2018-04-24   12:44:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

10_S
Laji 10, 100m VU P-15, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
60  Ikonen Tuomas  1996  LrU  96A677  25 m  53.60  53.60   
205  Likitin Danila  2003  SPB    25 m  58.00  58.00   
47  Keltanen Aapo  2001  LrKT  01B081  25 m  59.26  59.26   
Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  59.55  59.55   
19  Korhonen Janne  2003  KoU  03B139  25 m  1:00.88  1:00.88   
88  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  1:01.00  1:01.00   
155  Turunen Teemu  1976  PieKu  76A061  25 m  1:02.02  1:02.02   
179  Tanttu Arto  2001  UI  01B009  25 m  1:02.48  1:02.48   
25  Lekander Joonatan  2002  KoU  02A674  25 m  1:05.76  1:05.76   
10  153  Lehvonen Jaakko  2002  PieKu  02A976  25 m  1:07.63  1:07.63   
11  79  Laitinen Onni  2001  LrU  01B327  25 m  1:10.48  1:10.48   
12  64  Jäkärä Juho  2003  LrU  03A721  25 m  1:10.86  1:10.86   
13  203  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  25 m  1:12.10  1:12.10   
14  197  Shavyrin Vladislav  2005  AQUILA  05A606  25 m  1:12.18  1:12.18   
15  124  Valtonen Luka  2006  LrU  06A114  25 m  1:15.95  1:15.95   
16  151  Eronen Roope  2004  PieKu  04A964  25 m  1:17.34  1:17.34   
17  112  Sarvilahti Anton  2005  LrU  05A279  25 m  1:19.34  1:19.34   
18  158  Korkalainen Miska  2006  VoVi  06A374  25 m  1:19.70  1:19.70   
19  193  Heikkola Juuso  2006  AQUILA  06A339  25 m  1:23.55  1:23.55   
20  199  Taipale Elmo  2005  AQUILA  05A618  25 m  1:25.51  1:25.51   
21  14  Arveli Jeremias  2004  KoU  04B039  25 m  1:26.17  1:26.17   
22  189  Bobkov Kendro  2006  AQUILA  06A325  25 m  1:27.09  1:27.09   
23  198  Sipari Eemeli  2006  AQUILA  06A208  25 m  1:29.53  1:29.53   
24  201  Vilhunen Eero  2004  AQUILA  04A813  25 m  1:31.44  1:31.44   
25  144  Ketonen Aukusti  2007  MiUS  07A701  25 m  1:31.90  1:31.90   
26  46  Jokiniemi Sauli  2005  LrKT  05A910  25 m  1:33.65  1:33.65   
27  143  Kellman Akseli  2007  MiUS  07A621  25 m  1:42.49  1:42.49   
28  152  Korhonen Antti  2004  PieKu  04B026  25 m  1:43.59  1:43.59   
29  45  Efimov Nikita  2006  LrKT  06A622  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  18:49 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare