Startliste for Nya Göingeplumset 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 13, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
10 år och yngre |
1 | 85 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 25 m | 1:34.63 | |
2 | 258 | Widerfors Tilda | 2008 | KSLS | AK4608 | 25 m | 1:42.00 | |
3 | 91 | Dahlander Hanna | 2008 | SK LÖDDE | AJ6208 | 25 m | 1:48.63 | |
4 | 88 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 25 m | 1:49.04 | |
5 | 126 | Malmberg Signe | 2008 | OSBY SS | AB6408 | 25 m | 1:49.50 | |
6 | 139 | Hart Amilia | 2008 | S 71 | AC6808 | 25 m | 1:50.87 | |
7 | 166 | Larsson Vilda | 2008 | SJÖBO SS | AJ0408 | 25 m | 1:53.52 | |
8 | 165 | Stoltz Isabella | 2008 | SJÖBO SS | AI1208 | 25 m | 1:54.24 | |
9 | 15 | Bosson Edith | 2009 | SS DELFIN | AB4609 | 25 m | 1:55.41 | |
10 | 130 | Nord Ella | 2009 | OSBY SS | AC9609 | 25 m | 1:57.67 | |
11 | 17 | Persson Astrid | 2009 | SS DELFIN | AB3609 | 25 m | 2:07.01 | |
12 | 247 | Riva Giada | 2008 | KSLS | AL6608 | 25 m | 2:08.88 | |
13 | 92 | Chrintz-Gath Ingrid | 2008 | SK LÖDDE | AN4608 | 25 m | ||
14 | 94 | Jindal Zoé | 2008 | SK LÖDDE | AR1608 | 25 m | ||
15 | 129 | Nilsson Agnes | 2009 | OSBY SS | AC8609 | 25 m | ||
16 | 169 | Wikbourn Lynneà | 2008 | SJÖBO SS | AQ7608 | 25 m | ||
17 | 242 | Persson Nicole | 2008 | KSLS | AM6808 | 25 m | ||
18 | 250 | Thim Ella | 2009 | KSLS | AI0609 | 25 m | ||
19 | 251 | Thorsen Julia | 2008 | KSLS | 25 m |
11 år |
1 | 267 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 25 m | 1:25.49 | |
2 | 160 | Jönsson Sofie | 2007 | SJÖBO SS | AI9607 | 25 m | 1:27.36 | |
3 | 168 | Björkqvist Nellie | 2007 | SJÖBO SS | AX2207 | 25 m | 1:29.06 | |
4 | 137 | Andersson Mathilda | 2007 | S 71 | AF5207 | 25 m | 1:38.54 | |
5 | 78 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 1:39.65 | |
6 | 10 | Skoog Emelie | 2007 | SS DELFIN | AC8607 | 25 m | 1:40.08 | |
7 | 249 | Svensson Sofia | 2007 | KSLS | AM2607 | 25 m | 1:41.27 | |
8 | 136 | Palmqvist Maja | 2007 | S 71 | AD0207 | 25 m | 1:42.39 | |
9 | 167 | Mårtensson-Strömqvist Michaela | 2007 | SJÖBO SS | AX1207 | 25 m | 1:46.36 | |
10 | 237 | Nameus Moa | 2007 | KSLS | BF7607 | 25 m | 1:47.81 | |
11 | 252 | Tillberg Siri | 2007 | KSLS | AL7407 | 25 m | 1:51.28 | |
12 | 16 | Oredsson Nanna | 2007 | SS DELFIN | AR1607 | 25 m | 2:27.20 | |
13 | 79 | Johansdotter Andrea | 2007 | SK LÖDDE | AJ0406 | 25 m | ||
14 | 95 | Lund Inez | 2007 | SK LÖDDE | BE1807 | 25 m | ||
15 | 256 | Wendel Rebecca | 2007 | KSLS | AM0607 | 25 m | ||
16 | 268 | Andersson Wilma | 2007 | KSLS | AZ6407 | 25 m |
12 år |
1 | 225 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 25 m | 1:20.93 | |
2 | 255 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 25 m | 1:26.27 | |
3 | 226 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 25 m | 1:35.83 | |
4 | 219 | Corluka Ana | 2006 | KSLS | AS5806 | 25 m | 1:37.32 | |
5 | 234 | Lund Ida | 2006 | KSLS | AS7806 | 25 m | 1:42.21 | |
6 | 210 | Adler Elin | 2006 | KSLS | AY3406 | 25 m | 1:49.50 | |
7 | 128 | Eskilsson Kajsa | 2006 | OSBY SS | BC4806 | 25 m | 1:50.87 | |
8 | 18 | Norman Siri | 2006 | SS DELFIN | BJ4206 | 25 m | 1:54.57 | |
9 | 19 | Lindqvist Moa | 2006 | SS DELFIN | BL8206 | 25 m | ||
10 | 20 | Bergström Selma | 2006 | SS DELFIN | BL7206 | 25 m |
13 - 14 år |
1 | 65 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:11.21 | |
2 | 111 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | AA3604 | 25 m | 1:11.87 | |
3 | 7 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 1:14.02 | |
4 | 117 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 1:14.19 | |
5 | 266 | Klint Ipsa Olivia | 2005 | BROMÖLLA | AK0205 | 25 m | 1:14.34 | |
6 | 116 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 1:14.59 | |
7 | 127 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 1:14.83 | |
8 | 118 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 1:15.66 | |
9 | 157 | Berild Andersen Mathilde | 2004 | SJÖBO SS | BF5204 | 25 m | 1:19.77 | |
10 | 68 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:21.01 | |
11 | 115 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 1:22.88 | |
12 | 61 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:22.89 | |
13 | 36 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 1:24.33 | |
14 | 245 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 1:24.98 | |
15 | 161 | Strömqvist-Malmström Cassandra | 2005 | SJÖBO SS | BG7405 | 25 m | 1:26.78 | |
16 | 70 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 1:27.10 | |
17 | 217 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 1:29.00 | |
18 | 257 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:29.33 | |
19 | 71 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 1:30.74 | |
20 | 66 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LÖDDE | AS8204 | 25 m | 1:30.99 | |
21 | 162 | Kryger Emilia | 2004 | SJÖBO SS | BR6804 | 25 m | 1:33.09 | |
22 | 227 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 25 m | 1:34.85 | |
23 | 244 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 25 m | 1:37.79 | |
24 | 158 | Palm Mimmi | 2005 | SJÖBO SS | BA2805 | 25 m | 1:39.04 | |
25 | 119 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | AL1704 | 25 m | 1:41.03 | |
26 | 81 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 25 m | 1:48.01 | |
27 | 125 | Eskilsson Katarina | 2005 | OSBY SS | BC2805 | 25 m | 1:53.08 | |
28 | 180 | Arends Nima | 2004 | SÖSDALA SS | CA9604 | 25 m | ||
29 | 183 | Simonsson Luna | 2005 | RINGSJÖ SK | BT1805 | 25 m | ||
30 | 211 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 25 m | ||
31 | 212 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 25 m | ||
32 | 228 | Hopp Emilia | 2005 | KSLS | BV2205 | 25 m | ||
33 | 238 | Nameus Wilma | 2005 | KSLS | BU8605 | 25 m |
15 - 99 år |
1 | 52 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:07.15 | |
2 | 32 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:08.12 | |
3 | 110 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 1:08.35 | |
4 | 197 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 1:08.87 | |
5 | 148 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 1:09.68 | |
6 | 53 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:11.01 | |
7 | 112 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | AE5603 | 25 m | 1:11.01 | |
8 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 1:11.81 | |
9 | 109 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:11.97 | |
10 | 153 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:12.15 | |
11 | 142 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:13.22 | |
12 | 201 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 1:13.24 | |
13 | 6 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:13.47 | |
14 | 31 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:13.64 | |
15 | 39 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:14.16 | |
16 | 198 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:14.64 | |
17 | 194 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:14.70 | |
18 | 33 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 1:15.31 | |
19 | 193 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:15.61 | |
20 | 205 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:15.73 | |
21 | 113 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 1:16.10 | |
22 | 200 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:18.55 | |
23 | 154 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:18.69 | |
24 | 58 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 1:19.38 | |
25 | 63 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:20.04 | |
26 | 5 | Petersen Alexandra | 2003 | SS DELFIN | AC1803 | 25 m | 1:21.94 | |
27 | 38 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:23.04 | |
28 | 151 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:25.25 | |
29 | 147 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:25.38 | |
30 | 114 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | AN5802 | 25 m | 1:29.47 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 augusti 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 22:04 |