Program för Falu Skinsgames 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2018 |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
07:50 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:25 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
Axel Furuhall |
2004 |
BA2703 |
UPSALA S |
|
25m |
|
121 |
4 |
Anton Sölveskog |
2003 |
AX6103 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:27.13 |
220 |
5 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.24 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:21.25 |
222 |
2 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.68 |
243 |
3 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.53 |
185 |
4 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:10.48 |
274 |
5 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.76 |
181 |
6 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:15.18 |
101 |
7 |
Malte Eriksson |
2003 |
AT3903 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:17.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:09.09 |
119 |
2 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:06.57 |
162 |
3 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:04.83 |
283 |
4 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.16 |
40 |
5 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
1:04.48 |
71 |
6 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:05.67 |
166 |
7 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
1:07.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
1:02.91 |
241 |
2 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:01.22 |
205 |
3 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.72 |
307 |
4 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
58.91 |
173 |
5 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:00.64 |
174 |
6 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:01.06 |
138 |
7 |
Jakob Gustafsson |
1999 |
AL0399 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:02.76 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
07:50 |
|