Program för Härnö Arena Race 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Härnö Arena Race |
|
Utskriftsdatum |
25 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Härnösand |
|
Utskriftstid |
09:10 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Frisim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 10:40 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
Vilde Johansson Lindström |
2007 |
AT3407 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
107 |
4 |
Theresia Haraldsson |
2006 |
AT9606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
133 |
5 |
Nellie Moström |
2006 |
AR3606 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
Lovisa Brygt |
2006 |
AK5406 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
|
75 |
3 |
Stina Koskenniemi |
2006 |
AU9606 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:35.23 |
69 |
4 |
Julia Hellström |
2006 |
AX3206 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:14.80 |
38 |
5 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
3:26.10 |
88 |
6 |
Elsa Åström |
2006 |
AV3206 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:50.37 |
63 |
7 |
Wilma Andersson |
2005 |
BG5205 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Kristina Vestman |
2004 |
AN3404 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
3:11.27 |
29 |
2 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:55.34 |
23 |
3 |
Elin Clarin |
2005 |
AG7205 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:52.78 |
79 |
4 |
Tuva Lindvall |
2006 |
AU6806 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:47.75 |
94 |
5 |
Agnes Landfors |
2004 |
BQ7604 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:48.51 |
25 |
6 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:52.92 |
95 |
7 |
Hilma Nordenmark |
2003 |
AU1803 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:58.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:46.44 |
32 |
2 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:43.16 |
52 |
3 |
Nora Sundström |
2004 |
AQ9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:40.71 |
51 |
4 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:39.44 |
45 |
5 |
Olivia Ericsson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:40.42 |
67 |
6 |
Alva Gustavsson |
2006 |
AP6406 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:42.78 |
19 |
7 |
Elena Henze |
2006 |
AN1406 |
SS MORA |
|
25m |
2:44.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:38.97 |
48 |
2 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:34.92 |
87 |
3 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:33.21 |
50 |
4 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:32.28 |
71 |
5 |
Ella Hietala |
2003 |
AB2403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:33.16 |
49 |
6 |
Agnes Pettersson |
2004 |
BE0404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:34.09 |
57 |
7 |
Anna Öberg |
2006 |
AB9406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:35.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:28.53 |
104 |
2 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:24.99 |
99 |
3 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:17.68 |
90 |
4 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:13.94 |
116 |
5 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:17.09 |
66 |
6 |
Hedda Ferm |
2002 |
AH4802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:18.62 |
89 |
7 |
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:27.00 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 mars 2018 |
Licensierad till: Härnösands Simsällskap |
Utskriftstid |
09:10 |
|