Ohjelma Kringelsim 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Kringelsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:43 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Medley Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 11:47 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
2 |
Tuva Åkerlund |
2005 |
BU4605 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
268 |
3 |
Noa Ek |
2008 |
AA8108 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
271 |
4 |
Emma Danielsson |
2002 |
AT4202 |
NACKA HI |
|
25m |
|
SM9 |
204 |
5 |
Clara Magnebrant |
2006 |
BQ3206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
222 |
6 |
Lova Wahlstedt |
2010 |
AC0610 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
153 |
1 |
Julia Boman |
2008 |
AT3408 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
213 |
2 |
Nicola St. Clair Maitland |
2003 |
CB4403 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:01.51 |
SM8 |
155 |
3 |
Ellen Broddvall |
2006 |
BC5406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:56.12 |
|
29 |
4 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:44.18 |
|
156 |
5 |
Josefine Busk |
1997 |
BS1897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:47.90 |
SM14 |
226 |
6 |
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
BS7604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:59.16 |
|
28 |
7 |
Jasmine Musaji |
2008 |
AO7808 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
|
34 |
8 |
Veronica Tylus |
2004 |
BY6204 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
197 |
1 |
Melissa Klintengren |
2007 |
AH0807 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:37.48 |
|
253 |
2 |
Angelica Ljungcrantz |
1993 |
BJ5893 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:37.05 |
|
24 |
3 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:35.02 |
|
150 |
4 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.12 |
|
216 |
5 |
Emilia Teglöf |
2005 |
AQ3205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.14 |
|
201 |
6 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:35.72 |
|
145 |
7 |
Sara Andersson |
2005 |
BQ2405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:37.42 |
|
269 |
8 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:38.72 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
31 |
1 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:32.18 |
|
266 |
2 |
Agnes Öhman |
2006 |
AG2406 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:29.65 |
|
126 |
3 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
25m |
1:29.27 |
|
12 |
4 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.69 |
|
199 |
5 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.23 |
|
281 |
6 |
Simona Yitbarek |
2003 |
BW3603 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.57 |
|
117 |
7 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
1:31.26 |
|
142 |
8 |
Cecilia Adielsson |
2006 |
BC6406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:32.96 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
172 |
1 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:27.19 |
|
264 |
2 |
Meja Thunvall |
2006 |
AG9206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:26.49 |
|
151 |
3 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:26.23 |
|
265 |
4 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:24.85 |
|
103 |
5 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
25m |
1:25.92 |
|
215 |
6 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:26.40 |
|
159 |
7 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:27.14 |
|
21 |
8 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.09 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
122 |
1 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:24.40 |
|
123 |
2 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:23.64 |
|
148 |
3 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:22.56 |
|
20 |
4 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:22.16 |
|
247 |
5 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:22.39 |
|
252 |
6 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:22.64 |
|
164 |
7 |
Alice Englund |
2005 |
AS4205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:24.23 |
|
30 |
8 |
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:24.52 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
270 |
1 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.50 |
|
101 |
2 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
25m |
1:20.55 |
|
121 |
3 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
1:19.75 |
|
152 |
4 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.43 |
|
225 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.44 |
|
5 |
6 |
Miranda Kristiansson |
2001 |
AP6401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:20.18 |
|
4 |
7 |
Matilda Kristiansson |
2001 |
AP4401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:20.63 |
|
13 |
8 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:21.66 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
139 |
1 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:17.44 |
|
245 |
2 |
Vera Sköld |
2001 |
AT2401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.56 |
|
218 |
3 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:15.28 |
|
48 |
4 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.49 |
|
96 |
5 |
Lina Ahlström |
2005 |
AS6805 |
SKK |
|
25m |
1:15.09 |
|
107 |
6 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
1:16.24 |
|
105 |
7 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:16.89 |
|
35 |
8 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:19.26 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
70 |
1 |
Josefine Härdelin |
2001 |
AF4601 |
NKK |
|
25m |
1:13.16 |
|
47 |
2 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.49 |
|
193 |
3 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:09.96 |
|
136 |
4 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
1:06.74 |
|
106 |
5 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
1:09.55 |
|
217 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:10.61 |
|
113 |
7 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:12.39 |
|
240 |
8 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.30 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:43 |
|