Startliste for UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 2:23.92 | |
2 | 96 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:26.07 | |
3 | 111 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:30.45 | |
4 | 113 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:30.72 | |
5 | 139 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:31.28 | |
6 | 296 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 2:36.21 | |
7 | 292 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:37.91 | |
8 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:39.42 | |
9 | 154 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:40.47 | |
10 | 78 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:41.48 | |
11 | 182 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 2:42.14 | |
12 | 318 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:43.91 | |
13 | 273 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:46.26 | |
14 | 271 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:47.15 | |
15 | 157 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:47.28 | |
16 | 229 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 2:49.57 | |
17 | 108 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 2:49.78 | |
18 | 177 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 2:50.45 | |
19 | 133 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 2:53.66 | |
20 | 107 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:54.65 | |
21 | 209 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 3:00.35 | |
22 | 91 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:05.80 | |
23 | 140 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 3:07.14 | |
24 | 247 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 3:10.49 | |
25 | 146 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 3:13.32 | |
26 | 76 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 3:23.46 | |
27 | 304 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 3:26.64 | |
28 | 129 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 3:29.53 | |
29 | 88 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 3:34.31 | |
30 | 280 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 3:38.67 | |
31 | 310 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | AQ0105 | 25 m | 3:46.14 | |
32 | 42 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 50 m | ||
33 | 48 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 50 m | ||
34 | 183 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 50 m | ||
35 | 211 | Basov Sergej | 2003 | NKK | BA8103 | 50 m | ||
36 | 241 | Dalin Milton | 2005 | SALA SS | AO3905 | 50 m | ||
37 | 350 | Österberg William | 2003 | FAGERSTA | AS7103 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |