2019-09-15   14:22:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

2_S
Løb 2, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
255  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  2:37.41   
257  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  2:37.41   
17  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:40.00   
270  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  2:40.34   
254  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  2:43.90   
51  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  25 m  2:44.35   
324  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:44.47   
87  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:46.36   
138  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  2:46.43   
10  271  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  25 m  2:46.84   
11  263  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  2:47.80   
12  58  Lillebæk Isabel  2004  A6  0466AT  25 m  2:47.95   
13  258  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  2:48.99   
14  331  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  2:49.23   
15  397  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  2:51.12   
16  221  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:51.99   
17  98  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  2:52.00   
18  298  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:52.06   
19  180  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:52.70   
20  226  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  2:53.01   
21  407  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  2:53.78   
22  140  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  2:54.21   
23  228  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:54.40   
24  99  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:54.43   
25  266  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  2:54.86   
26  401  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  2:55.83   
27  323  Svendsen Mathilde  2004  GREVE  0472AQ  25 m  2:56.17   
28  313  Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  25 m  2:56.79   
29  141  Jensen Lykke Gøttrup  2004  VEST  0418AQ  25 m  2:57.00   
30  394  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:57.02   
31  14  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  2:57.15   
32  249  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  2:57.22   
33  330  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  25 m  2:57.83   
34  300  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  2:57.89   
35  146  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:57.92   
36  189  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:58.04   
37  281  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:59.44   
38  261  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  2:59.45   
39  386  Dahl Julie  2004  GSK  0418AN  25 m  2:59.70   
40  295  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  3:01.69   
41  213  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  3:03.95   
42  262  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  3:04.99   
43  143  Jacobsen Ida  2005  VEST  0528AD  25 m  3:05.19   
44  97  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  3:07.00   
45  96  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  3:07.53   
46  268  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  3:07.53   
47  236  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  3:08.05   
48  275  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  3:08.11   
49  222  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  3:08.19   
50  276  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  3:08.20   
51  290  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  3:08.46   
52  418  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  3:08.89   
53  20  Pejø Sabrina Meldgaard  2006  GREVE  0626AJ  25 m  3:10.15   
54  256  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  3:10.79   
55  234  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  3:13.25   
56  250  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  3:14.18   
57  405  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  3:14.84   
58  10  Andersen Nicole Damhøj  2006  GREVE  0674AN  25 m  3:15.28   
59  299  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  3:16.13   
60  90  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  3:18.44   
61  225  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  3:19.72   
62  25  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  3:20.06   
63  396  Pedersen Line  2005  GSK  0562AO  25 m  3:21.83   
64  291  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  3:22.30   
65  16  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  3:22.41   
66  216  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  3:22.51   
67  23  Willumsen Mathilde  2006  GREVE  0634AI  25 m  3:25.70   
68  21  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  3:27.14   
69  19  Pedersen Sarah Ankjær  2006  GREVE  0686AJ  25 m  3:27.16   
70  24  Giolbas Mille  2006  TUNE  0604AL  25 m  3:27.94   
71  144  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  3:28.00   
72  269  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  3:28.28   
73  150  Madsen Rebecca Ella  2006  VATCPH-STT  0628AB  25 m  3:29.80   
74  12  Clausen Lærke Marie  2005  GREVE  0504AE  25 m  3:31.53   
75  148  Haagen Emma  2006  VATCPH-STT  0676AH  25 m  3:32.26   
76  152  Rørbech Hanna  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  3:37.69   
77  188  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  3:40.93   
78  149  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  3:41.31   
79  351  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  3:53.23   
80  363  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  3:57.91   
81  365  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m  3:58.44   
82  147  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  4:07.83   
83  360  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE  0878AE  25 m  4:19.89   
84  153  Schnabelrauch Signe  2006  VATCPH-STT  0606AP  25 m  4:23.21   
85  354  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GREVE  0842AH  25 m  4:32.14   
86  13  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m     
87  29  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m     
88  167  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m     
89  187  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m     
90  198  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m     
91  208  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m     
92  218  Profeta Flora Rebecca  2008  KVIK  0836AA  25 m     
93  220  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m     
94  224  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m     
95  237  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m     
96  265  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m     
97  345  Bruun Julie  2008  GREVE  0802AF  25 m     
98  346  Byrne Fiona Lei  2007  GREVE  0776AI  25 m     
99  350  Johansen Isabella Høj  2008  GREVE  0894AH  25 m     
100  352  Nielsen Emily Kampmann  2007  GREVE  0784AP  25 m     
101  355  Sørensen Mathilde Bremer  2006  GREVE  0688AN  25 m     
102  356  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GREVE  0774AH  25 m     
103  359  Frederiksen Annika  2007  TUNE  0766AI  25 m     
104  361  Kristensen Rebekka Gjørup  2007  TUNE  0722AI  25 m     
105  367  Popp-Madsen Louise  2007  TUNE  0758AJ  25 m     
106  398  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark