2019-09-17   23:02:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

12_S
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
139  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  1:10.20   
254  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  25 m  1:10.34   
257  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  1:11.15   
138  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  1:11.68   
271  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  25 m  1:11.81   
221  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:12.80   
285  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:12.92   
263  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  25 m  1:13.13   
393  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  1:13.65   
10  173  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:14.88   
11  228  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:15.26   
12  266  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  1:16.17   
13  331  Schmedes Clara  2004  TUNE  0478AI  25 m  1:18.21   
14  255  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  1:18.45   
15  140  Devantier Anne Sofie  2004  VEST  0406AG  25 m  1:18.67   
16  223  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  1:19.47   
17  193  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  1:19.54   
18  417  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:19.72   
19  256  Højberg Asta  2005  LYNGBY  0546AB  25 m  1:19.74   
20  401  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:20.68   
21  298  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:20.88   
22  201  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:21.04   
23  222  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:21.74   
24  297  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:22.75   
25  304  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:23.01   
26  106  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  50 m  1:23.11   
27  268  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  1:23.22   
28  261  Larsen Kathrine E.  2005  LYNGBY  0584AM  25 m  1:23.46   
29  270  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  1:23.59   
30  249  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:23.94   
31  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:24.76   
32  190  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:24.94   
33  269  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  1:25.69   
34  275  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  1:25.84   
35  272  Sørensen Laura Møller  2004  LYNGBY  0466AI  25 m  1:25.85   
36  262  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  1:26.12   
37  418  Petersen Patricia  2005  LYNGBY  0526AA  25 m  1:26.21   
38  14  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:26.31   
39  258  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  25 m  1:26.37   
40  213  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  1:27.29   
41  302  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:28.05   
42  215  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  25 m  1:28.23   
43  276  Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  25 m  1:29.17   
44  236  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:29.74   
45  265  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  1:30.32   
46  405  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:30.66   
47  152  Rørbech Hanna  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  1:30.76   
48  299  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  1:31.79   
49  365  Naaby Signe C. H.  2007  TUNE  0712AI  25 m  1:32.75   
50  250  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  1:33.43   
51  16  Knudsen Frida Caroline  2007  GREVE  0754AG  25 m  1:33.83   
52  147  Barrisøe Rosa Cornelia  2006  VATCPH-STT  0686AL  25 m  1:37.92   
53  187  Fam Isabella  2006  KVIK  0622AN  25 m  1:39.96   
54  90  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:40.00   
55  216  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  1:40.47   
56  208  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:40.91   
57  29  Sørensen Marie Skole  2006  TUNE  0636AI  25 m  1:40.94   
58  167  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  1:42.10   
59  220  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  1:42.23   
60  363  Neergaard Naja O. K.  2007  TUNE  0704AI  25 m  1:42.72   
61  175  Bysand Mie  2007  KVIK  0706AJ  25 m  1:49.49   
62  13  Dithmar Malene  2006  GREVE  0634AN  25 m  1:51.75   
63  80  Maeyer Eva de  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  1:52.76   
64  349  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GREVE  0874AG  25 m  2:07.02   
65  21  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m     
66  350  Johansen Isabella Høj  2008  GREVE  0894AH  25 m     
67  352  Nielsen Emily Kampmann  2007  GREVE  0784AP  25 m     
68  356  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GREVE  0774AH  25 m     
69  367  Popp-Madsen Louise  2007  TUNE  0758AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark