2019-09-15   14:22:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
332  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  30.78   
321  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  31.56   
317  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  32.18   
329  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  32.72   
259  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  33.24   
251  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  33.95   
315  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  34.08   
260  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  34.47   
88  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  35.05   
10  264  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  35.07   
11  318  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  35.23   
12  94  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  35.59   
13  252  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  50 m  36.12   
14  212  Mønsted-Martin Nicolas  2004  KVIK  0437AK  25 m  37.12   
15  11  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  37.22   
16  209  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  37.80   
17  248  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  25 m  37.99   
18  253  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  25 m  38.37   
19  65  Tranum Noah  2004  A6  0449AG  25 m  38.59   
20  282  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  38.59   
21  93  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  38.91   
22  414  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  40.60   
23  267  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  25 m  40.89   
24  71  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  40.93   
25  194  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  41.43   
26  274  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  41.67   
27  181  Dobel Andreas Wiese  2006  KVIK  0645AE  25 m  41.71   
28  177  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  42.32   
29  202  Koch Viktor Sønder  2006  KVIK  0699AL  25 m  42.62   
30  241  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  43.55   
31  191  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  44.73   
32  411  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  45.64   
33  75  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  46.04   
34  402  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  46.14   
35  229  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  46.16   
36  174  Brink Alexander  2005  KVIK  0505AK  25 m  46.60   
37  179  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  47.07   
38  408  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  47.64   
39  409  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  47.79   
40  72  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  48.84   
41  368  Rasmussen William Zuk  2008  TUNE  0801AE  25 m  51.44   
42  362  Larsen Sebastian Crone  2008  TUNE  0859AD  25 m  53.02   
43  79  Lange Viktor  2007  ROSKILDE  0723AK  25 m  53.87   
44  366  Petersen Philip Kriwat  2007  TUNE  0723AH  25 m  1:03.63   
45  371  Pedersen Mathias Ankjær  2009  GREVE  0963AB  25 m     
46  380  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m     
47  383  Thomsen Mingus Pold  2009  TUNE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark