Program for UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 193 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 2:20.93 | |
2 | 312 | Momats Clara | 2000 | SA | AG9800 | 25 m | 2:23.92 | |
3 | 307 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | SA | AO6603 | 25 m | 2:25.23 | |
4 | 69 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:26.71 | |
5 | 199 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 2:30.96 | |
6 | 178 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 2:31.87 | |
7 | 287 | Rogell Felicia | 2003 | VSTERS | AQ6603 | 25 m | 2:32.46 | |
8 | 71 | Lnnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 2:32.62 | |
9 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:32.71 | |
10 | 261 | Lithner Ida | 2004 | SFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:33.65 | |
11 | 105 | Florn Clara | 2002 | GVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:33.85 | |
12 | 92 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 2:34.84 | |
13 | 181 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 2:35.26 | |
14 | 244 | Knigsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 2:35.31 | |
15 | 117 | Swanson Helmi | 2004 | GVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:35.49 | |
16 | 149 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 2:35.85 | |
17 | 342 | Widhe Emelie | 2001 | STRNGNS | AN0401 | 25 m | 2:36.64 | |
18 | 106 | Florn Frida | 2004 | GVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:37.92 | |
19 | 191 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 25 m | 2:38.47 | |
20 | 55 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 2:38.85 | |
21 | 313 | Mnsson Julia | 2002 | SA | BL9202 | 25 m | 2:38.97 | |
22 | 145 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 2:39.47 | |
23 | 65 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 2:41.22 | |
24 | 300 | von der Burg Sarah | 2004 | VSTERS | AP6604 | 25 m | 2:41.90 | |
25 | 269 | Bvens Sofia | 2002 | VSTERS | AD9802 | 25 m | 2:43.90 | |
26 | 31 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 2:44.42 | |
27 | 73 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:44.67 | |
28 | 80 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:46.07 | |
29 | 255 | Wikstrm Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:46.70 | |
30 | 254 | Jnsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:47.24 | |
31 | 141 | Rydh-Dufva Agnes | 2002 | KARLSKO SF | AM9202 | 25 m | 2:47.79 | |
32 | 355 | Lf Lisa | 2004 | GVLE SS | AP3404 | 50 m | 2:47.83 | EFT |
33 | 172 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 2:48.55 | |
34 | 165 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 2:49.22 | |
35 | 29 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:50.07 | |
36 | 328 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 2:50.53 | |
37 | 171 | Nordn Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 2:50.63 | |
38 | 131 | Hammarbck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 2:50.69 | |
39 | 89 | Thorsn Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:51.19 | |
40 | 56 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.49 | |
41 | 228 | Nylander Elin | 2003 | NKK | BN4203 | 25 m | 2:52.37 | |
42 | 258 | Bruce-Holm Linna | 2005 | SFFLE SS | AH4205 | 25 m | 2:53.07 | |
43 | 299 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VSTERS | AQ5603 | 25 m | 2:53.12 | |
44 | 147 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | 2:53.18 | |
45 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 2:53.22 | |
46 | 200 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 50 m | 2:53.81 | |
47 | 234 | Werner Emma | 2005 | NKK | AF4605 | 25 m | 2:54.07 | |
48 | 208 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 2:55.17 | |
49 | 18 | Budden Alicia | 2004 | BLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:56.36 | |
50 | 13 | Lvstrand Emilia | 2002 | BORLNGE | AY8602 | 25 m | 2:57.83 | |
51 | 230 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 2:57.84 | |
52 | 34 | Bjrkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 2:58.57 | |
53 | 137 | Lthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 2:58.80 | |
54 | 277 | Jansson Ulrika | 2002 | VSTERS | BQ5402 | 25 m | 2:59.35 | |
55 | 43 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 3:00.97 | |
56 | 282 | Myllyl Mira | 2002 | VSTERS | BL0202 | 25 m | 3:01.49 | |
57 | 348 | Halldan Tilde | 2005 | SFFLE SS | AH6205 | 50 m | 3:02.76 | EFT |
58 | 202 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 3:04.70 | |
59 | 341 | Westman Lovis | 2003 | STRNGNS | BA1403 | 25 m | 3:06.40 | |
60 | 291 | Sikstrm Tuva | 2003 | VSTERS | AQ3603 | 50 m | 3:09.03 | |
61 | 124 | Strmbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 3:13.16 | |
62 | 259 | Leander Sofie | 2005 | SFFLE SS | AH3405 | 25 m | 3:15.52 | |
63 | 340 | Westerberg Moa | 2004 | STRNGNS | BB4204 | 25 m | 3:16.67 | |
64 | 110 | Holfve Lisa | 2005 | GVLE SS | AR9605 | 25 m | 3:16.93 | |
65 | 323 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | 3:17.99 | |
66 | 59 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 3:18.78 | |
67 | 72 | Magnusson Linna | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 3:24.72 | |
68 | 301 | Brttorp Lydia | 2003 | SA | BP2803 | 25 m | 3:43.77 | |
69 | 264 | Andersson Fanny | 2004 | VSTERS | AR5604 | 25 m | 3:47.53 | |
70 | 66 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | AU1405 | 50 m | 3:50.44 | |
71 | 116 | Stolt Hanna | 2004 | GVLE SS | BB8804 | 50 m | ||
72 | 142 | Therus Linne | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 50 m | ||
73 | 158 | Segerstrm Erica | 2004 | KARLSTAD | AR9804 | 50 m | ||
74 | 223 | Lovinge Ellen | 2004 | NKK | AC6204 | 50 m | ||
75 | 257 | Blennrot Julia | 2004 | SFFLE SS | BT4604 | 50 m | ||
76 | 306 | Fransson Tess | 2004 | SA | BT4204 | 50 m | ||
77 | 317 | Sandstrm Jessica | 2003 | SA | BU1603 | 50 m | ||
78 | 324 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 50 m | ||
79 | 325 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |