2019-06-26   10:14:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sydkystens Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sydkystens Årgangs Cup    Udskriftsdato  10 marts 2018   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  08:21   
  Arrangør  GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  10 marts 2018         
 
 
 
Løb 9, 200m Butterfly Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
219  Casper Puggaard  2005  0593AA  KVIK    25m   
205  Oscar Kroos  2004  0459AF  KVIK    25m   
315  Alexander Marcus Englev  2004  0481AI  GREVE    25m   
211  Gustav Majkjær Mikkelsen  2005  0577AJ  KVIK    25m   
27  Cilas Madsen  2005  0557AB  TUNE    25m   
387  Anton Skov Grell  2004  0469AE  GSK    25m   
135  Daniel Bornhøft Nielsen  2004  0471AD  VEST    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
239  Rasmus Warberg  2004  0477AA  KVIK    25m   
399  Anders Gaard  2006  0683AB  VI39    25m   
195  Alexander Hillhouse  2004  0461AL  KVIK    25m   
248  Andreas Hammer Dohn  2006  0659AC  LYNGBY    25m   
252  Michael Halck  2004  0495AD  LYNGBY    25m   
207  Joakim Køhn  2003  0375AE  KVIK    25m   
391  Lauritz Johansen  2004  0411AG  GSK    25m   
390  Asger Johansen  2003  0395AE  GSK    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
264  Phillip Niemann Madsen  2004  0447AH  LYNGBY    25m   
282  Karl Korfix Barlebo  2006  0641AC  HOVEDSTAD    25m  4:00.00 
277  Gustav Abildgaard  2005  0553AD  HOVEDSTAD    25m  3:25.00 
303  Matthias Slot  2005  0517AB  HOVEDSTAD    25m  3:20.00 
279  Magnus Steen Andersen  2006  0679AA  HOVEDSTAD    25m  3:20.00 
253  Jakob Nikolai Haldan  2006  0609AC  LYNGBY    50m  3:50.69 
334  Nickolas Kofoed Thestrup  2003  0345AC  TUNE    25m   
267  Jonathan Piontek  2005  0525AG  LYNGBY    25m   

 
Heat 4 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
293  Halfdan Dahl Jespersen  2006  0623AB  HOVEDSTAD    25m  3:13.09 
280  Mikkel Andersen  2005  0531AC  HOVEDSTAD    25m  2:56.33 
410  Sean Petersen  2006  0625AA  VI39    25m  2:50.85 
412  Sebastian Rendlev  2005  0547AB  VI39    25m  2:42.22 
296  Mads Møller  2005  0585AC  HOVEDSTAD    25m  2:43.00 
178  Mathias Christensen  2004  0489AE  KVIK    25m  2:51.52 
274  Kasper Thorn  2004  0401AH  LYNGBY    25m  2:59.67 
389  Samuel Risager  2003  0305AN  GSK    25m  3:13.98 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  10 marts 2018 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  08:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark