Startliste for UGP 3 2017-2018, Eriksdal
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Stockholms simförbund, Spårvägen |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 mar 2018 till den 11 mar 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Ekaksh Verma |
2004 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
SKURU IK |
1:54.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
SALTSJÖB |
1:45.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
4 |
|
Adrian Cabanne |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:41.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
5 |
|
Neo Carlberg |
2005 |
SS04 |
1:43.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
6 |
|
Hannes Vigström |
2004 |
WISBY SS |
1:49.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
7 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
1:58.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
0 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
SS04 |
1:39.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
1 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:37.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
2 |
|
John Ström |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:35.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Filip Hägglund |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:34.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
GUSTAVSBER |
1:34.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
5 |
|
Jakob Gnalin |
2003 |
SPIF SF |
1:34.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Emil Berg |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:35.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
7 |
|
Jonas Harju |
2005 |
SKK |
1:36.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
8 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
SKURU IK |
1:38.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
9 |
|
Love Lundvall |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:40.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
0 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:32.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Calle Samuelsson |
2003 |
GUSTAVSBER |
1:32.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 |
2 |
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:31.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Marcus Hultman |
2003 |
SKURU IK |
1:30.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Malte Norberg |
2003 |
SK NEPTUN |
1:28.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Carl Malm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:28.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
6 |
|
Rafael Pyötsiä |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:30.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
7 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
1:32.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
8 |
|
Simon Brouzell |
2003 |
SS04 |
1:32.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
9 |
|
Wilmer Räni |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:33.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
0 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
GUSTAVSBER |
1:28.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
1 |
|
Daniel Gnalin |
2003 |
SPIF SF |
1:27.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
GUSTAVSBER |
1:24.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Samuel Ekström |
2002 |
GUSTAVSBER |
1:23.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Markus Annas |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:22.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Jannis Siotis |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:22.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
6 |
|
Isak Monka |
2003 |
SK NEPTUN |
1:23.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
7 |
|
Oliver Höglund |
2003 |
WISBY SS |
1:25.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
8 |
|
Michael Andrée |
2004 |
ÖSMO SS |
1:27.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
9 |
|
Uno Härmark |
2005 |
SK NEPTUN |
1:28.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
0 |
|
Tim Carlberg |
2003 |
SS04 |
1:21.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Kevin Hellman |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:20.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Oskar Fridsell |
2003 |
SS04 |
1:20.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
3 |
|
Axel Lewander |
2004 |
SPIF SF |
1:19.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
ÄLVSJÖ SF |
1:18.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
5 |
|
Walter Pettersson |
2003 |
WISBY SS |
1:18.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
6 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
WISBY SS |
1:19.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
7 |
|
Einar Styrman |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:20.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
8 |
|
Daner Alex Tapia |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:21.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
9 |
|
Anton Höglund |
2004 |
WISBY SS |
1:22.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
0 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:18.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Alex Rappoccio |
2002 |
SK NEPTUN |
1:17.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
2 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
1:15.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
3 |
|
Elias Lyth |
2004 |
WISBY SS |
1:15.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
4 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
SS04 |
1:11.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
5 |
|
Gustav Niring |
2004 |
SPIF SF |
1:14.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
6 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:15.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
7 |
|
Isac Böschen |
2002 |
SS04 |
1:16.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
8 |
|
Liam Björklund |
2003 |
ÖSMO SS |
1:17.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
9 |
|
Max Claesson |
2004 |
ÖSMO SS |
1:18.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
0 |
|
Gustav Annas |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Juan Esbjörnsson |
2002 |
BOTK-RÖNN |
1:10.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
|
Theodor Fridh |
2002 |
SÖDERTÖRN |
1:09.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
SPÅRVÄGEN |
1:08.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
4 |
|
Markus Charlton |
2001 |
SÖDERTÖRN |
1:07.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:08.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
David Neuhardt |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:09.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
7 |
|
Leonardo Montes |
2002 |
SS04 |
1:09.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
8 |
|
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
SPIF SF |
1:11.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
9 |
|
Malte Söderberg |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:11.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-03-11 08:16:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|