Program för UGP 3 2017-2018, Malmö
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 273 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 58.75 | |
2 | 229 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 1:00.72 | |
3 | 6 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 1:01.99 | |
4 | 108 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:02.57 | |
5 | 7 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | 1:02.99 | |
6 | 319 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | AD8903 | 25 m | 1:03.27 | |
7 | 272 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:03.61 | |
8 | 84 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:03.71 | |
9 | 102 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:03.92 | |
10 | 196 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 1:05.01 | |
11 | 82 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 1:05.14 | |
12 | 23 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 25 m | 1:05.76 | |
13 | 191 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:06.82 | |
14 | 304 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 1:07.49 | |
15 | 275 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.37 | |
16 | 324 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIK | AH4303 | 25 m | 1:08.67 | |
17 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 1:08.94 | |
18 | 158 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 1:09.29 | |
19 | 256 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:09.89 | |
20 | 316 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:10.22 | |
21 | 122 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:10.23 | |
22 | 236 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 1:10.32 | |
23 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:10.60 | |
24 | 188 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:10.66 | |
25 | 206 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:10.69 | |
26 | 142 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | AC0305 | 25 m | 1:11.37 | |
27 | 83 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:12.24 | |
28 | 25 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 1:12.28 | |
29 | 261 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:12.41 | |
30 | 204 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:12.79 | |
31 | 139 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 25 m | 1:13.24 | |
32 | 57 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:13.95 | |
33 | 157 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:14.70 | |
34 | 299 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 25 m | 1:15.79 | |
35 | 327 | Huasson Anthon | 2004 | SK RINGSJÖ | AO2304 | 25 m | 1:16.89 | |
36 | 280 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 1:16.98 | |
37 | 62 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 25 m | 1:17.69 | |
38 | 320 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 1:18.49 | |
39 | 45 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 25 m | 1:19.06 | |
40 | 101 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:19.26 | |
41 | 35 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 1:19.55 | |
42 | 140 | Björkman Philip | 2005 | POSEIDON | AC9105 | 25 m | 1:19.67 | |
43 | 269 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 1:20.88 | |
44 | 170 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 1:21.00 | |
45 | 226 | Marcusson Madsen Kasper | 2004 | SK TRITON | AR0304 | 25 m | 1:22.15 | |
46 | 216 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 1:22.18 | |
47 | 326 | Hua Vincent | 2004 | SK RINGSJÖ | AS2704 | 25 m | 1:22.60 | |
48 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:23.05 | |
49 | 210 | Alm Max | 2003 | SK TRITON | AE1103 | 25 m | 1:23.10 | |
50 | 225 | Magnusson Jens | 2005 | SK TRITON | AJ2505 | 25 m | 1:23.65 | |
51 | 152 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:23.82 | |
52 | 302 | Andersen Noah | 2005 | ÄNGELHOLM | AD5105 | 25 m | 1:24.15 | |
53 | 248 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 25 m | 1:24.38 | |
54 | 166 | Rydström Axel | 2005 | POSEIDON | AF3305 | 25 m | 1:24.44 | |
55 | 144 | Dahlén Edvin | 2004 | POSEIDON | AQ9904 | 25 m | 1:24.54 | |
56 | 112 | Madsen Oliver | 2005 | MKK | AO3305 | 25 m | 1:24.62 | |
57 | 235 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 1:25.85 | |
58 | 150 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | AQ8904 | 25 m | 1:26.45 | |
59 | 293 | Melieska Ugnius | 2004 | YSTADS SS | AR4104 | 25 m | 1:26.85 | |
60 | 328 | Härjesten Hugo | 2004 | SK RINGSJÖ | AV0504 | 25 m | 1:27.78 | |
61 | 221 | Gyllenskiöld Lucas | 2004 | SK TRITON | AO9104 | 25 m | 1:28.41 | |
62 | 187 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:29.68 | |
63 | 161 | Pettersson Alfred | 2005 | POSEIDON | AE2505 | 25 m | 1:34.50 | |
64 | 203 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 25 m | 1:35.44 | |
65 | 137 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:36.01 | |
66 | 103 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 1:36.53 | |
67 | 169 | Shleev Alexander | 2005 | POSEIDON | AU5305 | 25 m | 1:51.71 | |
68 | 147 | Hallstäde David | 2004 | POSEIDON | AN9704 | 50 m | ||
69 | 193 | El Berjiji Yassin | 2003 | SK SYDSIM | AV7303 | 50 m | ||
70 | 30 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:21.74 | EFT |
71 | 331 | Henriksson Dennis | 2005 | SS IDEN | AN4705 | 25 m | 1:38.69 | EFT |
72 | 332 | Jongen Ludwig | 2005 | SS IDEN | AU1905 | 25 m | 1:46.47 | EFT |
73 | 334 | Ljungholm Nayan | 2005 | POSEIDON | 50 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:32 |