Ohjelma Dronning Dorothea Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 33.06 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 34.05 | |
3 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 34.80 | |
4 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 34.92 | |
5 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 35.21 | |
6 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 35.22 | |
7 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 37.71 | |
8 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 38.44 | |
9 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 38.89 | |
10 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 39.07 | |
11 | 230 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DELFINEN | 25 m | 39.49 | ||
12 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 40.33 | |
13 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 40.46 | |
14 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 40.67 | |
15 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 41.15 | |
16 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 41.52 | |
17 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 42.01 | |
18 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 42.24 | |
19 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 42.77 | |
20 | 229 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DELFINEN | 25 m | 43.52 | ||
21 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 48.44 | |
22 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 52.19 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 33.46 | |
2 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 35.83 | |
3 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 35.99 | |
4 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 36.74 | |
5 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.07 | |
6 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.98 | |
7 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 38.03 | |
8 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 38.04 | |
9 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.31 | |
10 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 38.59 | |
11 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 38.67 | |
12 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 39.39 | |
13 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.24 | |
14 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 40.32 | |
15 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 40.33 | |
16 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 40.88 | |
17 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 40.99 | |
18 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 41.34 | |
19 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 41.64 | |
20 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 41.70 | |
21 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 42.29 | |
22 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 42.31 | |
23 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 43.55 | |
24 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 43.98 | |
25 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 44.10 | |
26 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 44.12 | ||
27 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 44.28 | |
28 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 44.54 | |
29 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 45.18 | |
30 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 45.25 | |
31 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 46.25 | |
32 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 46.59 | |
33 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 48.91 | ||
34 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 50.19 | |
35 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 50.85 | |
36 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 51.05 | |
37 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 53.22 | |
38 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 54.72 | |
39 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 56.10 | |
40 | 93 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 59.87 | |
41 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | ||
42 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.56 | |
2 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.85 | |
3 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 43.73 | |
4 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 44.03 | |
5 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 44.54 | |
6 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 45.34 | |
7 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 45.69 | |
8 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 45.94 | |
9 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 46.52 | |
10 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 47.13 | |
11 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 47.40 | |
12 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 47.87 | |
13 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 48.64 | |
14 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 48.65 | |
15 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 50.12 | |
16 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 50.80 | |
17 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 50.94 | |
18 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 51.27 | |
19 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 51.97 | |
20 | 192 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 52.15 | |
21 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 52.30 | |
22 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 54.16 | |
23 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 54.17 | |
24 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 56.48 | |
25 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 57.73 | |
26 | 111 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:01.57 | |
27 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:03.14 | |
28 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:06.42 | |
29 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:08.69 | ||
30 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:16.57 | |
31 | 43 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | ||
32 | 102 | Lillelund Anna Sofie | 2007 | VEJLE | 25 m | |||
33 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
34 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 53.57 | |
2 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 55.46 | |
3 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 55.61 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 56.12 | |
5 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 57.56 | |
6 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 59.14 | |
7 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 59.73 | |
8 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 1:00.17 | |
9 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:01.57 | |
10 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:04.08 | |
11 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:04.64 | |
12 | 86 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:05.56 | |
13 | 87 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 1:09.55 | |
14 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:10.62 | |
15 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:17.09 | |
16 | 232 | Lerche Smilla | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:19.65 | ||
17 | 395 | Bernsdorf Alma | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:19.76 | ||
18 | 61 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
19 | 96 | Kristensen Simone Dahl | 2008 | VEJLE | 0838AH | 25 m | ||
20 | 109 | Neermann Lea | 2008 | VEJLE | 0864AD | 25 m | ||
21 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
22 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
23 | 126 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:07.86 | |
2 | 97 | Kyndesen Signe Enggaard | 2010 | VEJLE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |