Program for Tampereen Uimaseura Syysuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 11
|
Kilpailu |
Syysuinit |
|
Tulostuspivmr |
17 lokakuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
11:50 |
|
|
Jrjestj |
Tampereen Uimaseura TaUS |
|
|
|
|
Laji 11, 400m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (3) |
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymvuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
836 |
3 |
Arttu Kuustie |
1994 |
94A100 |
TaUS |
|
50m |
5:17.70 |
886 |
4 |
Pietari Virta |
1997 |
97A280 |
TaUS |
|
50m |
5:14.32 |
824 |
5 |
Juha Karppi |
1994 |
94A033 |
TaUS |
|
50m |
5:15.69 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymvuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
726 |
1 |
Perttu Perl |
1994 |
94A296 |
KOO-VEE |
|
50m |
5:12.83 |
570 |
2 |
Matias Yritys |
1997 |
97A539 |
SiHy |
|
50m |
5:06.50 |
571 |
3 |
Ahti Kosonen |
1994 |
94A178 |
VaU |
|
50m |
4:59.63 |
615 |
4 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
50m |
4:54.81 |
587 |
5 |
Ville Ihalainen |
1996 |
96A079 |
KuUS |
|
50m |
4:56.53 |
689 |
6 |
Jeremy Hakala |
1995 |
95A371 |
KOO-VEE |
|
50m |
5:05.36 |
578 |
7 |
Timo Stolt |
1994 |
94A987 |
TuUS |
|
50m |
5:10.20 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Rata |
Nimi |
Syntymvuosi |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
|
576 |
1 |
Niko-Pekka Lindholm |
1994 |
94A863 |
TuUS |
|
50m |
4:41.45 |
770 |
2 |
Tommi Lehtinen |
1994 |
94A799 |
TaTU |
|
50m |
4:35.29 |
881 |
3 |
Matias Tyry |
1993 |
93A763 |
TaUS |
|
50m |
4:30.25 |
891 |
4 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaUS |
|
50m |
4:14.96 |
882 |
5 |
Tommi Trmnen |
1988 |
88A050 |
TaUS |
|
50m |
4:18.73 |
665 |
6 |
Mikko Nurmi |
1992 |
92A417 |
HUS |
|
50m |
4:31.01 |
842 |
7 |
Juuso Manninen |
1993 |
93A766 |
TaUS |
|
50m |
4:39.35 |
880 |
8 |
Riku Tuomala |
1994 |
94A341 |
TaUS |
|
50m |
4:46.92 |
Tekij: WinGrodan 1.17.20 |
Tulostuspivmr |
17 lokakuu 2009 |
Lisenssi: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
11:50 |
|