Program för Malmö Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Malmö Open |
|
Utskriftsdatum |
10 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
08:41 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Dam S6-S14 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
3 |
Mille Dige From |
0 |
|
DHIF |
|
25m |
|
S9 |
198 |
4 |
Camilla Bitz Witt |
0 |
|
DHIF |
|
25m |
|
|
116 |
5 |
Nicola St Clair Maitland |
2003 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
S8 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
|
DHIF |
|
25m |
|
S8 |
144 |
3 |
Victoria Svanborg |
1994 |
|
ÖSA |
|
25m |
8:25.96 |
S9 |
146 |
4 |
Maria Carlsson |
1983 |
|
NJURUNDA |
|
25m |
7:14.89 |
DS |
202 |
5 |
Emelie Bengtson |
0 |
|
SK LAXEN |
|
25m |
8:05.64 |
S9 |
221 |
6 |
Signa Var Davadottir Naes Joensen |
1998 |
|
FÄRÖARNA |
|
25m |
|
S14 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
Sigridur Anita Rögnvaldsdottir |
2001 |
|
FJORDUR |
|
25m |
6:50.00 |
S14 |
126 |
3 |
Anna Philipsson |
2003 |
|
GÄVLE SS |
|
25m |
6:43.20 |
S10 |
19 |
4 |
Ida Andersson Wulf |
1998 |
|
FIFH |
|
25m |
6:23.57 |
S7 |
5 |
5 |
Rose-Marie Robertsson |
1986 |
|
VARBERG HI |
|
25m |
6:41.75 |
S14 |
140 |
6 |
Rebecca Löf |
2001 |
|
ÖSA |
|
25m |
6:46.00 |
S14 |
114 |
7 |
Josefine Busk |
1997 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
7:12.98 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
Agnes Kramer |
1998 |
|
FALKENBERG |
|
25m |
6:04.09 |
S8 |
43 |
3 |
Linnea Bäckman |
1989 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
5:46.35 |
S14 |
53 |
4 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
4:37.81 |
S14 |
207 |
5 |
Helena Fältman |
0 |
|
TÄBY SIM |
|
25m |
5:34.06 |
S10 |
225 |
6 |
Malin Lundström |
0 |
|
SK RAN |
|
25m |
6:03.25 |
S10 |
77 |
7 |
Elin Hammarqvist |
2004 |
|
TÄBY SIM |
|
25m |
6:05.61 |
S9 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 februari 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
08:41 |
|