
3 |
Filippa Sundstrm |
2001 |
AG4201 |
NGELHOLM |
|
25m |
2:29.40 |
177 |
4 |
Emilia Rnningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:19.61 |
128 |
5 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
MKK |
|
25m |
2:29.01 |
323 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIK |
|
25m |
2:29.67 |
120 |
7 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
2:30.60 |
74 |
8 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LDDE |
|
25m |
2:33.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2018 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
13:57 |
|