Program för UGP 3 2017-2018, Malmö
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
18:27 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
Anna Markenlöv |
2005 |
AX4805 |
POSEIDON |
|
50m |
|
1 |
4 |
Tilda Hildingsson |
2004 |
BU2804 |
BROMÖLLA |
|
50m |
|
36 |
5 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
50m |
|
246 |
2 |
Nellie Siöland |
2005 |
BD0405 |
SK TRITON |
|
50m |
|
171 |
3 |
Teodora Stankovic |
2005 |
BJ1205 |
POSEIDON |
|
50m |
|
197 |
4 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:12.55 |
80 |
5 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
50m |
|
270 |
6 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
149 |
7 |
Elin Jannasch |
2005 |
BN1405 |
POSEIDON |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
25m |
3:53.62 |
163 |
2 |
Emma Pjanic |
2005 |
BH3605 |
POSEIDON |
|
25m |
3:38.84 |
184 |
3 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
3:30.00 |
96 |
4 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
3:29.14 |
71 |
5 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:29.26 |
217 |
6 |
Mollie Dalengran |
2004 |
BT1604 |
SK TRITON |
|
25m |
3:38.30 |
156 |
7 |
Cecila Lång Rune |
2005 |
BH4605 |
POSEIDON |
|
25m |
3:47.66 |
281 |
8 |
Nellie Emilsson |
2005 |
AN8205 |
YSTADS SS |
|
50m |
4:00.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Malin Olofsson |
2004 |
AJ6804 |
SK TRITON |
|
25m |
3:19.69 |
141 |
2 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
3:14.13 |
134 |
3 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
3:09.85 |
16 |
4 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:07.93 |
247 |
5 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
3:09.02 |
155 |
6 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
3:12.37 |
172 |
7 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
3:18.52 |
306 |
8 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:28.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:03.00 |
160 |
2 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
3:01.87 |
239 |
3 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
3:01.17 |
244 |
4 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
2:59.03 |
3 |
5 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
BROMÖLLA |
|
25m |
2:59.22 |
276 |
6 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:01.26 |
314 |
7 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:01.99 |
165 |
8 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
3:04.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:58.59 |
289 |
2 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.03 |
61 |
3 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:56.12 |
264 |
4 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:55.34 |
285 |
5 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:55.56 |
215 |
6 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:56.31 |
52 |
7 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:57.26 |
109 |
8 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
2:58.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
2:52.46 |
8 |
2 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:51.78 |
315 |
3 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:48.83 |
177 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
2:36.01 |
26 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:46.08 |
120 |
6 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
2:50.80 |
213 |
7 |
Maja Björnström |
2005 |
AD2205 |
SK TRITON |
|
25m |
2:51.99 |
277 |
8 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:52.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
18:27 |
|