Program för UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 11/3 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 3:57.19 | |
2 | 196 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 4:22.88 | |
3 | 139 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:24.11 | |
4 | 321 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 4:24.52 | |
5 | 104 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:25.91 | |
6 | 311 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 4:27.26 | |
7 | 197 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 4:29.18 | |
8 | 192 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 4:30.77 | |
9 | 53 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 4:32.96 | |
10 | 260 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 4:38.70 | |
11 | 198 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 4:44.44 | |
12 | 273 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 4:46.07 | |
13 | 194 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 4:46.23 | |
14 | 157 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 4:46.47 | |
15 | 303 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 4:47.70 | |
16 | 119 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 4:49.68 | |
17 | 262 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 4:50.21 | |
18 | 296 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 4:50.37 | |
19 | 108 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 4:51.33 | |
20 | 271 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 4:55.33 | |
21 | 229 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 4:55.38 | |
22 | 209 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 4:55.79 | |
23 | 167 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 4:58.34 | |
24 | 188 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 5:02.29 | |
25 | 14 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 5:03.98 | |
26 | 133 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 5:04.94 | |
27 | 150 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 5:05.86 | |
28 | 87 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 5:06.31 | |
29 | 177 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 5:11.55 | |
30 | 54 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 5:11.83 | |
31 | 122 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 5:12.93 | |
32 | 91 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 5:20.22 | |
33 | 50 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 5:22.73 | |
34 | 115 | Sjökvist Samuel | 2005 | GÄVLE SS | AQ0705 | 25 m | 5:25.18 | |
35 | 238 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 5:28.68 | |
36 | 155 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 5:40.36 | |
37 | 79 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 5:43.15 | |
38 | 294 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 6:01.07 | |
39 | 88 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 6:10.21 | |
40 | 268 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 6:13.38 | |
41 | 40 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 6:32.07 | |
42 | 28 | Redlund Viggo | 2005 | SK ENA | AV2305 | 50 m | ||
43 | 42 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 50 m | ||
44 | 48 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |