Program för OF-sprint Markaryd
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
OF-Sprint |
|
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Markaryd |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Markaryds Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Flickor |
Finaler (10) |
Sponsor: OF ekeri |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
Agnes Abrahamsson |
2006 |
AY6806 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
84 |
3 |
Celine Scheuerman |
1996 |
BV8896 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
|
73 |
4 |
Hannah Kranstedt |
2008 |
AG5608 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
Penny Kennerwall |
2008 |
AK5808 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:06.70 |
63 |
3 |
Vilma Löndal |
2008 |
AC1208 |
MARKARYD |
|
25m |
1:00.98 |
47 |
4 |
Mahdia Ziraki |
2008 |
AI0208 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:05.07 |
23 |
5 |
Nanna Oredsson |
2007 |
AR1607 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:09.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Moa Lindqvist |
2006 |
BL8206 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:00.90 |
36 |
2 |
Vilma Ilyes |
2008 |
AH6408 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
56.20 |
132 |
3 |
Lava Piuva |
2006 |
BO9806 |
ÄLMHULT |
|
25m |
54.67 |
121 |
4 |
Emelia Widströmer |
2005 |
AY9605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
55.03 |
80 |
5 |
Alva Klarén |
2008 |
AL8808 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
58.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Ebba Eriksson |
2005 |
BL1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
52.12 |
40 |
2 |
Hanna Karlsson |
2005 |
AP2605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
50.96 |
38 |
3 |
Ellen Karlson |
2005 |
AP3605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
50.74 |
95 |
4 |
Ebba Cronqvist |
2007 |
AT2207 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
50.95 |
92 |
5 |
Nora Athley |
2006 |
AY9806 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
51.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Amanda Widströmer |
2007 |
AS4207 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
49.90 |
110 |
2 |
Moa Lind |
2006 |
BB3806 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
49.47 |
28 |
3 |
Elle Anderberger |
2005 |
BI6605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
48.73 |
101 |
4 |
Irma Hildebrand Vesterberg |
2007 |
AW6807 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
48.84 |
93 |
5 |
Tilde Athley |
2006 |
AY5806 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
49.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Alma Olofsson |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
25m |
48.16 |
39 |
2 |
Frida Karlsson |
2005 |
AP1605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
46.96 |
87 |
3 |
Ida Thom |
2007 |
AF8407 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
44.78 |
115 |
4 |
Iris Nyström |
2004 |
BR5204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
45.36 |
77 |
5 |
Lotten Eriksson |
2008 |
AJ4208 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
47.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Ellen Österberg |
2006 |
AV4206 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
44.72 |
104 |
2 |
Amelia Hultqvist |
2007 |
AF4807 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
44.14 |
29 |
3 |
Elly Andersson |
2005 |
AA2605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
42.83 |
112 |
4 |
Elsa Merbom |
2005 |
AR5605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
43.41 |
99 |
5 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
44.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
42.55 |
14 |
2 |
Viola Berntsson |
2005 |
AC8405 |
SS DELFIN |
|
25m |
41.86 |
46 |
3 |
Evelin Szilvester |
2006 |
AF2806 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
41.14 |
78 |
4 |
Majken Eriksson |
2005 |
AV9605 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
41.35 |
65 |
5 |
Agnes Pehrsson |
2007 |
AK3207 |
MARKARYD |
|
25m |
42.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Linnea Bengtsson |
2003 |
BE7203 |
MARKARYD |
|
25m |
41.14 |
69 |
2 |
Julia Andersson |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
25m |
40.52 |
35 |
3 |
Julia Gamberg |
2005 |
AF1205 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
40.00 |
91 |
4 |
Towe Andersson |
2005 |
AC8605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
40.02 |
98 |
5 |
Nina Gustavsson |
2006 |
AT2206 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
40.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Linnéa Welinder |
2005 |
AQ0805 |
ALVESTA SS |
|
25m |
39.75 |
106 |
2 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
37.73 |
105 |
3 |
Zandra Hultqvist |
2004 |
AH8604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
37.03 |
53 |
4 |
Adelina Gummesson |
2005 |
AI9805 |
LÖNSBODA |
|
25m |
37.60 |
72 |
5 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
37.79 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
17 februari 2018 |
Licensierad till: Markaryds Simsällskap |
Utskriftstid |
08:14 |
|