2019-06-26   10:39:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
390  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:10.10   
251  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  1:11.96   
63  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  25 m  1:16.28   
264  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:17.60   
334  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  1:18.77   
15  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GREVE  0645AA  25 m  1:20.34   
296  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:21.40   
134  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:21.72   
260  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:21.94   
10  321  Knudsen Marco  2003  GREVE  0399AF  25 m  1:22.18   
11  252  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:23.17   
12  194  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  1:26.66   
13  280  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:28.88   
14  414  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:30.66   
15  94  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:30.71   
16  169  Andersen Lukas Majvig  2003  KVIK  0309AC  25 m  1:32.81   
17  274  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  50 m  1:33.47   
18  283  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:33.56   
19  277  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  1:36.14   
20  81  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  1:36.60   
21  155  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:37.32   
22  151  Rasmussen Frederik  2005  VATCPH-STT  0531AF  25 m  1:37.70   
23  200  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  1:39.65   
24  248  Dohn Andreas Hammer  2006  LYNGBY  0659AC  50 m  1:39.65   
25  76  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  1:40.14   
26  241  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:42.61   
27  Mains Marius  2005  ISHØJ  0551AF  25 m  1:43.37   
28  185  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:44.48   
29  92  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:45.00   
30  347  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  25 m  1:46.55   
31  267  Piontek Jonathan  2005  LYNGBY  0525AG  25 m  1:46.85   
32  240  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:47.07   
33  75  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  1:51.36   
34  342  Holm Frederik William  2007  ISHØJ  0727AE  25 m  1:54.14   
35  344  Bjørneborg Victor  2007  GREVE  0729AD  25 m  1:54.34   
36  191  Hansen Simon Dines  2006  KVIK  0621AK  25 m  1:54.79   
37  402  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:55.10   
38  253  Haldan Jakob Nikolai  2006  LYNGBY  0609AC  50 m  1:57.85   
39  343  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  2:00.59   
40  348  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  2:01.44   
41  231  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  2:03.43   
42  179  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  2:10.48   
43  358  Dabelsteen Alex Leander  2006  TUNE  0699AG  25 m  2:19.48   
44  366  Petersen Philip Kriwat  2007  TUNE  0723AH  25 m  2:19.50   
45  79  Lange Viktor  2007  ROSKILDE  0723AK  25 m     
46  332  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m     
47  375  Olsen Mikkel  2009  TUNE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark