2018-12-11   19:04:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

4_S
Laji 4, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
71  Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  28.86  28.86   
52  Lajunen Laura  1992  SWIM  92A223  25 m  31.41  31.41   
75  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  31.80  31.80   
Säntti Roosa  1983  HSS  83A051  25 m  32.40  32.40   
40  Rahkonen Satu  1977  Cetus  77A004  50 m  34.95  33.95   
73  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  34.30  34.30   
77  Hurula Ulla  1965  KemTU  65A006  50 m  35.32  34.32   
Ilander Anu  1968  HSS  68A022  25 m  34.77  34.77   
80  Kuurto Maiju  1985  Octopus  85A148  25 m  35.52  35.52   
10  24  Kara Johanna  1965  Cetus  65A019  25 m  35.63  35.63   
11  72  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  36.05  36.05   
12  60  Niinimäki Paula  1981  VUS-VSS  81A041  25 m  36.53  36.53   
13  79  Kovanen Riikka  1986  Octopus  86A182  25 m  37.55  37.55   
14  78  Järvenpää Eeva  1984  Octopus  84A045  25 m  38.67  38.67   
15  90  Viljanen Meri  1980  Hydra  80A041  25 m  39.16  39.16   
16  62  Puurtinen Hanna-greta  1970  Koovee  70A072  25 m  40.09  40.09   
17  107  Hyvärinen Satu  1967  STR  67A013  25 m  40.34  40.34   
18  51  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  50 m  46.63  45.63   
19  74  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  47.88  47.88   
20  43  Torsti Maikki  1963  Cetus  63A005  25 m  48.34  48.34   
21  41  Santaholma Meri  1964  Cetus  64A048  50 m  49.66  48.66   
22  55  Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  50 m  49.97  48.97   
23  47  Tirkkonen Liisa  1963  LrKT  63A044  25 m  48.98  48.98   
24  23  Kantakoski Minna  1964  Cetus  64A069  50 m  51.03  50.03   
25  35  Markkula Kaarina  1952  Cetus  52A012  50 m  53.31  52.31   
26  64  Siro Inga  1945  Koovee  45A001  25 m  53.79  53.79   
27  87  Koivisto Marjatta  1952  ORCA  52A018  25 m  1:02.00  1:02.00   
28  Johansson Jenna  1980  HU  80A118  25 m       
29  15  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m       
30  34  Mannerström Bettina  1979  Cetus  79A116  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  12 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  16:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner