2019-06-26   10:15:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

9_S
Løb 9, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
412  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  2:42.22   
296  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  2:43.00   
326  Jensen Kristoffer H.  2003  TUNE  0351AG  25 m  2:46.03   
410  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  2:50.85   
178  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:51.52   
169  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  2:53.44   
280  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  2:56.33   
274  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  2:59.67   
293  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  3:13.09   
10  389  Risager Samuel  2003  GSK  0305AN  25 m  3:13.98   
11  279  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  3:20.00   
12  303  Slot Matthias  2005  HOVEDSTAD  0517AB  25 m  3:20.00   
13  277  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  3:25.00   
14  283  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  3:30.00   
15  253  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  3:50.69   
16  282  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  4:00.00   
17  27  Madsen Cilas  2005  TUNE  0557AB  25 m     
18  135  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m     
19  195  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m     
20  205  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m     
21  207  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m     
22  211  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m     
23  219  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m     
24  239  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m     
25  248  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m     
26  252  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m     
27  264  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m     
28  267  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  25 m     
29  315  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m     
30  334  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m     
31  387  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m     
32  390  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m     
33  391  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m     
34  399  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark