2018-12-11   19:14:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:42   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 tammikuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Jari Jukarainen  1968  50-54  AQUILA    25m     
Libor Janek  1979  35-39  Cetus    25m     
Mikael Koponen  1986  30-34  HU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jari Säntti  1982  35-39  UPOT    25m     
Henri Peltoniemi  1989  25-29  Octopus    25m     
Perttu Salmenhaara  1977  40-44  HSS    25m  46.79  46.79 
Matti Väätänen  1947  70-74  Cetus    25m  40.55  40.55 
Martti Lahti  1937  80-84  Cetus    50m  46.25  45.25 
Juhani Soininen  1941  75-79  Cetus    25m  57.32  57.32 
Juha Pakkanen  1960  55-59  Vanders    25m     
               

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pavel Kobychev  1971  45-49  Cetus    50m  37.23  36.23 
Tauno Vuoristo  1949  65-69  TU    25m  34.12  34.12 
Kimmo Kylmämetsä  1969  45-49  S.C.P.    25m  33.68  33.68 
Sakari Vento  1951  65-69  LrU    25m  33.30  33.30 
Lauri Malk  1937  80-84  Cetus    50m  34.48  33.48 
Jouni Liljander  1959  55-59  Octopus    25m  33.77  33.77 
Hannu Koivisto  1953  65-69  ORCA    25m  34.13  34.13 
Juha Koski  1942  75-79  Cetus    50m  38.30  37.30 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rami Laakso  1968  50-54  Hydra    25m  32.73  32.73 
Tommi Halima  1973  45-49  S.C.P.    25m  31.77  31.77 
Kai-asser Skog  1966  50-54  LrU    25m  30.33  30.33 
Vesa Kälviäinen  1968  50-54  SUH    25m  29.98  29.98 
Risto Pehkonen  1964  50-54  Octopus    25m  30.02  30.02 
Risto Helle  1973  45-49  HU    25m  31.45  31.45 
Jarkko Mikkola  1969  45-49  HyUS    25m  32.07  32.07 
Eero Elovaara  1956  60-64  Cetus    25m  33.08  33.08 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Ruusunen  1970  45-49  HSS    50m  30.68  29.68 
Hannu Kuokkanen  1948  70-74  VUS-VSS    50m  30.47  29.47 
Tom Nylund  1959  55-59  STR    25m  29.32  29.32 
Marko Lysmä  1965  50-54  Cetus    50m  29.97  28.97 
Simo-pekka Torsti  1960  55-59  Cetus    50m  30.24  29.24 
Markku Rautiainen  1977  40-44  SWIM    50m  30.40  29.40 
Aarne Hakanen  1977  40-44  STR    25m  29.55  29.55 
Jussi Luokkakallio  1971  45-49  Octopus    25m  29.75  29.75 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaakko Lyytinen  1976  40-44  HU    50m  29.78  28.78 
Paavo Miettinen  1977  40-44  Cetus    50m  29.49  28.49 
Timo Narumo  1969  45-49  Vanders    50m  29.28  28.28 
Johan Engström  1975  40-44  TuUS    25m  28.22  28.22 
Matti Hurula  1961  55-59  KemTU    50m  29.25  28.25 
Aki Kattelus  1972  45-49  Cetus    50m  29.46  28.46 
Ahti Uusivuori  1960  55-59  Cetus    25m  28.58  28.58 
Jun Kojima  1971  45-49  Vanders    50m  29.79  28.79 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lari Rönkä  1979  35-39  AQUILA    25m  27.95  27.95 
Emil Svartström  1985  30-34  HU    25m  27.82  27.82 
Matias Murole  1971  45-49  KuUS    50m  28.39  27.39 
Markus Salmela  1983  35-39  GP    50m  27.89  26.89 
Pekka Koskinen  1978  40-44  HyUS    25m  26.96  26.96 
Mikko Viitala  1962  55-59  S.C.P.    50m  28.59  27.59 
Mika Pöyhölä  1966  50-54  S.C.P.    50m  28.85  27.85 
Tuomas Virtanen  1992  25-29  SWIM    50m  29.20  28.20 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Frans Veck  1979  35-39  Speedo    25m  26.85  26.85 
Jussi Koivisto  1979  35-39  TuUS    50m  27.78  26.78 
Aki Jormanainen  1977  40-44  Cetus    25m  26.67  26.67 
Antti Korri  1992  25-29  VUS-VSS    25m  26.41  26.41 
Juha Iivonen  1959  55-59  LrU    25m  26.61  26.61 
Lasse Lahtinen  1971  45-49  Vanders    50m  27.72  26.72 
Niko Rantala  1973  45-49  SWIM    50m  27.79  26.79 
Mikko Porali  1971  45-49  KuUS    50m  27.89  26.89 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kristoffer Myrberg  1987  30-34  Cetus    25m  25.95  25.95 
Pasi Rönkkö  1970  45-49  S.C.P.    50m  26.53  25.53 
Tero Matkaniemi  1972  45-49  Speedo    25m  25.46  25.46 
Ville Lindfors  1976  40-44  Vanders    50m  26.09  25.09 
Mikko Nihtilä  1985  30-34  AQUILA    50m  26.29  25.29 
Jussi Kujala  1980  35-39  Vanders    50m  26.53  25.53 
Teppo Paajanen  1975  40-44  Speedo    50m  26.69  25.69 
Tero Pyrhönen  1972  45-49  Cetus    50m  27.11  26.11 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner