Program för Kringelsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | 25 m | 24.70 | ||
2 | 154 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 25.50 | ||
3 | 176 | Kerman Henry | 1997 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 25.51 | ||
4 | 137 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | 25 m | 26.34 | ||
5 | 184 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 26.64 | EFT | |
6 | 45 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | 25 m | 27.08 | ||
7 | 144 | Aldrin John | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 27.10 | ||
8 | 61 | Brolin John | 2002 | NKK | 25 m | 27.73 | ||
9 | 76 | Lundström Silke Eric | 2003 | NKK | 25 m | 27.84 | ||
10 | 120 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | 25 m | 28.01 | ||
11 | 261 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | 25 m | 28.80 | ||
12 | 174 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 28.83 | ||
13 | 42 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | 25 m | 28.84 | ||
14 | 182 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 28.96 | EFT | |
15 | 179 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 30.33 | ||
16 | 9 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | 25 m | 30.75 | ||
17 | 177 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 30.81 | EFT | |
18 | 256 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | 25 m | 31.79 | ||
19 | 242 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 32.17 | ||
20 | 111 | Graner Anton | 2005 | SKK | 25 m | 32.84 | ||
21 | 220 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 33.39 | ||
22 | 188 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 34.73 | ||
23 | 18 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | 50 m | 35.95 | ||
24 | 200 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 36.48 | ||
25 | 149 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 36.82 | ||
26 | 27 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | 50 m | 37.48 | ||
27 | 109 | Flores Samuel | 2008 | SKK | 25 m | 38.48 | ||
28 | 99 | Berggren David | 2005 | SKK | 25 m | 39.49 | ||
29 | 198 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 40.08 | ||
30 | 127 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | 25 m | 41.52 | ||
31 | 138 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | 25 m | 41.98 | ||
32 | 258 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | 50 m | 42.04 | ||
33 | 129 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | 25 m | 42.09 | ||
34 | 23 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | 50 m | 42.15 | ||
35 | 115 | Hamilton William | 2006 | SKK | 25 m | 43.65 | ||
36 | 195 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 45.06 | ||
37 | 143 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 46.54 | ||
38 | 98 | Alveskär Lundfeldt Simon | 2005 | SKK | 50 m | 54.80 | ||
39 | 187 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 57.31 | ||
40 | 33 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | 25 m | |||
41 | 72 | Landin Rasmus | 2005 | NKK | 25 m | |||
42 | 79 | Malysjev Viktor | 2001 | NKK | 25 m | |||
43 | 89 | Wiktorsson Viktor | 2002 | NKK | 25 m | |||
44 | 189 | Tetli Felix | 2007 | SÖDERTÄLJE | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 17 februari 2018 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 07:35 |