Program för Falkenberg Race 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 35, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1088 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | 25 m | 1:01.64 | ||
2 | 541 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.99 | ||
3 | 1096 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | 25 m | 1:02.27 | ||
4 | 711 | Sandberg Niklas | 1995 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:02.65 | ||
5 | 542 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:02.99 | ||
6 | 976 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 1:05.19 | ||
7 | 831 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | 25 m | 1:05.67 | ||
8 | 592 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 25 m | 1:05.85 | ||
9 | 1094 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | 25 m | 1:06.21 | ||
10 | 895 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:06.27 | ||
11 | 974 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | 1:06.47 | ||
12 | 958 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | 25 m | 1:07.62 | ||
13 | 905 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:08.04 | ||
14 | 844 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | 25 m | 1:08.06 | ||
15 | 1140 | Rehn Mats | 2002 | FALKENBERG | 25 m | 1:08.40 | ||
16 | 944 | Emanuelsson Noah | 2003 | S 02 | 25 m | 1:08.95 | ||
17 | 867 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | 25 m | 1:09.23 | ||
18 | 1066 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | 25 m | 1:09.27 | ||
19 | 1070 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:09.40 | ||
20 | 1022 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | 25 m | 1:10.02 | ||
21 | 868 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | 25 m | 1:10.12 | ||
22 | 951 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | 25 m | 1:10.62 | ||
23 | 699 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:10.65 | ||
24 | 559 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 1:10.91 | ||
25 | 602 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 1:11.19 | ||
26 | 938 | Bohlin Noel | 2003 | S 02 | 25 m | 1:11.37 | ||
27 | 1047 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:11.69 | ||
28 | 1137 | McAdam Alexander | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:12.14 | ||
29 | 665 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 1:12.82 | ||
30 | 1100 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 1:13.20 | ||
31 | 888 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:13.24 | ||
32 | 723 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:13.31 | ||
33 | 934 | Meurling William | 2004 | S 77 | 25 m | 1:13.38 | ||
34 | 760 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:13.44 | ||
35 | 1077 | Ringblom Hugo | 2004 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:14.18 | ||
36 | 892 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | 25 m | 1:14.31 | ||
37 | 638 | Lindström Axel | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 1:14.35 | ||
38 | 817 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | 25 m | 1:15.04 | ||
39 | 570 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:15.22 | ||
40 | 925 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | 50 m | 1:15.47 | ||
41 | 752 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:16.30 | ||
42 | 643 | Mellegård Fastén Love | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 1:16.57 | ||
43 | 949 | Löfdahl Oscar | 2004 | S 02 | 25 m | 1:16.86 | ||
44 | 1025 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:17.26 | ||
45 | 722 | Wänt Gustaf | 2004 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:17.41 | ||
46 | 887 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 1:17.55 | ||
47 | 721 | Windeman Anton | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:17.66 | ||
48 | 641 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 1:17.75 | ||
49 | 1008 | Lokrantz Gustav | 2004 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:18.53 | ||
50 | 624 | Jigrup Eric | 2000 | GÖTEBORG | 25 m | 1:18.57 | ||
51 | 1086 | Andersson Simon | 2003 | UDDEVALLA | 25 m | 1:18.59 | ||
52 | 854 | Kristensson Rikard | 2004 | MASS | 25 m | 1:19.05 | ||
53 | 859 | Olsson Vincent | 2004 | MASS | 25 m | 1:19.13 | ||
54 | 881 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | 25 m | 1:19.58 | ||
55 | 1042 | Jimenez Kailan | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:19.61 | ||
56 | 757 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:20.37 | ||
57 | 864 | Sjögren Felix | 2005 | MASS | 25 m | 1:20.82 | ||
58 | 982 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | 25 m | 1:20.91 | ||
59 | 998 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | 25 m | 1:20.94 | ||
60 | 927 | Akervall Simon | 2001 | S 77 | 25 m | 1:21.33 | ||
61 | 756 | Bergdahl Petter | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:21.60 | ||
62 | 857 | Nilsson Alexander | 2005 | MASS | 25 m | 1:22.06 | ||
63 | 933 | Kjellgren David | 2004 | S 77 | 25 m | 1:22.32 | ||
64 | 954 | Rilby Albin | 2004 | S 02 | 50 m | 1:22.48 | ||
65 | 784 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:22.84 | ||
66 | 952 | Näs Love | 2005 | S 02 | 25 m | 1:23.16 | ||
67 | 984 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | 25 m | 1:23.17 | ||
68 | 536 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 1:23.96 | ||
69 | 830 | Bohlin Sixten | 2003 | MASS | 25 m | 1:24.88 | ||
70 | 1006 | Kristiansson Rasmus | 2004 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:24.88 | ||
71 | 931 | Gustafsson Rasmus | 2001 | S 77 | 25 m | 1:26.37 | ||
72 | 1098 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 1:26.47 | ||
73 | 678 | Amrén Albin | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:27.67 | ||
74 | 1029 | Bengtsson Måns | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:27.73 | ||
75 | 615 | Ha Max | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 1:28.36 | ||
76 | 577 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:28.51 | ||
77 | 1142 | Storberg Emil | 2004 | FALKENBERG | 25 m | 1:28.73 | ||
78 | 1044 | Josarp Victor | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:29.37 | ||
79 | 767 | Hakopian Erik | 2004 | SK LAXEN | 25 m | 1:29.47 | ||
80 | 845 | Hellqvist Alexander | 2005 | MASS | 25 m | 1:30.85 | ||
81 | 705 | Nystedt Love | 2005 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:30.95 | ||
82 | 691 | Freiholtz Gustav | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:32.39 | ||
83 | 813 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | 25 m | 1:33.32 | ||
84 | 733 | Isaksson Erik | 2005 | KUNGÄLV | 25 m | 1:34.52 | ||
85 | 1065 | Johansson Hugo | 2005 | VÄNERSBORG | 25 m | 1:34.56 | ||
86 | 718 | Törnqvist Max | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:34.71 | ||
87 | 855 | Larsson Erik | 2005 | MASS | 25 m | 1:35.04 | ||
88 | 605 | Damber Wille | 2005 | GÖTEBORG | 25 m | 1:35.08 | ||
89 | 777 | Karlsson Gustav | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:35.41 | ||
90 | 708 | Poller Alejandro | 2007 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:35.86 | ||
91 | 1032 | Carlqvist Filip | 2004 | VARBERG | 25 m | 1:36.12 | ||
92 | 637 | Lindroth Albert | 2005 | GÖTEBORG | 25 m | 1:36.48 | ||
93 | 804 | Ymén Anton | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:36.95 | ||
94 | 586 | Jonsson Victor | 2006 | FALKÖPING | 25 m | 1:37.94 | ||
95 | 1000 | Faarinen Rasmus | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:38.46 | ||
96 | 1059 | Shala Elton | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:38.64 | ||
97 | 636 | Lindén Calvin | 2007 | GÖTEBORG | 25 m | 1:39.88 | ||
98 | 717 | Thorsell Maximilian | 2007 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:40.83 | ||
99 | 1003 | Heal Noel | 2005 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:41.03 | ||
100 | 701 | Magnusson Emil | 2006 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:43.51 | ||
101 | 1051 | Malmström Willgot | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:43.93 | ||
102 | 589 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 1:43.98 | ||
103 | 992 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | 25 m | 1:44.36 | ||
104 | 1041 | Holmberg Oliver | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:45.24 | ||
105 | 1052 | Martinsson Carl | 2005 | VARBERG | 25 m | 1:45.67 | ||
106 | 810 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | 25 m | 1:48.89 | ||
107 | 986 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | 25 m | 1:49.98 | ||
108 | 631 | Lai Elias | 2006 | GÖTEBORG | 25 m | 1:50.23 | ||
109 | 1013 | Olsson Viktor | 2006 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:51.07 | ||
110 | 1038 | Gesterling Alvin | 2006 | VARBERG | 25 m | 1:51.83 | ||
111 | 769 | Hedman William | 2008 | SK LAXEN | 25 m | 1:55.17 | ||
112 | 1011 | Olofsson Simon | 2007 | TROLLHÄTTA | 25 m | 1:56.13 | ||
113 | 759 | Dolck Isac | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:59.18 | ||
114 | 775 | Jacobsson Gustav | 2007 | SK LAXEN | 25 m | 1:59.46 | ||
115 | 1027 | Balslev Johan | 2008 | VARBERG | 50 m | 1:59.47 | ||
116 | 762 | Grahn Felix | 2006 | SK LAXEN | 25 m | 2:07.27 | ||
117 | 646 | Moustakas Alexander | 2002 | GÖTEBORG | 50 m | |||
118 | 758 | Chawki Elias | 2006 | SK LAXEN | 50 m | |||
119 | 768 | Hansson Vilgot | 2006 | SK LAXEN | 50 m | |||
120 | 787 | Nilsson Erik | 2007 | SK LAXEN | 50 m | |||
121 | 796 | Rosén Sander | 2007 | SK LAXEN | 50 m | |||
122 | 800 | Tellram Kalle | 2007 | SK LAXEN | 50 m | |||
123 | 1048 | Lambertsson Axel | 2008 | VARBERG | 50 m | |||
124 | 1119 | Bööck Hugo | 2004 | FALKENBERG | 50 m | |||
125 | 1135 | Kanth Markus | 2006 | FALKENBERG | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 06 april 2018 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 18:15 |