2018-10-19   20:13:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lappeenrannan Talviuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  11:39   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 5, 50m RU T-10, T-12,T-14, N  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Isla Puranen  2008  08A306  LrU    25m     
Iita Pitkänen  2006  06A934  MiUS    25m     
Siiri Pynnönen  2006  06A914  MiUS    25m     
Siiri Kuparinen  2005  05B137  HaUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilma Korkalainen  2009  09A193  VoVi    25m  1:03.92  1:03.92 
Miina-Anniina Härkänen  2008  08A412  LrU    25m  1:01.56  1:01.56 
Helmi Viherkoski  2005  05B085  KoU    25m  55.93  55.93 
Iida Nuotio  2001  01B379  UI    25m  52.32  52.32 
Juulia Turunen  2006  06A569  LrKT    25m  54.56  54.56 
Aino Moilanen  2007  07A715  KoU    25m  1:00.51  1:00.51 
Saaga Lehmus  2007  07A120  LrU    25m  1:02.71  1:02.71 
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    25m  51.81  51.81 
Nella Turunen  2005  05B122  MiUS    25m  51.48  51.48 
Saga Koho  2005  05A607  AQUILA    25m  49.72  49.72 
Veera Westerlund  2006  06A596  AQUILA    25m  48.92  48.92 
Iisa-Erika Auranen  2007  07A404  AQUILA    25m  49.32  49.32 
               
Eea Huhtanen  2004  04B142  UI    25m  51.64  51.64 
Meeri Kurttila  2006  06A620  MiUS    25m  51.85  51.85 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ella Kakkinen  2005  05A903  BraUi    25m  47.71  47.71 
Aino Ruottinen  2007  07A145  LrU    25m  46.97  46.97 
Kiira Tulkki  2003  03B102  HaUS    25m  46.75  46.75 
Jenni Konnu  2006  06A662  UI    25m  46.89  46.89 
Mari Tuovinen  2003  03A749  BraUi    25m  47.67  47.67 
Emmi Salo  2007  07A325  LrU    25m  47.89  47.89 
Ella Hynönen  2008  08A072  LrU    25m  48.68  48.68 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ronja Terävä  2005  05A658  LrU    25m  46.07  46.07 
               
Ekaterina Galay  2003  03A992  LrU    25m  43.12  43.12 
Vilma Puisto  2003  03B119  UI    25m  42.33  42.33 
Aino Jäkärä  2005  05A186  LrU    25m  42.68  42.68 
Anni Mäki-Hokkonen  2007  07A064  LrU    25m  44.32  44.32 
Aino Ruotsalainen  2007  07A076  LrU    25m  45.85  45.85 
Päivä-Kaisla Seppänen  2006  06A323  LrU    25m  46.52  46.52 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Kauppinen  2005  05A319  LrU    25m  42.01  42.01 
Iaroslava Likitina  2007    PDV    25m  40.50  40.50 
Anni Konnu  2004  04B138  UI    25m  39.62  39.62 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    25m  38.74  38.74 
Matilda Lonka  2003  03A814  KoU    25m  39.25  39.25 
Noora Peltoniemi  2003  03A397  LrU    25m  40.18  40.18 
Aino-Olivia Arola  2002  02A654  AQUILA    25m  41.01  41.01 
Nea Salo  2001  01A987  LrU    25m  42.14  42.14 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    25m  37.04  37.04 
Sanni Knuutila  1997  97A485  LrU    25m  36.59  36.59 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  35.66  35.66 
               
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  LrU    25m  35.47  35.47 
Millariina Bruce  2001  01B021  AQUILA    25m  36.05  36.05 
Liisa Lassila  2003  03A641  KoU    25m  36.98  36.98 
Jonna Tuononen  1997  97A326  LrU    25m  37.04  37.04 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  11:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner