Program för UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 11/3 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 3 (50m) 2017-2018 Eskilstu |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:48 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: UGP 3 |
|
Beräknad start 15:07 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
1 |
Anina Fäs |
2001 |
BY1601 |
SS MORA |
|
50m |
|
317 |
2 |
Jessica Sandström |
2003 |
BU1603 |
ÖSA |
|
25m |
3:38.93 |
66 |
3 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:28.26 |
59 |
4 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:22.68 |
142 |
5 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:23.58 |
288 |
6 |
Emilia Romberg |
2005 |
AY6405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:34.67 |
301 |
7 |
Lydia Brättorp |
2003 |
BP2803 |
ÖSA |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
0 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
3:11.85 |
47 |
1 |
Selma Hasanbegovic |
2005 |
BC6605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.78 |
185 |
2 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:00.62 |
138 |
3 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:00.13 |
351 |
4 |
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
AS6802 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:55.74 |
297 |
5 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:55.86 |
201 |
6 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:00.32 |
83 |
7 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:00.82 |
263 |
8 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:11.65 |
21 |
9 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:18.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
0 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:53.77 |
327 |
1 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
2:52.70 |
114 |
2 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:52.29 |
355 |
3 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:50.91 |
325 |
4 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
2:50.30 |
34 |
5 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:50.69 |
348 |
6 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:51.87 |
258 |
7 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:52.48 |
18 |
8 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:52.81 |
147 |
9 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:54.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
0 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:49.40 |
175 |
1 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
2:46.24 |
30 |
2 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:45.77 |
191 |
3 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:45.40 |
84 |
4 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.06 |
68 |
5 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.22 |
112 |
6 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:45.44 |
46 |
7 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:45.90 |
62 |
8 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:46.61 |
86 |
9 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:49.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
0 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:43.30 |
219 |
1 |
Ebba Holgersson |
2005 |
AE7205 |
NKK |
|
25m |
2:43.02 |
25 |
2 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:42.08 |
319 |
3 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:41.00 |
29 |
4 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:40.70 |
274 |
5 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:40.74 |
80 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:41.48 |
339 |
7 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:42.75 |
272 |
8 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.06 |
124 |
9 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:43.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
0 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:40.35 |
179 |
1 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:39.78 |
295 |
2 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:38.10 |
275 |
3 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.11 |
252 |
4 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:35.91 |
181 |
5 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:35.99 |
95 |
6 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:37.88 |
149 |
7 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:39.35 |
136 |
8 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:39.84 |
89 |
9 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:40.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
0 |
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
AC5204 |
NKK |
|
25m |
2:33.32 |
67 |
1 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:33.02 |
313 |
2 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
2:31.96 |
309 |
3 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
2:29.25 |
148 |
4 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:19.94 |
315 |
5 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
2:28.69 |
117 |
6 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:31.86 |
189 |
7 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:32.42 |
307 |
8 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
2:33.03 |
106 |
9 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:33.85 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:48 |
|