Program for UGP 3 2017-2018, Malmö
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:19.61 | |
2 | 128 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 2:29.01 | |
3 | 317 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 25 m | 2:29.40 | |
4 | 323 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIK | AP5403 | 25 m | 2:29.67 | |
5 | 54 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:30.59 | |
6 | 120 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:30.60 | |
7 | 116 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:31.54 | |
8 | 74 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LDDE | AJ7804 | 25 m | 2:33.41 | |
9 | 198 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:33.47 | |
10 | 9 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:33.73 | |
11 | 208 | Wivstter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 2:33.77 | |
12 | 315 | Sandberg Alma | 2002 | NGELHOLM | AU3802 | 25 m | 2:33.85 | |
13 | 215 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:34.28 | |
14 | 8 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:35.30 | |
15 | 11 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 2:36.25 | |
16 | 24 | Bitzn Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 50 m | 2:36.51 | |
17 | 325 | Olsson Julia | 2004 | KIVIK | AL0804 | 25 m | 2:36.78 | |
18 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:37.31 | |
19 | 55 | Lindh Linna | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:38.96 | |
20 | 305 | Hansson Nelly | 2004 | NGELHOLM | AG9204 | 25 m | 2:39.97 | |
21 | 26 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 2:40.10 | |
22 | 239 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 2:40.69 | |
23 | 263 | Kllkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 2:41.50 | |
24 | 276 | Sderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 2:42.08 | |
25 | 310 | Palmquist Emma | 2000 | NGELHOLM | AS1400 | 25 m | 2:42.43 | |
26 | 244 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 2:43.44 | |
27 | 192 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:43.65 | |
28 | 31 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 2:44.79 | |
29 | 52 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 2:45.43 | |
30 | 312 | Persson Ella | 2004 | NGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 2:45.50 | |
31 | 289 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:45.60 | |
32 | 94 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:45.73 | |
33 | 301 | kesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 2:45.77 | |
34 | 109 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 2:46.91 | |
35 | 61 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 2:47.15 | |
36 | 36 | Mrtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 2:47.83 | |
37 | 134 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 2:47.86 | |
38 | 124 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 2:48.18 | |
39 | 253 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 2:49.26 | |
40 | 130 | Srum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 2:49.76 | |
41 | 65 | Dihle Filippa | 2003 | SK LDDE | AR6203 | 25 m | 2:52.57 | |
42 | 282 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 2:52.86 | |
43 | 313 | Persson Erica | 2005 | NGELHOLM | BA5605 | 25 m | 2:55.08 | |
44 | 160 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 2:55.35 | |
45 | 136 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 2:56.15 | |
46 | 53 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 2:56.33 | |
47 | 241 | Plsson Amanda | 2005 | SK TRITON | AV6805 | 25 m | 2:56.90 | |
48 | 242 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 2:57.04 | |
49 | 294 | Mrtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | 2:57.13 | |
50 | 243 | Ringstrm Ebba | 2004 | SK TRITON | AE0604 | 25 m | 2:58.15 | |
51 | 70 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LDDE | AS8204 | 25 m | 3:04.20 | |
52 | 321 | Zander Felicia | 2004 | NGELHOLM | BK9804 | 25 m | 3:04.78 | |
53 | 249 | Stlhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 3:06.60 | |
54 | 184 | Rosengren Sabina | 2003 | SJBO SS | AV1803 | 25 m | 3:07.45 | |
55 | 96 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 3:07.59 | |
56 | 190 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 3:09.70 | |
57 | 151 | Klasholm Alice | 2004 | POSEIDON | BS5204 | 25 m | 3:09.86 | |
58 | 306 | Harrysson Klara | 2004 | NGELHOLM | AM3604 | 25 m | 3:10.90 | |
59 | 209 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 3:12.09 | |
60 | 71 | Martinsson Emma | 2004 | SK LDDE | AZ6204 | 25 m | 3:12.76 | |
61 | 245 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 25 m | 3:14.20 | |
62 | 254 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 3:15.07 | |
63 | 172 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 3:16.55 | |
64 | 168 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | 3:20.26 | |
65 | 202 | Norln Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 3:22.80 | |
66 | 80 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 3:38.27 | |
67 | 197 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 25 m | 3:42.16 | |
68 | 163 | Pjanic Emma | 2005 | POSEIDON | BH3605 | 25 m | 3:44.58 | |
69 | 207 | Sandstrm Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 3:51.43 | |
70 | 148 | Hrup Louise | 2004 | POSEIDON | BN4204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:33 |