Program för TomteCupen 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
TomteCupen 2018 |
|
Utskriftsdatum |
08 december 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Nässjö |
|
Utskriftstid |
09:30 |
|
|
Arrangör |
Nässjö SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 december 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Ismar Kahrimanovic |
2008 |
AM8908 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
230 |
2 |
Daniel Kljajic |
2003 |
AL6703 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
|
124 |
3 |
Sebastian Enica |
2005 |
AY0905 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
57.08 |
84 |
4 |
Caspian Hjälle |
2009 |
AB3709 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
|
155 |
5 |
Eric Wilhelmsson |
2006 |
AO3106 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Danis Jugo |
2006 |
AU8306 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
53.54 |
117 |
2 |
Matei Floares |
2007 |
AM3107 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
52.45 |
28 |
3 |
William Gladh |
2008 |
AH5308 |
HULTSFRED |
|
25m |
51.09 |
101 |
4 |
Benjamin Nilsson |
2007 |
AM2307 |
TRANÅS SS |
|
25m |
51.59 |
176 |
5 |
Olof Johansson |
2009 |
AE3709 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
53.50 |
114 |
6 |
Linus Jansson |
2009 |
AA1309 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
55.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Oskar Allvin |
2005 |
AL0105 |
TRANÅS SS |
|
25m |
50.55 |
48 |
2 |
Viggo Stjärnås |
2006 |
AA9506 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
48.62 |
78 |
3 |
Alex Petros |
2006 |
AF2506 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
47.94 |
148 |
4 |
Acke Bjäss Herling |
2004 |
AV6304 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
48.50 |
80 |
5 |
Wilgot Olausson |
2007 |
AD1307 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
50.42 |
151 |
6 |
Joel Johansson |
2006 |
AM8306 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
50.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Bobo Leijon |
2008 |
AE2508 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
46.33 |
160 |
2 |
Viktor Leo |
2007 |
AJ0107 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
45.69 |
24 |
3 |
William Grönbeck |
2002 |
AY4302 |
HULTSFRED |
|
25m |
45.13 |
142 |
4 |
Felix Sandstedt |
2007 |
AB7307 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
45.25 |
59 |
5 |
Theodor Grinnemo |
2008 |
AC6908 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
46.01 |
157 |
6 |
Jakob Kramer |
2007 |
AG2507 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
46.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Markus Andelius |
2007 |
AI8307 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
42.59 |
225 |
2 |
Isak Öijerstedt |
2003 |
AG4503 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
41.47 |
50 |
3 |
Jacob Lindström |
2005 |
AE6105 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
39.92 |
140 |
4 |
Melker Åkesson |
2006 |
AB8306 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
40.60 |
152 |
5 |
Vilgot Westman |
2006 |
AM2506 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
41.75 |
99 |
6 |
Max König |
2008 |
AD0708 |
TRANÅS SS |
|
25m |
44.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Anders Runeqvist |
2005 |
AI4105 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
39.25 |
141 |
2 |
Theo Nordholm |
2006 |
AE0906 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
36.79 |
17 |
3 |
Melwin Axelsson |
2005 |
AC2705 |
HULTSFRED |
|
25m |
35.73 |
13 |
4 |
William Axelsson |
2002 |
AQ5302 |
HULTSFRED |
|
25m |
36.08 |
100 |
5 |
Alfred Enlund |
2005 |
AS3905 |
TRANÅS SS |
|
25m |
36.88 |
138 |
6 |
Jakob Starkenberg |
2004 |
AI8104 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
39.61 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 december 2018 |
Licensierad till: Nässjö SLS |
Utskriftstid |
09:30 |
|