Program for UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 50 m | 27.21 | EFT |
2 | 111 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:06.96 | |
3 | 221 | Kernen Emil | 2002 | NKK | AC7702 | 25 m | 2:10.34 | |
4 | 164 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:13.74 | |
5 | 104 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:17.12 | |
6 | 292 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:19.23 | |
7 | 107 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:23.15 | |
8 | 266 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:23.45 | |
9 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:27.06 | |
10 | 320 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:27.55 | |
11 | 245 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 2:27.60 | |
12 | 188 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 2:28.81 | |
13 | 53 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:31.82 | |
14 | 121 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 2:33.83 | |
15 | 79 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:34.04 | |
16 | 176 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 2:36.28 | |
17 | 159 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 2:39.46 | |
18 | 248 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:40.74 | |
19 | 58 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:41.35 | |
20 | 227 | Mandzo Aldin | 2004 | NKK | AF7704 | 25 m | 2:41.82 | |
21 | 211 | Basov Sergej | 2003 | NKK | BA8103 | 25 m | 2:43.20 | |
22 | 345 | Ullstrand David | 2005 | NKK | AB2505 | 50 m | 2:49.41 | EFT |
23 | 146 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 2:50.85 | |
24 | 356 | Bengtsson Hampus | 2005 | SK NEPTUN | AC2105 | 50 m | 2:52.81 | EFT |
25 | 161 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 2:54.64 | |
26 | 239 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:55.66 | |
27 | 54 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 3:00.12 | |
28 | 126 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 50 m | 3:11.78 | |
29 | 225 | Malm David | 2004 | NKK | AL0704 | 25 m | 3:15.70 | |
30 | 88 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 3:25.52 | |
31 | 42 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 50 m | ||
32 | 87 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | ||
33 | 129 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 50 m | ||
34 | 144 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 50 m | ||
35 | 238 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 50 m | ||
36 | 253 | Grell Julius | 2003 | SANDVIKEN | AS9903 | 50 m | ||
37 | 304 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 50 m | ||
38 | 332 | Arvidsson Elias | 2005 | STRÄNGNÄS | AN7705 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |