Program for Falu Skinsgames 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 4:04.98 | |
2 | 227 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 4:22.98 | |
3 | 274 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 4:24.71 | |
4 | 173 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 4:25.50 | |
5 | 67 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:25.91 | |
6 | 174 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 4:27.17 | |
7 | 138 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 4:28.19 | |
8 | 223 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 4:35.97 | |
9 | 328 | Svärd Viktor | 2005 | SK ÄGIR | AC8305 | 25 m | 4:42.30 | |
10 | 208 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 4:43.40 | |
11 | 289 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 4:46.04 | |
12 | 222 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 4:47.63 | |
13 | 311 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 4:50.37 | |
14 | 240 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 4:53.45 | |
15 | 216 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 4:55.27 | |
16 | 162 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 50 m | 4:59.53 | |
17 | 265 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 5:01.35 | |
18 | 118 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 5:12.93 | |
19 | 172 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 5:14.96 | |
20 | 101 | Eriksson Malte | 2003 | HARNÄS SKU | AT3903 | 25 m | 5:19.93 | |
21 | 1 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 5:22.72 | |
22 | 87 | Sjökvist Samuel | 2005 | GÄVLE SS | AQ0705 | 25 m | 5:25.18 | |
23 | 61 | Hörnquist Alexander | 2001 | FILIPSTAD | AE3101 | 25 m | 5:56.48 | |
24 | 236 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 5:59.28 | |
25 | 308 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 6:01.07 | |
26 | 212 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 6:02.72 | |
27 | 225 | Leijon Gabriel | 2006 | UPSALA S | AL8706 | 25 m | 6:20.12 | |
28 | 235 | Norman Artur | 2005 | UPSALA S | AL2705 | 25 m | 6:45.64 | |
29 | 159 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 februari 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 08:03 |