Program för UGP 3 2017-2018, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms simförbund, Spårvägen |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 mar 2018 till den 11 mar 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
0 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
1 |
|
Michael Andrée |
2004 |
ÖSMO SS |
3:13.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Max Eriksson |
2003 |
GUSTAVSBER |
3:06.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Alex Rappoccio |
2002 |
SK NEPTUN |
2:57.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Nils Backlund |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:45.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
5 |
|
Jesper Granath |
2002 |
WISBY SS |
2:46.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
6 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
WISBY SS |
2:57.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
GUSTAVSBER |
3:09.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Oscar Flores |
2005 |
SKK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
0 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
ÄLVSJÖ SF |
2:41.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
1 |
|
Axel Lewander |
2004 |
SPIF SF |
2:35.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
2 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
SS04 |
2:24.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Carl Wennerholm |
2002 |
SKK |
2:20.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:15.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Fredrik Jacobsson |
2001 |
SKK |
2:17.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
6 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
SS04 |
2:22.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
7 |
|
Oliver Rasool |
2003 |
SPIF SF |
2:34.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
8 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:37.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
9 |
|
Gustav Annas |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
2:44.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-03-11 15:09:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|