Program för UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 1:06.78 | |
2 | 180 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 1:07.12 | |
3 | 120 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:07.17 | |
4 | 127 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:07.47 | |
5 | 113 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:08.46 | |
6 | 292 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:08.56 | |
7 | 111 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:09.54 | |
8 | 242 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:09.93 | |
9 | 214 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 1:09.96 | |
10 | 245 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:11.24 | |
11 | 70 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:11.81 | |
12 | 318 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:12.45 | |
13 | 78 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:13.05 | |
14 | 221 | Kernen Emil | 2002 | NKK | AC7702 | 25 m | 1:13.16 | |
15 | 303 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:13.22 | |
16 | 79 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:13.37 | |
17 | 166 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 50 m | 1:14.25 | |
18 | 182 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 1:14.33 | |
19 | 157 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:14.87 | |
20 | 271 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:15.65 | |
21 | 229 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 1:15.72 | |
22 | 273 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:16.87 | |
23 | 209 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 1:17.15 | |
24 | 296 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 1:17.77 | |
25 | 54 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 1:17.83 | |
26 | 198 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 1:17.93 | |
27 | 266 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:18.66 | |
28 | 108 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:18.91 | |
29 | 91 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:18.97 | |
30 | 227 | Mandzo Aldin | 2004 | NKK | AF7704 | 25 m | 1:20.23 | |
31 | 177 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 1:20.89 | |
32 | 248 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:21.03 | |
33 | 115 | Sjökvist Samuel | 2005 | GÄVLE SS | AQ0705 | 25 m | 1:21.62 | |
34 | 121 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:22.00 | |
35 | 132 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 1:22.17 | |
36 | 345 | Ullstrand David | 2005 | NKK | AB2505 | 50 m | 1:22.40 | EFT |
37 | 126 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:24.09 | |
38 | 146 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:24.61 | |
39 | 225 | Malm David | 2004 | NKK | AL0704 | 25 m | 1:25.50 | |
40 | 183 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 50 m | 1:26.97 | |
41 | 247 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:27.15 | |
42 | 50 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:27.45 | |
43 | 294 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:27.54 | |
44 | 140 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 1:28.71 | |
45 | 239 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:28.86 | |
46 | 159 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 1:29.71 | |
47 | 76 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 1:30.09 | |
48 | 122 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:31.12 | |
49 | 129 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:32.37 | |
50 | 49 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:33.44 | |
51 | 280 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 1:34.68 | |
52 | 356 | Bengtsson Hampus | 2005 | SK NEPTUN | AC2105 | 50 m | 1:35.75 | EFT |
53 | 304 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 1:35.97 | |
54 | 42 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 25 m | 1:36.99 | |
55 | 88 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:39.21 | |
56 | 40 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 1:40.18 | |
57 | 268 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:40.63 | |
58 | 310 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | AQ0105 | 25 m | 1:42.86 | |
59 | 144 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:47.82 | |
60 | 332 | Arvidsson Elias | 2005 | STRÄNGNÄS | AN7705 | 25 m | 1:49.18 | |
61 | 28 | Redlund Viggo | 2005 | SK ENA | AV2305 | 25 m | 1:49.34 | |
62 | 237 | Wiktorsson Viktor | 2002 | NKK | AN6302 | 25 m | 2:11.83 | |
63 | 350 | Österberg William | 2003 | FAGERSTA | AS7103 | 25 m | 2:12.40 | EFT |
64 | 168 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 50 m | ||
65 | 211 | Basov Sergej | 2003 | NKK | BA8103 | 50 m | ||
66 | 226 | Malysjev Viktor | 2001 | NKK | BA2701 | 50 m | ||
67 | 233 | Törnqvist Alexander | 2002 | NKK | AW3902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |