Ohjelma Dronning Dorothea Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:13.51 | |
3 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:14.41 | |
4 | 11 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:14.65 | |
5 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:16.72 | |
6 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:22.94 | |
7 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:23.92 | |
8 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:24.92 | |
9 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:26.11 | |
10 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:29.35 | |
11 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:30.52 | |
12 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 1:35.12 | |
13 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:35.26 | |
14 | 229 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:35.80 | ||
15 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:37.93 | |
16 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:44.06 | |
17 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:46.04 | |
18 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 1:47.54 | |
19 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 1:50.16 | |
20 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m | 1:54.17 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:18.04 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:19.23 | |
3 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:21.00 | |
4 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:22.14 | |
5 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:22.64 | |
6 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:23.93 | |
7 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:24.25 | |
8 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:24.87 | |
9 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:25.18 | |
10 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:26.28 | |
11 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:26.95 | |
12 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:27.23 | |
13 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:27.97 | |
14 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:28.18 | |
15 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:28.70 | |
16 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:29.04 | |
17 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:29.51 | |
18 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:30.39 | |
19 | 265 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:30.71 | |
20 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:32.58 | |
21 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:32.90 | |
22 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:34.50 | |
23 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:36.95 | |
24 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 1:39.68 | |
25 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:42.19 | |
26 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 1:43.33 | |
27 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:43.47 | ||
28 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:43.71 | |
29 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:46.23 | ||
30 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 1:47.26 | |
31 | 225 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:48.60 | ||
32 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:49.51 | |
33 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 1:56.58 | |
34 | 262 | Jørgensen Ida Marie | 2004 | DELTA | 0414AZ | 25 m | 2:02.02 | |
35 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 2:02.27 | |
36 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 2:02.78 | |
37 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:32.58 | |
2 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:32.68 | |
3 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:33.65 | |
4 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:36.20 | |
5 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:36.96 | |
6 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:39.12 | |
7 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:43.99 | |
8 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:44.08 | |
9 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:46.50 | |
10 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:46.92 | |
11 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:49.66 | |
12 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:56.95 | |
13 | 150 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 1:57.62 | ||
14 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 2:01.62 | |
15 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:12.83 | |
16 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 2:21.02 | ||
17 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 2:21.12 | |
18 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 2:25.01 | |
19 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
20 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | ||
21 | 102 | Lillelund Anna Sofie | 2007 | VEJLE | 25 m | |||
22 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
23 | 258 | Jensen Laura | 2006 | DELTA | 0674AV | 25 m | ||
24 | 260 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | ||
25 | 267 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | ||
26 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:56.50 | |
2 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:58.75 | |
3 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 2:00.11 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 2:04.09 | |
5 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 2:05.50 | |
6 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:12.80 | |
7 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 2:13.18 | |
8 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 2:16.29 | |
9 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 2:23.93 | |
10 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:43.62 | |
11 | 61 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
12 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
13 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:27.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |