2019-06-19   07:07:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
139  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:17.21   
55  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  25 m  1:17.55   
270  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:19.50   
258  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:20.50   
50  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:22.55   
263  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  1:22.99   
401  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:23.29   
394  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:23.89   
257  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  1:24.97   
10  316  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  1:25.79   
11  255  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  1:26.57   
12  146  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:26.66   
13  256  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  1:26.77   
14  254  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:27.55   
15  268  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:27.70   
16  144  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:28.31   
17  193  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:28.45   
18  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:28.59   
19  238  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  25 m  1:29.44   
20  328  Mørk Ida  2004  TUNE  0492AJ  25 m  1:30.37   
21  333  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  1:30.53   
22  235  Taul Signe Astrup  2004  KVIK  0402AQ  25 m  1:30.56   
23  395  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:30.79   
24  294  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:31.07   
25  266  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:31.68   
26  301  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:32.15   
27  418  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  1:32.21   
28  249  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:32.33   
29  304  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:32.60   
30  145  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:34.19   
31  106  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:34.58   
32  400  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:34.59   
33  57  Larsen Julie Merl  2005  A6  0584AB  25 m  1:34.83   
34  327  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:34.91   
35  305  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:35.09   
36  297  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:35.81   
37  262  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  1:37.28   
38  276  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:37.75   
39  265  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  50 m  1:39.03   
40  148  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  1:39.36   
41  359  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m  1:42.25   
42  77  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m  1:43.88   
43  302  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:45.29   
44  83  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  1:47.86   
45  24  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  1:48.45   
46  250  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  1:49.32   
47  269  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  1:50.57   
48  21  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  1:53.19   
49  187  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  1:53.68   
50  184  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  1:55.57   
51  149  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  1:57.61   
52  363  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:58.97   
53  346  Byrne Fiona Lei  2007  GREVE  0776AI  25 m  1:59.22   
54  224  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  2:01.56   
55  360  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE  0878AE  25 m  2:07.55   
56  168  Andersen Emma  2007  KVIK  0768AM  25 m  2:08.73   
57  183  Ellehøj Ingrid  2007  KVIK  0752AJ  25 m  2:11.80   
58  354  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GREVE  0842AH  25 m  2:13.15   
59  365  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m  2:14.12   
60  345  Bruun Julie  2008  GREVE  0802AF  25 m  2:14.19   
61  351  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  2:14.44   
62  349  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GREVE  0874AG  25 m  2:16.93   
63  80  Maeyer Eva de  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m     
64  198  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m     
65  261  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m     
66  271  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  25 m     
67  275  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m     
68  355  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
69  361  Kristensen Rebekka Gjørup  2007  TUNE  0722AI  25 m     
70  372  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m     
71  377  Jarner Olivia  2009  GREVE    25 m    EFT 
72  379  Didriksen Jasmin Algünerhan  2009  TUNE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark